پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » اندام جنسی » سلام من جوانی هستم 29 ساله. چند سال قبل خیلی داغ و پر انرژی بودم. اما الان که چند ماهی است ازدواج کرده ام احساس میکنم انرژی سابق را ندارم.
0 امتیاز
Vote Con!

سلام من جوانی هستم 29 ساله. چند سال قبل خیلی داغ و پر انرژی بودم. اما الان که چند ماهی است ازدواج کرده ام احساس میکنم انرژی سابق را ندارم.

مشکل جنسی

سلام من جوانی هستم 29 ساله. چند سال قبل خیلی داغ و پر انرژی بودم. اما الان که چند ماهی است ازدواج کرده ام احساس میکنم انرژی سابق را ندارم. با اینکه قبل از ازدواج رابطه ای نداشته ام . اما الان با وجود اینکه شوق زیادی به انجام رابطه جنسی دارم و همسرم نیز همینطور است. اما از رابطه جنسی لذت نمیبرم. در ضمن فکر میکنم آلتم نعوظ کافی را ندارد و نمیتوانم عمل دخول را کامل دهم. آیا ممکن است کمی بزرگ بودن شکم مانع از دخول مناسب شود. لطفا مرا راهنمایی کنید با تشکر.

توسط rcm_2387 دراندام جنسی · پاسخ 2222 روز 20 ساعت 7 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  به هر حال زندگی و ازدواج با تصوراتی که شما دارید تفاوت داره و به همین احساس ضعف میکنید
  اگر مشکل در نعوظ دارید باید به پزشک مراجعه کنید چون عواملی همچون قند خون / مشکلات عروقی / مشکلات هورمونی در این مورد میتونه عامل این نارضایتی باشه

  توسط مدیریت سایت · 2050 روز 15 ساعت 43 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  با سلام
  دوست عزی تصورات و ذهنیت شما قبل از ازدواج و حال حاضر خودش در سرد شدن موثر است البته ممکن است مساله نعوظ مساله جدی باشد و باید توسط سکس تراپ بررسی شود که اگر اختلال نعوظ است درمان شود ولی به طور کل ذهنیت ها قبل از ازدواج با بعد از ان ممکنه تفاوت داشته باشد افراددایده الی در زندگی زناشویی در نظر می گیرند که ممکنه اصلا بعد از ازدواج محقق نشود .و همین مساله انها را ازار می دهد و فکر می کنند سرد شده اند دز صورتی که چنیئ مساله ای وجود ندارد در مورد مساله دخول خوب اضافه زون داشتن و چاقی در کیفیت رابطه جنسی تاثیر می گدارد چون برای مرد دفعات حرکات رفت و برگشتی به سختی صورت می گیرد و باعث خستگی و مشکلات جسمی خواهد شد و طبیعتا برای شریک جنسی هم ممکن است لذت بخش نباشد .د رهر حال بهتره حضورا مراجعه تا مسئله بررسی و علت یابی شود و اگر مشکلی وجود دارد که باید درمان شود خوب اقدام صورت گیرد در هر صورت امیدوارم خوشبختب باشید و زندگی زناشویی موفقی داشته باشید

  در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲
  موفق باشید

  توسط مشاور · 2026 روز 9 ساعت 58 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است