پرسشتان را مطرح کنید

خانه » دسته‌بندی نشده » عارضه ماندگار ترک تماشای پورن
0 امتیاز
Vote Con!

عارضه ماندگار ترک تماشای پورن

#عارضه_ماندگار_ترک_تماشای_پورن

سلام من از سن 12تا15سالگی به شدت فیلم پورن تماشا می کردم. اما از سن 16تا الان که 18سالم هست یهو اینکار را رها کرده ام.اما متاسفانه در زمان هایی که از کار فارق می شوم مخصوصا در ساعات آخر شب که فکرم آزاد میشود صحنه های فیلم های پورن به خاطرم می آید و تحریکم میکند.می ترسم دوباره به سراغ این فیلم ها بروم. دلیش هم میدانم چون این صحنه ها لذت خاصی برایم داشته در ذهنم مانده و من چون جایگزینی برایشان نداشتم از ذهنم بیرون نمی روند. لطفا راهنمایی ام کنید.مثلا رفتار خاصی را در اون ساعات انجام بدهم و یا چیزهای دیگه با تشکر

توسط hamid.reza دردسته‌بندی نشده · پاسخ 790 روز 17 ساعت 5 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  دقت کنید که شما در تایم زیادی در سنی که ذهن خیالپردازی زیادی دارد از این فیلم ها استفاده کرده اید که خب آسیب های زیادی می تواند برای شما به همراه داشته باشد در کنار اینکه درگیری ذهنی زیادی برای شما ایجاد کند .
  دقت کنید که مبارزه کردن با این افکار باعث می شود که حتی با شدت بیشتری آنها را تجربه کنید .
  سعی کنید که این افکار را در زمانی که به ذهنتان می آید یاداشت کنید و به این موضوع نیز در مقابل این افکار پاسخ بدهید که این افکار چه سود و چه زیانی برای شما دارد و در مقابل آن یاداشت کنید سعی کنید که تایم مشخصی قرار بدهید مثلا در اول سه روز یکبار به این افکاری که یاداشت کرده اید در تایم مشخصی فکر کنید و در برگ ود یاداشت کنید و بعد به مرور با یاداشت روزانه و یا هر زمانی که به ذهنتان آمد حتی به صورت خلاصه فکر کردن به آنها را به هفته ای یکبار و … ادامه بدهید .
  در این حالت شما به افکاری که دارید توجه می کنید و نمی خواهید از آنها فرار کنید و آنها را نیز بررسی می کنید بخواهید همین می توانید به مرور نتیجه گیری بهتری داشته باشید .

  توسط مشاور · 789 روز 5 ساعت 47 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  😕 توی این سن این کار اشتباه محض هست توی این سن باید نهایت تلاش برای انتخاب رشته صحیح بشه و آینده و رویا های زیبا برای این سن 😕😞

  توسط :| · 613 روز 23 ساعت 38 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است