پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » خودارضایی » سلام من یه پسر ۲۳ ساله ام… اعتیاد به خود ارضایی داشتم اما الان بدون دارو تونستم نزدیک به یک ماه بزارمش کنار. الان از لحاظ روحی و روانی فشار روم هست. ولی خب نمیخوام برم سمتش از طرفی این نیاز رو نمیدونم چطور باید رفع کنم چون تو کار های روزمره داره تداخل ایجاد میکنه
0 امتیاز
Vote Con!

سلام من یه پسر ۲۳ ساله ام… اعتیاد به خود ارضایی داشتم اما الان بدون دارو تونستم نزدیک به یک ماه بزارمش کنار. الان از لحاظ روحی و روانی فشار روم هست. ولی خب نمیخوام برم سمتش از طرفی این نیاز رو نمیدونم چطور باید رفع کنم چون تو کار های روزمره داره تداخل ایجاد میکنه

خودارضایی،نیازجنسی

سلام من یه پسر ۲۳ ساله ام… اعتیاد به خود ارضایی داشتم اما الان بدون دارو تونستم نزدیک به یک ماه بزارمش کنار. الان از لحاظ روحی و روانی فشار روم هست. ولی خب نمیخوام برم سمتش از طرفی این نیاز رو نمیدونم چطور باید رفع کنم چون تو کار های روزمره داره تداخل ایجاد میکنه.

توسط Absolution درخودارضایی · پاسخ 696 روز 17 ساعت 26 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  قابل درک هست که تجربه نیازهای جنسی می تواند برای شما با فشار روحی همراه باشد اما اگر به این نیاز با توجه به شرایط مجرد بودن شما به اندازه کافی رسیدگی و و توجه شود مشکلی را ایجاد نمی کند اما اگر شما بخواهید دائم با محرک های بیرونی چون فیلم ، عکس ، خیالپردازی و… پیش بروید اینکه بیشتر این نیاز را تجربه کنید و فشار روحی بیشتری نیز داشته باشید یک امر قابل پیش بینی هست اما اگر بپذیرید که این نیاز نیز مانند دیگر نیاز ها برای اینکه در جهت سلامت شما پیش برود باید در زمان و مکان و شرایط مناسب به آن پاسخ داده شود تا در مسیر رشدی باشد .
  بهتر است سعی کنید که برای زندگی روازنه خود برنامه ریزی داشته باشید و این برنامه شامل کارهایی باشد که دوست دارید در این حالت تمرکز شما به سمت دیگر علایق نیز می رود که می تواند برای مدیریت این نیاز تا شرایط مناسب به شما کمک کند.
  بهتر است ماهی یکبار و بعد به مرور زمان خودارضایی را افزایش بدهید تا از آسیب های آن کاسته شود و مشکلی برای شما ایجاد نشود خودارضایی نیز بهتر است بدون هیچ گونه محرک بیرونی چون فیلم ، عکس و… باشد .

  توسط مشاور · 696 روز 3 ساعت 35 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است