پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » خودارضایی » سوال خیلی مهم لطفا جواب بدید
0 امتیاز
Vote Con!

سوال خیلی مهم لطفا جواب بدید

خود ارضایی،پسر

سلام و عرض خسته نباشید لطفا به دادم برسید من پدرم برام توضیح داده که تو شب بابد جنب بشم ولی منه احمق 1 سال پیش گول خوردم و خود ارضایی کردم… روحانی مدرسه قبلش گفته بود اینکارو نکنید ولی کامل توضیح نداده بود.الان هم مثل همه خیلی پشیمونم میخوام بدونم چکار باید بکنم که طبق روال عادی تو خواب جنب بشم .. تورو خدا جواب بدید هر کاری باشع میکنم آبروم نره… ممنون

توسط Shazam درخودارضایی · پاسخ 755 روز 14 ساعت 17 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  در این مورد دقت کنید که تحریک شدن و ارضا شدن در فرایند خواب یک امر طبیعی هست ارگاسم شبانه برای زنان و مردان امری کاملاً طبیعی است. ارضا شدن مردان در خواب را ارگاسم شبانه یا خواب خیس می­نامند. این خواب­ های خیس اغلب حین دوران بلوغ پسران اتفاق می­افتند و علت آن افزایش میزان هورمون تستسترون است. با این حال زنان نیز ارگاسم در خواب را تجربه می­کنند.

  این مسئله عجیب نیست. بنا به یافته­ های یک پژوهش، ارگاسم در خواب با دیدن خواب تحریک­ برانگیز آغاز می­شود. این خواب­ها منجر به سریعتر شدن جریان خون در اندام­های زنانه می­شوند و با وجود آرامش ناشی از خواب عمیق، بدن می­تواند بدون هیچ گونه کمک خارجی برای تحریک شدن .
  بهتر است دقت کنید که شما با خودارضایی این نیاز را پاسخ می دهید و همین امر می تواند باعث شود که شما تحریک های شبانه کمتری داشته باشید و اگر سعی کنید که خودارضایی را ترک کنید به مرور متوجه خواهید شد که این نیاز به صورت سیستمی بدن در خواب به آن پاسخ می شود.
  بهتر است بدون سرزنش کردن خود سعی کنید که از تمرکز بر این موضوع خوداری کنید و سعی کنید که تایم های خود را با کارهایی که دوست دارید پر کنید و از میزان تنهایی که می تواند خودارضایی را افزایش بدهد کاهش بدهید تا بتوانید نتیجه گیری بهتری داشته باشید .برخی افراد ممکن است تعداد کمی داشته باشند، در حالی که برخی دیگر ممکن است زیاد داشته باشند. افرادی هستند که ارگاسم در خواب را در نوجوانی دارند، نه به اندازه بزرگسالان.رویاها شخصی و فردی هستند و برای همه متفاوت است پس دقت کنید که این امر برای افراد بر اساس شرایط بدنی و روحی می تواند متفاوت باشد .

  توسط مشاور · 754 روز 6 ساعت 33 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است