پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » دوستی با پسر فامیلمون به قصد ازدواج
1 امتیاز
Vote Con!

دوستی با پسر فامیلمون به قصد ازدواج

ازدواج

سلام. من یه دختر 21 ساله ی دانشجوم. کمتر از دو ساله با یکی از پسرای فامیل که همسن خودمه بقصد ازدواج دوستم. این آقا خیلی خیلی تعصبیه. اما با این وجود وقتی اوایل رابطه بهش گفتم بکارتمو بخاطر یه اشتباه از دست دادم خیلی براش سخت بود، اما کنار اومد چون واقعا دوسم داشت و نمیخواست از دستم بده. از اون موقع صیغه خوندیم و محرم شدیم و سکسم داشتیم. سال اول رابطمون خیلی خوب بود و هیچ کمبود محبتی حس نمی کردم. اما بعدش خیلی نسبت به من سرد شد. سکسمونم بیشتر شد چون فکر میکردم اینطور رابطمون مثل قبل گرم میشه هرچند الآن فکر میکنم اشتباه کردم چون یجورایی سیرش کردم. الآن اون میدونه که خیلی دوسش دارم و وابستشم، بهمین خاطر خودم فکر میکنم دلیل سردیش همینه، چون میدونه نمیتونم ازش دل بکنم و هرطور دوس داره رفتار میکنه. با اینکه میدونم هنوزم دوسم داره اما نمیتونم سردیشو تحمل کردم. از طرفیم بخاطر وابستگی که پیش اومده نمیتونم جدا شدم و تو این مدت خیلی ناراحت بودم. دوست دارم رابطمون مثل قبل شه، اما نمیدونم چیکار کنم. صحبت کردن، جر و بحث و دعوا که تاثیری نداشت. راجع به ازدواجم میگه باید بتونم یه شغل درست و حسابی داشته باشم که بیام خاستگاریت، چون الآن دانشجو هست و تو یه موسسه هم کار میکنه. حالا نمیدونم درست اینه که جدا شم؟ که واقعا نمیتونم. سکسمون قطع شه تا زمان ازدواج؟ باید باهاش قرار بذارم که یه زمان خاص بیاد خاستگاری؟ لازمه بریم مشاوره ی حضوری؟

توسط zahra.rezaee درازدواج · پاسخ 3393 روز 10 ساعت 30 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 

پاسخ (8)

 1. 0 votes

  خوب دختر خوب تکلیفتو مشخص کن اگه دوستین دلیل نداشته رابطه جنسی داشته باشین چ فرقی با رابطه زن و شوهری دارین چجور صیغه خوندین در صورتی که رضایت پدر ت برای صحت ضیغه لازمه در واقع تا الان زنا کردین ک خیلی گناه داره،خ اشتباه بزرگی کردی گذاشتی ی پسر لذتشو ازت ببره من که بعید میدونم بیاد بگیرتت چون جنس پسرا جلبه البته هیچوقت بهت اعتماد دیگه نداره که شاید کس دیگری رو ارضا کرده باشی.حتما ی مشاوره حضوری برو و ب این راحتیا نذار ی پسر ازت استفاده کنه چون در نهایت شکست خورده تویی چون سن و سال کمی هم داری

  توسط 1367341 · 3392 روز 20 ساعت 52 دقیقه قبل

  سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 2. 0 votes

  سلام
  من بهت قول میدم که تو رو نمیخواد
  سو استفاده هاشم ازت کرده حالا هم باهات سرد شده.تو اشتباه کردی ک راحت بدنتو در اختیارش گذاشتی.صیغه هم کلاه شرعیه ک رو سر خودتون گذاشتید.

  توسط tala23 · 3386 روز 8 ساعت 58 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 3. 0 votes

  سلام
  ببخشید یه سوال داشتم.
  والدین شما از این که صیغه ی محرمیت خوندین خبر دارن یا نه ؟
  برای جواب دادن باید اینو بدونم.

