پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » سایر مسایل جنسی » شک به هیجانات ایجاد شده درشکم وناحیه جنسی
0 امتیاز
Vote Con!

شک به هیجانات ایجاد شده درشکم وناحیه جنسی

هیجان^تحریک

سلام ببخشید سوالی داشتم. من دختر هستم که به خاطر خوندن داستانی که یه جاییش مسعله جنسی یا هیجانی یاتماشا کردن یک فیلم حتی ایرانی (مثلا کتک خوردن یک زن) یا حتی تخیل بااختیار ذهن همون فیلم در ذهن(البته بازتر تخیلات جنسی هم توش باشه درحدسکس نباشه مثلا معاشقه یا بوس کردن یابغل کردن بامحبت یا زوری زن وشوهر یا پدرودختر یا مثلا یه مادر دخترجوانش رو حمام کنه. یا کتک زدن یک زن ) دچار یه هیجاناتی میشم ..ایا ممکنه این هیجانات در شکم احساس بشه؟ چون احساس میکنم در شکم احساس هیجان شدید بهم دست میده نه در مغز )ویه حالت پخش شدن داشته باشه انگار.. البته درکل بدن پخش نشه دراطراف شکم یا شایدهمون هیجان پخش بشه درناحیه جنسی ودراون ناحیه(الت وواژن) یک گرما یا انبساط یا انقباض حس بشه که نمیدونم خفیفه شایدونمیدونم یکبار اتفاق میفته یا چند انقباض وبعدش اطراف واژن خیس میشه که شایدخیلی کم اتفاق بیفته که به لباسم بخوره شاید..بعضی موقع هام اون هیجان فقط دراطراف شکم حس میشه واین حالتا ممکنه همون اول تخیل اتفاق بیفته ممکنه یا درطول تخیل چندین بار اتفاق بیفته شایدم بستگی به تخیل یکبار اتفاق بیفته…..این حالت هیجانه ؟تحریکه؟یاهمون ارگاسمه که میگن؟ممنون میشم اگه جوابمو بدین خیلی دچار شک وتردید هستم..لطفا بهم نگین که این تخیلاتو که عین فیلمه که حالا توش یه تخیلات جنسی ضعیف وهیجانی هست رو نداشته باشم…چون برام غیرممکنه موقع خواب همینجوری بدون داستان سازی تو ذهنم بخوابم..فقط میخواستم خیالم راحت شه اون تحریکه یا چیز دیگه؟

توسط ngynsadr درسایر مسایل جنسی · پاسخ 975 روز 21 ساعت 10 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (3)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  این علایمی که شما بیان می کنید همان تجریک شدن جنسی می باشد و عموما زمانی گه در معرض عوامل تحریک زا قرار می گیرید این موراد می تواند تجربه شود اما در توضیحات شما چند نکته از اهمیت برخودار می باشد که نیاز است به آن توجه کنید در اول اینکه شما سن خود را بیان نکردید اما دقت داشته باشید که این خیالپردازی ها می تواند بر تمرکز شما بر موضوعات دیگر و پر اهمیت برای شرایط سنی شما تاثیر منفی داشته باشد پس بهتر است در کنار احترام به نیاز جنسیتان به این موضوع دقت کنید در کنار اینکه شما بیان کردید که از کتک خوردن و یا تنبیه فرد و یا خایلپردازی در این مورد به تحریک می رسید و این موضوع مهمی می باشد که نیاز است توسط روان درمانگر به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد چون می تواند نشان از انحرافات جنسی و یا مشکلاتی در تشکیل هویت جنسی شما داشته باشد که در این آینده برای شما آسیب زا باشد اما دقت کنید که شیوه تحریک شدن و تخسلات جنسی افراد از اهمیت برخوردار می باشد و اگر شما با اذیت شدن و یا تنبیه به نقطه اوج و تحریک یا همان لذت جنسی می رسید این موضوع نیاز به درمان دارد.
  درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  021-22354282

  توسط مشاور · 975 روز 6 ساعت 13 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  ببینید من از تخیل اون کتک زدن یا تنبیه کردن تحریک نمیشم بیشتر هیجان زده میشم در ضمن اینکه من یک داستان تخیل میکنم که توش هم محبت کردن هست هم یه جاهایی خشونتی کم ..فقط میخواستم بدونم اون هیجان ایجاد شده در شکم چیزی بیشتر ازتحریک که نیست؟

  توسط ngynsadr · 975 روز 3 ساعت 59 دقیقه قبل

  سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 3. 0 votes

  حالا شاید یه وقتایی توش تخیل جنسی هم باشه البته تخیل جنسی ضعیف اون هیجانه شدیدتوشکم توناحیه جنسیم پخش بشه وبعدازحس گرما وکمی انبساط یا انقباض خیس شه اطراف واژن….حالا شما بهم بگین این دومورد شکم وناحیه جنسی چیزی بیشتر ازیه تحریک که نیست؟

  توسط ngynsadr · 975 روز 3 ساعت 42 دقیقه قبل

  سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است