پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » سلام من زنی 25ساله هستم یک سال است ازدواج کردهام 4ماه نامزد و5ماه عقد بوده ام .
1 امتیاز
Vote Con!

سلام من زنی 25ساله هستم یک سال است ازدواج کردهام 4ماه نامزد و5ماه عقد بوده ام .

تگ1،تگ دو

سلام من زنی 25ساله هستم یک سال است ازدواج کردهام 4ماه نامزد و5ماه عقد بوده ام .از زمانی که زیر یک سقف رفتم متوجه شدم که برادر شوهرم به شوهرم خیلی از نظر مالی وابسته است با اینکه بزرگتر است و وضعیت مالی بهتری دارد ووقتی تقاضای پولی را از همسرم دارد در حالی که خودمان بیشتر به آن نیاز داریم و من مخالفت میکنم همسرم میگوید برادرم هست و دوستش دارم با این حساب همیشه یر خانواده همسرم بحث داریم و همسرم درک نمکند و همیشه مرا مقصر میداند و سر من داد میزند و هر و قت کم میآورد میگوید من امشب خانه نمیآیم و این مسئله که چرا مقاومت نمیکند و در برابر دیگران کوتاه می آید اما به من که میرسد من باید کوتاه بیایم از حقم ومقصرشناخته میشوم و انتظار عذرخواهی دارد و میگوید تو اختلاف می ا ندازی
لطفا مرا راهنمایی کنید………..ممنون

توسط 1 درازدواج · پاسخ 3359 روز 11 ساعت 56 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  سلام. خوبید؟ از اینکه این سایت را برای مشاوره انتخاب کرده اید ممنونیم. بابت تاخیری که در پاسخگویی به سوالات پیش آمده جدا عذرخواهی می کنیم . اما بریم سر اصل مطلب.
  اگه نظر من مشاور ر وبخوای. بهت میگم مشکل تو این نیست که شوهرت چرا به برادر شوهرت پول قرض میده. مشکل تو اینه که نمی تونی حرفت و یا نظرت رو طوری به شوهرت و یا اطرافیانت بگی که نه سیخ بسوزه نه کباب.
  هم احترام و اقتدار شوهرت حفظ بشه و هم در کمال آرامش و تعامل و تفاهم به یه نتیجه ای برسید و بتونید همدیگه رو راضی کنید. خونه رو کردید میدونم جنگ. هر کی زورش بیشتر موفق تر.
  ببین خواهر گلم این مدلش نیست. زن اگه میخواد نظری رو به شوهرش بگه رو مخش اسکیت سواری نمیکنه. براش امر و نهی نمیکنه. براش چرا و اما اگر نمیسازه. بهش دستور نمیده. براش تعیین و تکلیف نمیکنه. بهش نمیگه من درست میگم تو غلط میگی . بهش نمیگه خانواده ات برادرت دارن ما رو نابود می کنن. یه زن این مدل سیـــــــاست به خرج نمیده. خانواده ی شوهر رو در مقابل شوهر قرار نمیده. خودشو این ور جوب خانواده شوهر رو اون ور جوب شوهر بیچاره رو وسط جوب قرار نمیده.
  به نظرت حرفت حقه… داری درست میگی؟ فکر می کنی کار شوهرت اشتباهه؟ (البته بگم من اشتباهی تو این قضیه نمیبینم. خوب برادرشه. باید هوای همدیگه رو داشته باشن. )
  اما شما اگه میخوای به تفاهم بیشتری برسین لطفا از اون ور جوب زحمت بکش بیا این ور جوب. دست شوهرتم بگیر با هم این ور جوب دسته جمعی قرار بگیرید یه بعداز ظهری هم وقتی هوا گرم تر شد همون ور جوب یه پیک نیک و تفریح برید صفا. یه دل بشو با شوهر و خانواده ات. شوهرت ببینه مقابلش نیستی. قلق شوهرت دستت بیاد. زبون همدیگه رو پیدا کنید. اون وقت مثل دوتا انسان هزاره ی سوم بشینید با هم به تفاهم برسید. لطفا. با همم اینقدر نجنگید. ناسلامتی مردی گفتن.
  موفق باشی عزیزم.

  توسط خانم زهرا عباسی · 3350 روز 14 ساعت 13 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 1 vote

  خب دوست عزیز مردان در بحث و جدل های احساسی بسیار حساس هستن .. خصوصا” اگر غرورشون زیر سوال بره ولی اگه در این بحث بتونید روی موارد استدلالی کار کنید متوجه خواهید شد که مردان کاملا” آروم خواهند شد … در ضمن اگه قراره بحث کنید روی یک موضوع حرف بزنید … تا موضوع لوث و گم نشه … در ضمن میتونید یک موضوع مشترک رو برای زندگیتون قرار بدید ..مثل خرید خونه و یا داشتن یک حساب مشترک برای فرزندتون که بتونید از این طریق پس اندازی رو در زندگی داشته باشید

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3117 روز 13 ساعت 21 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است