  توسط saeed007fish · 3385 روز 17 ساعت 42 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 4. 0 votes

  سلام علیکم.
  یک مطلب اینکه دختر باکره به فتوای اکثر مراجع بنابراحتیاط واجب اذن پدر لازم دانسته اند !
  حتی اگر دختر بر اثر رابطه سکس با نامحر م بکارتش از بین رفته باشد ،این هم اختلافی است وبعضی از مراجع باز اذن پدررا لازم می دانند –
  حالا شما آيا با اذن پدر صیغه ی محرمیت را خونید یا نه؟
  قبل از خواندن صیغه ی محرمیت با کسی مشورت کردید ؟
  آیا قبل از این شخص هم با کسی دیگر سکس داشتید ودر رابطه با اون شخص بکارتتون از بین رفته ؟ آيا تمام قضیه ر ار به این شخص گفتید ؟

  توسط میثم رشید · 3380 روز 22 ساعت 51 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 5. 0 votes

  بدون اجازه ی پدر. قبلا بخاطر سکس با نامحرم بکارتمو از دست دادم و قضیه رو براش تعریف کردم. حالا درسته که رابطمو باهاش ادامه بدم (همراه با سکس) تا یکسال دیگه که قرار خاستگاری گذاشتیم؟ یا اینکه بگم بدون سکس رابطمونو ادامه بدیم؟ چون بهرحال هیچ تضمینی نیست که تا یکسال دیگه بیاد خاستگاری هرچند قول داده. اگه قبول نکرد رابطمونو تموم کنم ؟ و میتونم مطمئن باشم که اشتباه از من نبوده، یعنی بعدش غصه نخورم بگم با اینکه دوسش داشتم چرا از دستش دادم؟

  توسط zahra.rezaee · 3378 روز 10 ساعت 1 دقیقه قبل

  سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 6. 1 vote

  باسلام
  شما به دلیل رابطه که باهاش داشتی اون را از هر لحاظ تامین کرده اید در وجود پسرا کنجکاوی و مبارزه ای وجود دارد وقتی شما تسلیم میشی دیگه باسه دوستان کم ارزش می شوید نباید اینکار می کردید
  فقط یه راه وجود دارد اونم ازدواج زود هنگامه ولی بازم میگم ازدواجم کردین باید طوری به همسترتان برسید که باسش تازگی داشته باشد موافق باشید

  توسط yusuf · 3374 روز 14 ساعت 21 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 2

 7. 0 votes

  سلام دوست عزیز

  ز وج‌هایی که ماه‌عسل را زود شروع می‌کنند–یعنی رابطه‌جنسی را قبل از ازدواج با هم تجربه می‌کنند–وقتی نوبت به کیفیاتی که موجب ثبات و قابل‌اتکا بودن ارتباط می‌شود می‌رسد، متوجه می‌شوند که ارتباطشان رشد نیافته است.»

  اگر زوجی قبل از ازدواج، ارتباط جنسی را شروع کردند، بد نیست که دست نگه داشته و رابطه خود را ارزیابی کنند تا مطمئن شوند همه چیز متعادل و درست است.

  یک مسئله که باید حتماً ارزیابی کنند این است که این مسئله–ارتباط جنسی–تا چه میزان بر رابطه آنها غالب و چیره شده است. آیا به ارتباط کلامی و سایر فاکتورهای رابطه هم فضای پیشرفت داده شده است؟ آیا چیزی فراتر از جذابیت جنسی بین دو طرف وجود دارد؟ اگر زوجی واقعاً می‌خواهد ارتباط قوی و باثباتی داشته باشد، باید این سوالات را از خود بپرسند.

  رابطه‌جنسی اهمیت زیادی دارد اما دو نفر باید بتوانند با هم حرف بزنند، اهداف مشترکی در زندگی داشته باشند و بتوانند با موانع زندگی در کنار هم مقابله کنند، نه اینکه فقط تفریح و لذت را تجربه کنند.

  توسط آقای ص - غفاری · 3348 روز 20 ساعت 47 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 8. 1 vote

  ZAHRA.REZAEE

  خب خیلی صریح به شما بگم ایشون از شما استفاده کرده و دیگه علاقه ای به زندگی با شما نداره .. و این مدت هم مسئله جنسی بوده که ایشون رو کنارتون قرار داده … چون شما از اول نوع رفتار و برقراری رابطه تون اشتباه بوده و الان چاره ای ندارید صبر کنید تا ایشون شاید به خواستگاری شما بیاد .. چون به قول خودتون از خودتون سیرش کردید …

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3197 روز 19 ساعت 4 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است