پرسشتان را مطرح کنید

خانه » دسته‌بندی نشده » سلام من دختری هستم 17 ساله حدود 5ماه است عاشق دختری یکسال بزرگتر از خود شده ام او هم همین حسو به من دارد قبل این عشق من ار پسرا خوشم میومد ولی الان فقط اونو میبینم فقط رو اونه که این حسو دارم الان حدود یک هفته ست که به مسافرت رفته و من باهاش هیچ تماسی نداشتم و خیلی در طول این مدت گریه کردم و اشتهام به غذا کم شده حدود 2 کیلو کاهش وزنم داشتم میدونم اگه بره یا باهاش تموم کنم میمیرم میخواستم بدونم چیکار میتونم بکنم؟من نسبت به هیچ دختر دگ ای این حسو ندارم میخوام بدونم ایا این کار همجنس گراییه؟
0 امتیاز
Vote Con!

سلام من دختری هستم 17 ساله حدود 5ماه است عاشق دختری یکسال بزرگتر از خود شده ام او هم همین حسو به من دارد قبل این عشق من ار پسرا خوشم میومد ولی الان فقط اونو میبینم فقط رو اونه که این حسو دارم الان حدود یک هفته ست که به مسافرت رفته و من باهاش هیچ تماسی نداشتم و خیلی در طول این مدت گریه کردم و اشتهام به غذا کم شده حدود 2 کیلو کاهش وزنم داشتم میدونم اگه بره یا باهاش تموم کنم میمیرم میخواستم بدونم چیکار میتونم بکنم؟من نسبت به هیچ دختر دگ ای این حسو ندارم میخوام بدونم ایا این کار همجنس گراییه؟

eshgh

سلام من دختری هستم 17 ساله حدود 5ماه است عاشق دختری یکسال بزرگتر از خود شده ام او هم همین حسو به من دارد قبل این عشق من ار پسرا خوشم میومد ولی الان فقط اونو میبینم فقط رو اونه که این حسو دارم الان حدود یک هفته ست که به مسافرت رفته و من باهاش هیچ تماسی نداشتم و خیلی در طول این مدت گریه کردم و اشتهام به غذا کم شده حدود 2 کیلو کاهش وزنم داشتم میدونم اگه بره یا باهاش تموم کنم میمیرم میخواستم بدونم چیکار میتونم بکنم؟من نسبت به هیچ دختر دگ ای این حسو ندارم میخوام بدونم ایا این کار همجنس گراییه؟

توسط mahtab دردسته‌بندی نشده · پاسخ 3345 روز 14 ساعت 17 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (10)

 1. 0 votes

  ولله عزیزم دقیقانگفتی احساست نسبت بهش چه طوره ولی اگه تاقبلش ازپسراخوشت میومده پس نگران نباش مشکلی نیست.
  گاهی انسان اینقدرنسبت به یکی احساس دوستی داره که دچارسوتفاهم میشه واونوباعشق اشتباه میگیره…
  توهم سعی کن خودتوکمتراذیت کنی وکمتربهش فکرکنی(برات بهتره)

