پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » سلام من یه دختر ۱۸ ساله هستم،حدود ۸ ماهه نامزد کردم و رابطم با همسرم هنوز در حد سکس نیست. میخواستم بدونم چرا وقتی رابطه دهانی داریم من به ارگاسم نمی رسم . حس لذت دارم ولی اوجش نیست ،همسرم خیلی اذیت میشه و حس میکنه نمیتونه خوب بهم حال بده. من قبلن هم ک فیلم پورن نگاه میکردم هیچ حسی بهشون نداشتم و تحریک نمی شدم، نظر شما چیه باید چی کار کنم که به ارگانی برسم؟ یه مسئله دیگه هم اینکه زن ها بعد از ارگاسم آب از واژنشون میاد؟یا مثلا آبی مشابه مایع منی دارن؟اگه هست چطوری میتد؟
0 امتیاز
Vote Con!

سلام من یه دختر ۱۸ ساله هستم،حدود ۸ ماهه نامزد کردم و رابطم با همسرم هنوز در حد سکس نیست. میخواستم بدونم چرا وقتی رابطه دهانی داریم من به ارگاسم نمی رسم . حس لذت دارم ولی اوجش نیست ،همسرم خیلی اذیت میشه و حس میکنه نمیتونه خوب بهم حال بده. من قبلن هم ک فیلم پورن نگاه میکردم هیچ حسی بهشون نداشتم و تحریک نمی شدم، نظر شما چیه باید چی کار کنم که به ارگانی برسم؟ یه مسئله دیگه هم اینکه زن ها بعد از ارگاسم آب از واژنشون میاد؟یا مثلا آبی مشابه مایع منی دارن؟اگه هست چطوری میتد؟

ارگاسم

سلام من یه دختر ۱۸ ساله هستم،حدود ۸ ماهه نامزد کردم و رابطم با همسرم هنوز در حد سکس نیست. میخواستم بدونم چرا وقتی رابطه دهانی داریم من به ارگاسم نمی رسم . حس لذت دارم ولی اوجش نیست ،همسرم خیلی اذیت میشه و حس میکنه نمیتونه خوب بهم حال بده. من قبلن هم ک فیلم پورن نگاه میکردم هیچ حسی بهشون نداشتم و تحریک نمی شدم، نظر شما چیه باید چی کار کنم که به ارگاسم برسم؟
یه مسئله دیگه هم اینکه زن ها بعد از ارگاسم آب از واژنشون میاد؟یا مثلا آبی مشابه مایع منی دارن؟اگه هست چطوری میتد؟

توسط Zizidaryaa درمسایل جنسی · پاسخ 907 روز 10 ساعت 23 دقیقه قبل

سوال: 3 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  زنان بعد از تحریک شدن و رسیدن به ارگاسم مانند مردان منی از آنها خارج می شود اما نه به شدتی و میزانی که در مردان مشاهده می کنید .
  بهتر است در اول از دیدن فلم های پورن خوداری کنید و در کنار آن با توجه به میزان آگاهی شما در مورد رابطه جنسی و سیستم بدنی بهتر است با نامزدتان هردو یک دوره مشاوره با سکس تراپ را تجربه کنید تا در کنار بررسی دقیق علایم بدنی که تجربه می کنید با یک سری اطلاعات که نیاز است با بررسی اطلاعات شما و نامزدتان در اختیارتان قرار گیرد به هردوی شما کمک کنیم تا رابطه جنسی بهتری را تجربه کنید .
  ارگاسم بدن به شرایط روحی ، دیدگاها ، سبک و میزان شناخت بدن یکدیگر ، شرایط جسمی و… بستگی دارد .
  درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  021-22354783

  توسط مشاور · 905 روز 10 ساعت 43 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است