پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » سلام و عرض ادب مجدد
1 امتیاز
Vote Con!

سلام و عرض ادب مجدد

ازدواج - طلاق

دوست من فقط 1 هفته عقد بوده و طلاق گرفته حالا دوباره ازدواج کرده همسرش ایرانی و یه کشور دیگه زندگی می کنه یه بار دوست من به همسرش میگه که من با یک نفر دوست بودم همسرشم حساس میشه و همیشه دوست داره سر هر قضیه ی بحث دوست بودن همسرش با یک پسر را پیش بکشه و بهش میگه من اومدم از ایران زن گرفتم که این مشکلات را نداشته باشم و همسرم با کسی نبوده باشه – و خیلی از مواقع تلفنش جواب نمیده وقتی دوست من شکایت میکنه میگه کار داشتم دستم بند بود و بهانه های دیگر و تقریبا هم پسر شکاکی می باشد و ازدواج قبلی دوستم را هم می داند به نظر شما تا قبل از این که دوستم متوجه نشه شوهرش چیکار میکنه و کجاها میره که حتی حاضر نیست تلفنشم جواب بده و تقریبا شکاک درست دوست من از ایران بره برای زندگی با همسرش در یک کشور دیگه

توسط 8763272 درازدواج · پاسخ 3265 روز 17 ساعت 32 دقیقه قبل

سوال: 4 پذیرفته شده: 1 ( 25% ) | امتیاز: 3

 

پاسخ (2)

 1. 1 vote

  به نام خدا
  دوست عزیز سلام، دوست شما نباید ماجرای دوستیش رو به همسرش می گفته همون مسئله ازدواج قبلیش کافی بوده ودیگه نیازی به گفتن این مسئله نبوده چون ایشون یک اشتباهی کرده و نیازی به بیان این مسئله هم نبوده .خود ایشان زمینه شکاکیت همسرش رو بیشتر کرده .
  1. در مورد رفتن به خارج از کشور باید همه مسائل رو بررسی و با آگاهی کامل اقدام کنند مثل تفاوت زبا ن و تفاوت فرهنگ و دوری از خانواده و…..ایشون بایدهمه این مسائل رو نه احساسی بلکه منطقی فکر کنه و سپس تصمیم گیری بکند.
  2. در مورد اینکه تلفنشون رو جواب نمی دن هم ممکنه واقعا کار داشتن و دستشون بند بوده
  3. نکته ای که باید دوست شما بدونن آگاهی کامل از کار و زندگی ایشون در خارج از کشوره اگر هیچ منبعی برای موثق بودن اطلاعاتی که این فرد از اوضاع خودش به دوست شما داده ندارند . رفتن ایشان به کشور دیگر اشتباه و پر مشکل خواهد بود. موفق باشید.

  توسط خانم م - طالبی · 3264 روز 11 ساعت 57 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 1 vote

  8763272,

  دوست عزیز اشتباه این بوده که رابطه قبل رو به ایشون گفته .. درسته که صداقت باید داشت ولی این نوع صداقت ها مسموم هستن و زندگی رو به آتش میکشونن .. بهتره در این مورد که ایشون تا کی میخواد رابطه قبلی رو به رخش بکشه ، صحبت بکنن …
  مسلما” شوهرش حرفایی خواهد داشت که بهش بزنه چون اینطور احساس میشه که سرد شده و انگیزه ای برای ادامه دادن نداره

  درضمن برای مشاوره ، به سایت تخصصی مشاوره مراجعه فرمایید .
  http://www.moshaver.co

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3154 روز 10 ساعت 45 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است