  توسط nazanin · 3344 روز 17 ساعت 23 دقیقه قبل

  سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 2

 2. 1 vote

  سلام خوبید؟ از اینکه این سایت را برای مشاوره انتخاب کردید ممنونیم. بابت تاخیر در پاسخگویی باید ببخشید….
  من الان درست متوجه شدم! شما گفتی یه هفته است باهاش تماس نداشتم و مریض شدم و 2 کیلو وزن کم کردم؟ منظورت از این تماس چی بود؟ بیا و شفاف توضیح بده. ببین. اگه بخوای یه کم ریز بشی. یه کم بیشتر دقت کنی. اگه یه کم بری تو بهر هر چیزی که دور و برته یهو میبینی اِاِاِاِ کم کم میتونی عاشق همه چی بشی. یهو میبینی میتونی با خیلی چیزهای دیگه هم میتونی ارضا بشی. میتونی حال کنی. میتونی کیف کنی. مثل غذا خوردن کل آدم های این کره خاکی میمونه.
  امروز داشت اخبار می گفت داره نسل لاک پشت ها منقرض میشه از دست این چینی ها. راستی میدونستی گربه تو چین نایابه. و چین وارد کننده گربه و سگ و غیره هستن. اهان داشتم می گفتم. در مورد لاک پشت. می گفت بهترین غذای مورد علاقه ی چینی ها سوپ لاک پشته. تازه داشت می گفت از خون لاک پشت هم یه نوشیدنی برای خودشون درست می کنن. اُاُاُاُ حالم به هم خورد. فکرشو بکن خون میخورن. این بشر دو پا چه کارها که نمی کنه. یه جای دیگه این کره خاکی کرم غذای اولشو . یه جا دیگه مار. یه جا دیگه حتی شنیدم جنین انسان می خورن. جنین. اُاُاُ باز هم حالم به هم خورد. می بینی. این بشر دو پا هر مدلی که دلش بخواد میتونه خودشو سیر کنه. میبینی. تازه چند نفر هستن تو این همین دنیا که خاک می خورن. تنها غذاشون خاکه. میبینی. آدم میتونه با هر چی که دلش بخواد خودشو سیر کنه. با هر چی که دلش بخواد خودشو ارضا کنه. ولی نمیشه همه رو دیگه آدم گذاشت. خدا برای ما غذای پاک گذاشته. غذای طهور. تازه گفته ذبحشم کنید تا حلال تر بشه. دستور داده که خوب بخورید. خوب بیاشامید. خوب بپوشید. خوب بخوابید. خوب باشید تا آدم باشید. خدا برای ما از نوع خودمون یه آدم آفریده که باهاش آرامش بگیریم. که پاک زندگی کنیم.
  حالا تو اگه دوست داشته باشی میتونی از هر راه غیر انسانس که دلت میخواد خودتو سیر کنی. اما …..
  اگر باز سوالی هست در خدمتیم. اگر هم نه ممنون می شم گزینه پذیرفته شده را انتخاب کنید . باتشکر

  توسط خانم زهرا عباسی · 3338 روز 17 ساعت 59 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 3. 0 votes

  منظورم از تماس تماس تلفنی و اس ام اس بود وگرنه من حتی لپشم نبوسیدم حتی بغلشم نکردم چرا سریع توهین میکنین؟ من اونو برای ارضای خودم نمیخوتم من واقعا دوسش دارم

  توسط mahtab · 3336 روز 11 ساعت 15 دقیقه قبل

  سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 4. 0 votes

  سلام مهتاب جان خوبی؟ عزیزم من قصد جسارت نداشتم. خانمی عرض کردم که منظورت رو متوجه نشدم!!! و ازت خواستم بیشتر توضیح بدی.
  بابت توضیحاتم که به شما ربطی نداشت عذر می خوام. امیدوارم از ما ناراحت نشده باشی.

  مهتاب جان یه کوچولوی این رابطه به خاطر اقتضای سنته. از بس دل پاک و شفافی داری محبتت زیاده.
  مهتاب جان شما نباید این همه بری تو بهر یه نفر خودت بیشتر اذیت میشی. میبینی 2 کیلو لاغر شدی. بزنه یهویی چه میدونم به خاطر شغل پدراتون یا هر مسئله ی دیگه ای شاید مثلا شهراتون یا مدرسه هاتون عوض بشه. خودت بیشتر اذیت میشی. اولین راهش اینه که این مهر و محبتت رو بین بقیه بچه ها هم تقسیم کنی. و فقط معطوف به یه نفر نباش. هم با بچه های دیگه بیشتر دوست میشی. هم خیلی بیشتر بیشتر از تنهایی در میای . فکر کن سه چهار تا دوست و رفیق درجه یک داشته باشی. اگه یکی بره مسافرت خوب دیگه الان تنها نمی موندی.
  اگه خیلی میری تو بهرش سعی کن که دیگه نری تو بهرش. سعی خوب دوست داشتنت و محبتت رو تقسیم کنی. این جوری بهتر میتونی با قضیه کنار بیای… موفق باشی عزیزم…

  توسط خانم زهرا عباسی · 3335 روز 18 ساعت 52 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 5. 0 votes

