پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » خودارضایی » سلام من ۱۵ سالمه و هفته ای دو ، سه بار خودارضایی میکنم و چند هفته هستش که با مشکل ارضا شدن درخواب مواجه شدم و خیلی ناراحتم از این موضوع لطفا بگید برای جلوگیری از ارضا شدن در خواب چه باید کرد؟
0 امتیاز
Vote Con!

سلام من ۱۵ سالمه و هفته ای دو ، سه بار خودارضایی میکنم و چند هفته هستش که با مشکل ارضا شدن درخواب مواجه شدم و خیلی ناراحتم از این موضوع لطفا بگید برای جلوگیری از ارضا شدن در خواب چه باید کرد؟

ارضا شدن در خواب

سلام من ۱۵ سالمه و هفته ای دو ، سه بار خودارضایی میکنم و چند هفته هستش که با مشکل ارضا شدن درخواب مواجه شدم و خیلی ناراحتم از این موضوع لطفا بگید برای جلوگیری از ارضا شدن در خواب چه باید کرد؟

توسط Amirali_zad درخودارضایی · پاسخ 586 روز 19 ساعت 40 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  جنب شدن یا ارضا شدن به معنی خارج شدن مایع منی می باشد که می تواند در هنگام خواب نیز رخ بدهد . سلول‌های جنسی در مردها دائما در حال ساخته شدن هستند. این سلول‌ها توسط سلول‌های خاص دیگری در بیضه‌ها ساخته می‌شوند. پس از این که اسپرم‌ها تولید شدند، در لوله‌های مخصوص بیضه ذخیره می‌شوند. اما ظرفیت این لوله‌ها محدود است و پس از پر شدن، خود به خود تخلیه می‌شوند تا اسپرم‌های جدید را ذخیره کنند. در افراد متاهل، مایع منی از طریق رابطه جنسی تخلیه می‌شود اما افرادی که رابطه جنسی ندارند، مایع منی‌شان جمع می‌شود و از طریق جنب شدن در خواب تخلیه می‌شود و این یک امر طبیعی می باشد و نشان از سلامت بدن شما دارد .
  میزان تمایلات جنسی و ارضا شدن در خواب می تواند به دلایل مختلفی ارتباط داشته باشد که چند مورد از آنها را در زیر بیان می کنم تا با بررسی آنها بتوانی نتیجه گیری بهتری در مورد شرایط خودت داشته باشی :
  مصرف غذاهای چرب و شیرین قبل از خواب، باعث افزایش احتمال جنب در خواب می‌شوند. مواد لبنی، گوشت، شیرینی و ادویه در افزایش شهوت و انزال در خواب تاثیرگذار هستند. برای این منظور بهتر است که مصرف این گونه غذاها را اندکی کم کنید تا شهوت و میل جنسی‌تان به تعادل برسد.
  بسیاری از مردان مجرد، به دلیل نیازهای جنسی ارضا نشده افکار و تصورات جنسی خاص خود را دارند. برخی از مردان قبل از خواب به تخیلات جنسی می‌پردازند. این افکار باعث تحریک شدن مردان شده و به همین دلیل در حین خواب دچار جنب می‌شوند. همچنین برخی از افراد به دیدن فیلم‌های پورن عادت دارند و یا در طول روز با دوستان خود در مورد مسائل جنسی صحبت می‌کنند. همه ی این موارد بر جنب شدن در خواب تاثیر می‌گذارند پس هرچقدر در معرض محرک های بیشتری باشید احتمال تجربه نیازهای جنسی و ارضا شدن در خواب بیشتر می شود.
  در صورتی که هر چند روز یک بار دچار خروج منی می‌شوید، نگران نباشید چرا که این میزان طبیعی است. اگر خروج مایع منی هر روز اتفاق بیفتد غیر طبیعی است و باید چاره‌ای به حال آن اندیشید. البته توجه داشته باشید که ممکن است این میزان جنب شدن هم طبیعی باشد چرا که تعداد دفعات خروج مایع منی، به عوامل مختلفی همچون ژنتیک، محیط، وضعیت جسمانی، میزان فعالیت، تغذیه و غیره بستگی دارد. بهتر است که برای اطمینان از طبیعی بودن آن، با متخصص مشورت نمایید.
  در این مسیر شما برای اینکه بتوانید شرایط بهتری را از نظر جنب شدن در خواب و کاهش خودارضایی تجربه کنید نیاز است که یک سری موارد را رعایت کنید که به صورت کلی در زیر چند مورد از آنها را بیان می کنم اما دقت کنید که این میزان خودارضایی در یک هفته زیاد می باشد و می تواند برای شما که در سن رشد هست و نیاز است که شرایط بدنی بهتری داشته باشید آسیب زا باشد پس بهتر است که با ترک خودارضایی اجازه بدهید که بدن شما در این سن مسیررشدی خودش را طی کند یعنی جنب شدن در خواب یک امر طبیعی در مسیر رشدی و متناسب با شرایط سنی شما می باشد که نمی توانید در این ن رابطه جنسی برقرار کنید.
  _غذاهای محرکی همچون فلفل، تخم مرغ، سیر، بادمجان، گوشت قرمز، پیاز وغیره را کمتر مصرف کنید.
  _سعی کنید از خوابیدن در مکان‌های گرم خودداری کرده و بیشتر در جاهای خنک بخوابید.
  _قبل از خواب، به مدت دو ساعت از مصرف غذا و مخصوصا مایعات خودداری کنید.
  _بهتر است که نصفه شب ازخواب بیدار شده و به دستشویی بروید.
  _از پوشیدن لباس‌های تنگ و چسبان خودداری کنید.
  _از تحریک خود به هر وسیله‌ای یعنی دیدن فیلم ، عکس ، خیالپردازی خوداری کنید.
  _سعی کنید مدل بخوابید که برای شما تحریک کننده نیست
  – برای زندگی روزانه خود برنامه ریزی داشته باشید تا از تمرکز زیاد بر این مسائل کاسته شود.

  توسط مشاور · 586 روز 15 ساعت 8 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است