پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » سلام من 36 ساله مرد هستم متعهل مدت تقریبا یک ماه به صورت نامنظم قرص آفرودیت مصرف کردم بعد دوسه هفته که مصرف نمیکنم میل جنسیم کم شده به طوری که حین رابطه جنسی دچار اختلال نعوذ می شم و دچار زود انزالی هم شدم علت چی میتونه باشه ممنونم از راهنمایی که میفرمایید
0 امتیاز
Vote Con!

سلام من 36 ساله مرد هستم متعهل مدت تقریبا یک ماه به صورت نامنظم قرص آفرودیت مصرف کردم بعد دوسه هفته که مصرف نمیکنم میل جنسیم کم شده به طوری که حین رابطه جنسی دچار اختلال نعوذ می شم و دچار زود انزالی هم شدم علت چی میتونه باشه ممنونم از راهنمایی که میفرمایید

کاهش میل جنسی

سلام من 36 ساله مرد هستم متعهل مدت تقریبا یک ماه به صورت نامنظم قرص آفرودیت مصرف کردم بعد دوسه هفته که مصرف نمیکنم میل جنسیم کم شده به طوری که حین رابطه جنسی دچار اختلال نعوذ می شم و دچار زود انزالی هم شدم علت چی میتونه باشه ممنونم از راهنمایی که میفرمایید

توسط sasny درمسایل جنسی · پاسخ 2167 روز 10 ساعت 10 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (3)

 1. 0 votes

  دوست عزیز مصرف دارو فقط و فقط تحت نظر پزشک معالج شما باید باشه و در این مورد هیچ مشاوره ای داده نمیشود
  چون باید مستقیما عوارض مصرف بررسی شود

  توسط مدیریت سایت · 1982 روز 12 ساعت 40 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  با سلام
  چون قرص افرودیت مصرف می کردید ممکنه تغییر دوز و تغییر زمان مصرف توسط شما باعث چنین مساله ای شده البته این قرص قرار است جنبه درمان زود انزالی داشته باشد ولی در هر صورت اختلال نعوظ و انزال زودرس بیشترین درمان کمک کننده درمان های روانشناختی توسط متخصص سکس تراپی است و بهتره مراجعه داشته باشید باید دیداین دارو را خودسر یا زیر نظر پزشک کصرف کردید و ابتدا حتما با خودشون مشورتی داشته باشید که در رفع عوارض احتمالی و یا جایگزینی به شما کمک شود و اگر خودسر مصرف کردید که قطعا اشتباه بوده و ممکنه دچار عوارض ترک شده باشید به هر حال برای درمان مسائل جنسی باید حضورا اقدام کنید تا مسائل پزشکی و روانی بررسی شود و راهکار درمانی مناسب ارائه شود .در هر حال امیدوارم مشکلی وجود نداشته باشد و به زودی رفع شود

  در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲
  موفق باشید

  توسط مشاور · 1958 روز 5 ساعت 46 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 3. 0 votes

  قرص افرودیت چیست؟
  تقویت کننده های جنسی داروهایی هستند که عملکرد نعوظ (عادی / غیر طبیعی) و نژادهای جنسی را تقویت می کنند که باعث برانگیختگی و تمایل جنسی می شود.قرص افرودیت یکی از این داروهاست.

  اختلال نعوظ از زمان های بسیار قدیم شرایطی بوده است که بر آقایان تأثیر می گذارد. تمام تلاش های اولیه برای درمان اختلال نعوظ (به عنوان مثال کاشت آلت تناسلی بادی و پمپ های خلاء) انجام شد و تا اوایل دهه 1990 نتوانست که با کشف سیلدنافیل (ویاگرا) درمان این بیماری اصلاح شود.
  این دارو برای اولین بار در سال 1998 تأیید شد و اولین روش درمانی موثر دهان و دندان بود.برای درمان اختلال نعوظ با توجه به محبوبیت آن، دو داروی دیگر نیز تأیید شدند که با روشی مشابه سیلدنافیل کار می کنند:

  تادالافیل
  وردنافیل.

  این داروها با هم به عنوان مهار کننده های نوع 5 (PDE5i) گفته می شوند. با این حال، از آنجا که این داروها به عنوان آفرودزیازیس کار نمی کنند و نیاز به تحریک جنسی دارند، تعدادی از داروهای آزمایش نشده با استفاده از اثرات پیشنهادی بر رفتارهای جنسی در بازار غیرقانونی به فروش رسیده است. ظاهراً این داروها مانند ملانوتان دوم باعث نعوظ خود به خود و همچنین میل جنسی و برانگیختگی را افزایش می دهند.

  اگرچه مطالعات کمی در مورد شیوع وجود دارد، به نظر می رسد علاقه زیادی به این نوع داروها وجود دارد. به عنوان مثال ، این مطالعه نشان داد كه 3٪ از حدود 12000 مرد (انگلستان ، ایتالیا و آلمان) در شش ماه گذشته بدون نسخه از تقویت كننده های جنسی (مثلاً ویاگرا) استفاده كرده اند.
  برخی حتی تصور می کنند که مصرف داروهای تقویت کننده جنسی غیرقانونی ممکن است “نسخه کوتاهی” از نسخه های معتبر باشد. در حالی که تقویت کننده های جنسی اغلب با کاربران مرد در ارتباط است، آشکار می شود که کاربران زن برای درمان تمایل جنسی کم به این نوع داروها علاقه مند هستند.

  مطالعات همچنین حاکی از آن است که افراد اغلب از این داروها برای افزایش اعتماد به نفس جنسی ، جلوگیری از انزال زودرس ، کیفیت نعوظ و عملکرد بهتر جنسی از جمله موارد دیگر استفاده می کنند. برخی دیگر به سادگی از آنها استفاده می کنند تا اختلال عملکرد نعوظ موقت ناشی از ، به عنوان مثال ، الکل یا سایر داروهای تفریحی را ایجاد کنند.

  PDE5i (سیلدنافیل ، تادالافیل و وردنافیل) برای مصارف پزشکی مورد تأیید قرار گرفته اند و طبق نشانه های تأیید شده آنها ایمن به حساب می آیند. با این حال ، نگرانی ویژه ای برای این داروها استفاده از تقویت کننده های جنسی زناشویی و آزمایش نشده است که از بازار غیرقانونی خریداری شده اند.
  علاوه بر این، تعداد بیشتری مکمل (گیاهی) به عنوان محصولات تقویت کننده جنسی به فروش می رسند. مشکل این است که در تعداد مواردی که این مکمل ها پیدا شده اند حاوی آنالوگ های آزمایش نشده سیلدنافیل ، تادالافیل و وردنافیل هستند که برچسب آنها اعلام نشده است. سرانجام ، مضرات این تقویت كنندگان جنسی آزمایش نشده (به عنوان مثال Melanotan II) این است كه اثرات آنها به دلیل آزمایش محدود بر روی انسان ناشناخته است.
  عوارض جانبی آفرودزیازیس
  پوپرها ، یک ماده استنشاقی ، با افزایش لذت جنسی در ارتباط است. عوارض جانبی شناخته شده عبارتند از سردرد ، حالت تهوع و مشکلات نعوظ موقتی.

  توسط 4239635azade · 997 روز 15 ساعت 12 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است