  اخه من واقعا نمیدونم چه جوری یه نفرو بیشتر از اون دوس داشته باشم

  توسط mahtab · 3335 روز 16 ساعت 57 دقیقه قبل

  سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 6. 0 votes

  سلام مجدد.
  گفتم که…….. وقتی اول محبتت رو بین بقیه هم تقسیم کنی اون وقت دوستان بیشتری پیدا می کنی.
  من نگفتم که برو بگرد یکی رو بیشتر از اون دوست داشته باش
  من گفتم همه ی عاطفه و احساس و محبتت رو خرج یه نفر نکن.
  ببین مثلا اگه برنامه تفریحی داری یا چه می دونم میخواید درس بخونید یا هر برنامه دو سه نفر دیگه ای داری
  فقط با همین رفیقت نباش. بذار دور و برت آدم های بیشتری باشن. مثلا تو زنگ تفریح مدرسه فقط فقط با یه نفر نگرد.
  یه زنگ با این یکی باش. زنگ بعدی با اون یکی . یا در کلا نذار تو جمع دوستیت فقط همین یه دونه رفیقت باشه.
  توجه کن من نمیگم این رفیقت رو کلا بذار کنار من میگم این حلقه رو بزرگترش کن. با بچه های خوب و دوستان خوب هم معاشرت داشته باش.
  حاضر نشو با همه کس نشست و برخاست داشته باشی. با یکی از رفقا مثلا کلاس زبان اسم بنویسید.
  با یه دوست دیگه ات با هم درس بخونید. زن های تفریح حلقه بگیرید و خوراکی هاتون با هم بخورید.
  یا همین زمستون و برف بازی سعی کن دسته جمعی برید برف بازی.
  اگه دایره و حلقه های دوستیت رو بیشتر کنی. این طوری محبتت تقسیم میشه و در یک نفر خلاصه نمیشه. اون وقت اگه یکیشون رفت مسافرت تو تنها نمیشی. ببین منم الان یه دوستانی دارم که خیلی بیشتر از بقیه دوستشون دارم ولی من و تو باید قبول کنیم و برای خودمون یه تعریف درستی از نقش های اطرافمون داشته باشیم. وقتی میگیم دوست باید برای خودمون جا بندازیم که مثلا با این آدم نمی تونیم همیشه و همه جا باشیم. با اون نمی تونیم مهمونی بریم. مسافرت خانوادگی بریم. و..
  از مهم تر اینه که باید حواسمون باشه وابسته نشیم. دلبسه نشیم. به هیچی. منظورم بیش از حده. چون قاعده ی این دنیا این جوره. تو هیچ چیزی رو توی این دنیا پیدا نخواهی کرد که جاودانه باشه. هر چیز و هر کسی رو که دور و برت میبینی و وجود داره یک روز از دست خواهی داد. تلخه می دونم ولی واقعیت داره. با این واقعیت کنار بیا….
  باشی عزیزم.

  توسط خانم زهرا عباسی · 3334 روز 16 ساعت 18 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 7. 0 votes

  مرسی از راهنماییتون حتما به توصییه هاتون عمل میکنم خداکنه جواب بده

  توسط mahtab · 3334 روز 14 ساعت 41 دقیقه قبل

  سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 8. 0 votes

  مهتاب خانم من به عنوان شخصی که تجربه همچین مشکلی رو دارم پیشنهاد میکنم هرجور شده رابطتو با این دوستت قطع کنی .اولش خیلی عصبی خیلی اذیت میشی اما اگه بگی نه بزا برا بعد فعلا نمیتونم دیگه تا اخر عمرت گیر این عشقی که اخرشم به اون نمیرسی گیر میوفتی . من خودم شخصا شش ساله که با یه دختر رابطه عاشقانه دارم تو این شش سال تک تک ثانیه های زندگیم بهش وفادار موندم اونم همینطور .اما اخرش چی!! به هم که نمیرسیم که!! یادمه شش ماه اول رابطمون میخاستم برم اما دست دست کردم نرفتم تا چشم رو هم گذاشتم شد یه سال !تا اون یه سال منم رابطه ی اون مدلی یه ذره هم باهاش نداشتم اما بعد یهسال کم کم شرو شد تا اینکه الان دگ ازنظر جنسی رابطه ی کامل باهم دیگه داریم و جوری شده که دگ غیر از اینکه سرمونو بزاریم با همدیگه بمیریم وگرنه دگ نه راهی برا جدایی داریم نه برا با هم موندن .شما هنوز فرصت دارید .نگو دیره نمیتونی

