پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مشاوره خانواده » خیانت » سلام وعرض ادب
0 امتیاز
Vote Con!

سلام وعرض ادب

بنده و همسر صیغه ایم بمدت 8ماه باهم مشاجره تلفنی داشتیم و دردوشهر جدا و دورازهم زندگی کردیم. ایشون عمدأ و جوریکه من متوجه بشم و برای لجبازی بامن با دوسه نفر رابطه ی کوتاه تلفنی داشت. ( بنده چون مکالمات ایشون رو مدت دوسه ماه هک کرده بودم و استراق سمع میکردم برای همین تقریبأ مطمئنم که این روابط کوتاه و فقط لفظی بوده) اما صددرصد ملمئن نیستم. حالا که قرار بر ادامه ی رابطه گذاشتیم میخوام بدونم آیا راهی، علائم و نشونه هایی چه روحی ورفتاری و چه جسمی وفیزیکی وجود داره که با استناد براونها بفهمم که آیا رابطه‌ ی جسمی وجنسی درکل مدت هشت ماه گذشته باکسی داشته یا خیر؟
ببخشید سؤالم طولانی شد

توسط Hamidrish درخیانت · پاسخ 689 روز 16 ساعت 19 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  در این مسیر دقت کنید که شما بیان می کنید با همسرتان صیغه هستید پس هنوز این رابطه یا با خانواده به رسمیت شناخته نشده است و یا ثبت محضری و عقد دادم صورت نگرفته است که ما آن را دوران نامزدی و شناخت می دانیم در این مسیر با توجهب ه اینکه شماها به نظر می رسد مشکلات زیادی را باهم تجربه می کنید به اندازه ای که شما تلفن های ایشان را چک می کنید و ایشان نیز در صورت تعهد داشتن به شما خیانت می کنند بهتر است با دقت بیشتری به ادامه این رابطه بپردازید و این مشکلات را با کمک روانشناس با حضور هردویتان مورد بررسی قرار بدهید و بعد وارد ارتباط مجددو یا عقد و ازدواج شوید چون تنها رسمیت یافتن و یا ادامه رابطه کمکی به رفع این مشکلات نمی کند و حتی می تواند مشکلات بیشتری را نیز ایجاد کند .
  در مورد داشتن رابط جنسی می توانید با مراجعه با ایشان با متخصص زنان اطمینان بیشتری پیدا کنید اما دقت کنید که حتی همین عمل نشان از شک و سوءظن شما دارد که می تواند مشکلات زیادی را ایجاد کند هرچند که با توجه به شنیدن روابط ایشان با دیگران داشتن این شک نیز رد نمی شود اما بهتر است که بجای مراجعه به متخصص زنان در اول برای اطمینان به ادامه رابطه و بررسی مشکلات و رفع و یا تصمیم گیری به روانشناس هردویتان مراجعه داشته باشید .

  توسط مشاور · 688 روز 10 ساعت 12 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است