پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » شوهرم بلد نیست چطور با خانومش برخورد کنه
0 امتیاز
Vote Con!
حل شده

شوهرم بلد نیست چطور با خانومش برخورد کنه

تگ1

سلام.
من و شوهرم 21 سال داریم و الان عقد هستیم..2 ساله که باهمیم.
زیاد نمیتونیم باهم عاشقانه حرف بزنیم..شوهرم بلد نیست با خانومش چطور برخورد کنه..
همون طوری که با خاله هاش و خواهر و مادرش حرف میزنه با منم همون جور حرف میزنه..
گاهی اوقات که بهش میگم تا یکی دو روز خوبه اما باز یادش میره..
مثلا وقتی اشتباهی میکنه بلد نیست بیاد معذرت خواهی کنه یا وقتی ناراحتم بلد نیست بیاد از دلم در بیاره.
تصمیم دارم باهاش درست حرف بزنم راجع به این مسئله.میخوام کمکم کنید که چطور بهش بگم که روش اثر بذاره یا چی بهش بگم..؟

توسط peyvand درازدواج · پاسخ 3232 روز 18 ساعت 22 دقیقه قبل

سوال: 3 پذیرفته شده: 1 ( 33% ) | امتیاز: 1

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes
  پذیرفته شده

  سلام پرسشگر محترم ازاینکه سایت ما را برای پاسخگویی انتخاب کردید تشکر می کنم.
  بنده مطلبی را نوشتم تحت لزوم ازدواج موفق –اینکه چه چیزهایی درصد ازدواج موفق را بالامی برد-خواهش می کنم بادقت تمام مطالب راباحوصله بخونید تا انشاءالله به پرسش خود برسید.
  یکی از مواردی که درصد موفقیت در ازدواج را بالا می برد این است که زوجین قبل از ازدواج با تهیه کتاب ومطالعه سعی کنند اطلاعات خود را در مسائل زناشویی بالا ببرند..
  امروز ه خیلی از طلاق ها به خاطر این است که افراد بی اطلاع از برخورد صحیح با همسر و…می باشد .که افرادی که می خواهند ازدواج کنند باید سعی کنند با مطالعه کتاب هایی که در این زمینه نوشته شده است را مطالعه کنند سطح اطلاعاتشون بالا ببرند، .
  کتاب هایی مثل مردان مریخی و زنان ونوسی نوشته آقای جان گری بسیار می تواند موثر باشد.و کتاب های دینی پیرامون چگونگی روابط زناشویی که از گفته های معصومین به مارسیده.سخنرانی های افراد معروف که به راحتی قابل تهیه است .
  بله شما وشوهرتون هردو جوان هستید وعلم غیب هم ندارید ،اینکه شما بدانیدشوهرتون نیازش در زندگی چیست ویاشوهرتون بداند که شما چه نیازی دارید.لازمه اش این است که هردوی شما کتا ب های را در این زمینه تهیه کنید وسخنرانی های روانشناس هایی که در این زمینه سخنرانی کردند را به راحتی تهیه کنید وهر دوی شما باهم گوش بدید وسعی کنید که بهش عمل کنید ،وآن وقت می بینید که چطور نگاه شما وشوهرتون به زندگی زناشویی عوض میشود.ولذت زندگی را تازه می فهمید.
  اینکه شوهر شما بلد نیست ،باشما چطور برخورد کند ،به خاطر این است که ایشون هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارند وکسی هم نبوده که به او بگوید،حتی شما هم اطلاعاتی در این زمینه ندارید ،ومن افرادی را دیدم که 40ساله هستند اما هنوز نمی دونند که چطور باهمسرشون برخورد کنند وکارشون با خاطر ندانستن کوچک ترین اطلاعت زناشویی به طلاق رسیده.
  اما مشکل شما به راحتی حل میشود ،فقط باید همتی کنید .
  در زندگی زناشویی ،خانم یک طبیعت ودنیای دیگری دارد –مثلا خانم دوست دارد که شوهرش به حرفاش گوش بده اما بیشتر مردها بی توجهی می کنند ،چون نمی دونند که این نیاز زن است واز طرفی هم خانم ها درا ین موقع فکر می کنند که شوهرش دیگه او را دوست ندارد،درصورتی که اینطور نیست.
  ویا خانم ها دائما می خواهند همسرشون را تغییر بدهند در صورتی که این تفکر اشتباه می باشد .
  حالا شما ببینید که اگر زن وشوهر هر کدام از این مسائل را نداند چه بدبینی ها و مشکلاتی در زندگی پیش میاید.
  بنابراین راه چاره چیست ؟
  راه چاره این است که شما کتاب هایی را در این زمینه تهیه کنید ،مثل مردان مریخی وزنان ونوسی که کتاب خوبی است اگر شما فقط یک دور بخونید ،اون وقت می فهمید که زندگی زناشویی یعنی چه-البته این فقط یک کتاب بود .اما شما دوتا از اون تهیه کنید ویکیش را به همسرتون بدید وخواهش کنید که ازش این کتا ب را بخونه –اگر خواند که هیچ ،اما اگر دیدید که نمی خونه شما که هر بخش را می خونید سعی کنید بهش بگیدمثلا بگید یک لحظه منو نگاه کن ببین این کتاب چی می گه ومطلبتون را بهش بگید ،هربخشی هم که مربوط به شماست را شما توی زندگی تون عمل کنید .
  این در مورد کتاب البته کتاب های دیگری هم وجود دارد ،که اگر برید کتا بخانه حتما پیدا می کنید .مثل(صمیمانه عروس وداماد)
  اما شما می تونید سخنرانی روانشناسی ،که در اون سخنرانی رابطه صحیح ارتباط زناشویی وجنسی ویا رفتاری سخنرانی شده را تهیه کنید وشب هر زمانی که باهم نشستید کنار هم دیگه (البته فقط خودتون باشیداگر فرزند دارید در اون موقعی که نیستش)شما سخنرانی را بزارید وباهم گوش بدید این هم می تواند به طور ناخودآگاه روی خودتو ن وهمسرتون تاثیر گذار باشد.
  زندگی زناشویی نیاز به کسب مهارت دارد :رفتار عاشقانه ورفتار صحیح زناشویی –عشق ورزی –و…..نیاز به کسب کردن دارد ،که راه حلش هم در بالا گفته شد.
  باز اگرسوال دارید بفرماید وگرنه پاسخ نهایی را بزنید .
  هزینه مشاوره شما 5تا صلواة برای سلامتی وفرج امام زمان (ع) است.
  موفق باشید.
  یاعلی……………………..

  توسط میثم رشید · 3224 روز 13 ساعت 51 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است