  توسط Leyli · 3313 روز 15 ساعت 54 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 9. 0 votes

  Leyli,
  بسم الله الرحمن الرحیم. سلام. خانم لیلی، چون از روی دلسوزی و خیرخواهی تصمیم گرفتید یکی از هم نوعان خود را نجات بدین، من هم وظیفه ی خودم می دونم مقابله به مثل کنم و مطلبی عرض کنم که مطمئنم به درد شما می خوره.
  راهنمایی شما بسیار برای کسانی که وارد این وادی خطرناک نشدن مفیده، مخصوصا برای کاربر محترمی که از عشق به اصطلاح پاک شون صحبت کردن. من هم مثل شما پیش بینی می کنم که بهترین راه، قطع این رابطه است، هرچند این خانم ممکنه تصورشم نکنه یک روزی کار به جای باریک بکشه اما خطر هست و بهتره طبق توصیه ی دوست دیگر خانم عباسی دایره دوستی را بزرگ کنن اما با این تفاوت که اون خانم را از دایره بیرون کنن تا بلایی که سر شما لیلی خانم در اومد سر ایشون در نیاد.
  اما شما خانم لیلی! شما را به خدا نگید کار از کار گذشته. حتما شنیدید حکایت واقعی اون زن فاحشه را که یک عمر با صدها مرد رابطه داشت و معتاد این روابط نامشروع شده بود اما به خاطر یک توبه ی حقیقی و یک اراده کردن و از خدا کمک خواستن و نیز دلسوزی برای کسانی که نزدیک بود در همون دام بافتن، نجات یافت و کاملا زندگی پاکی را شروع کرد.
  پس شما را به خدا نگید راهی نمونده جز اینکه سرمون را بذاریم بمیریم. نه. راهی مونده: شما هم قطع رابطه کامل کنید.
  به پزشک خوب مراجعه کنید و با تمام وجود برای نجات خودتون اقدام کنید. شش سال که سهله. من می گم اگه صد سال هم به این رابطه خطرناک اشتغال داشته اید، همین امروز و همین لحظه یک یاعلی بگید و برای نجات خودتون اقدام کنید وگرنه هلاکت دنیا و آخرت برای شما قطعیه.
  گناهی که شما مرتکب اون می شید، براش وعده عذابی دردناک و رسواکننده داده شده. شما را به خدا یا هر کسی که دوست دارید قسم می دم: همین الان این گناه را ترک کنید. نمی گم راحته اما اول یک عزم و بعد مراجعه به کارشناسان و پزشکان برای راهکار.
  یاعلی. اللهم عجل لولیک الفرج.

  توسط Traveler · 3146 روز 7 ساعت 45 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 10. 1 vote


  mahtab,

  خب دوست عزیز در این مورد خیلی از دخترها به این مورد دچار هستن واگه این حالت در شما کنترل بشه … و از این فراتر نره میتونید ازش راحت بیرون بیایت .. به هرحال خانم ها فارغ از اینکه طرفشون مرده یا زنه خیلی زود دلبسته و وابسته میشن و در این مورد شمام به این مشکل برخورد کردید ولی دوست عزیز اینو یادت باشه دوست داشتن زیاد با این حالت خاص که شما در موردش حف میزنید اگه از کنترل خارج بشه میتونه خیلی براتون سخت باشه … پس بهتره در برخورد با ایشون حتما” خودداری کنید و خودتون رو کنترل کنید … تا این حالت به حدنرمال خودش برسه

  مشاوره تلفنی با شماره :
  021 – 22354282
  http://www.moshaver.co

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3145 روز 2 ساعت 13 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است