پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » حاملگی » سلام من با نامزدم رابطه داشتم اون شلوار لی داشت بعد آب منی من لای پاش خالی شد به شلوارش چسبید اون هم شلوار هم شرت داشت بعد پاک کردین احتمال داره از این طریق بار دار شده باشه نگران شدم

پاسخ (6)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  اگر ایشان شلوار و شورت داشته اند خیر امکان بارداری برای ایشان وجود ندارد بهتر است سعی کنید با یک دوره مشاوره و کلاس های آموزشی در مورد روباط جنسی اطلاعات خودتان و نامزدتان را افزایش بدهید تا در این مسیر با مشکلات احتمالی روبرو نشوید و بتوانید یک رابطه بدون آسیب و با مدیریت بهتر و همراه با لذت بیشتر را تجربه کنید .

  توسط مشاور · 1022 روز 19 ساعت 4 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  ببخشید بعد از این موضع سه روزه نانزدم میگه ترشح داره با دلدرد خفیف اون برای چیه

  توسط Mahdighasemi23 · 1022 روز 16 ساعت 47 دقیقه قبل

  سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 3. 0 votes

  سلام. در صورتی که رابطه جنسی بدون دخول باشد و مایع منی بیرون و داخل واژن ریخته نشود، فقط در حد مالیده شدن آلت تناسلی مردانه به واژن بدون لباس چه احتمالی هست؟

  بدلیل استرس زیادی که داشتم در ۴۸ ساعت بعد ارتباط ۲ عدد قرص اورژانسی مصرف کردم و بشدت نگرانم و استرس دارم

  و چهار روز تا زمان پریودی باقی مونده آیا مصرف این قرص تاثیری در این روند داره؟
  و بودن و نبودن پیشاب چه تاثیری دارد و به چه صورته؟

  چون بدلیل اینکه ناحیه واژن مرطوب بود دقیقا نمیدونم ک از خودم بوده یا پیشاب ولی از نامزدم که پرسیدم ایشون میگن پیشابی وجود نداشته

  اما خیلی خیلی استرس دارم خواهش میکنم توضیحات کاملی رو در این خصوص به من بدید و اینکه من چیکار کنم؟ اصلا باوجود اینکه قرص اورژانسی خوردم ایا نیازی به تست بتا هست یا تا زمان پریود شدنم صبر کنم.
  ایا نگرانی من بی مورده؟

  و قرص اورژانسی لوونورژسترل ۷۵٪ مصرف کردم
  و اینکه من چند روز قبل هم ارتباط داشتم بدون دخول اما هیچ تماسی با ناحیه واژن صورت نگرفت و اینکه برای احتیاط از کاندوم هم استفاده شد در این مورد چطور ارزیابی میکنید؟

  خواهش میکنم هرچه سریع ب من پاسخ بدید من خیلی نگرانم

  در ضمن اینکه من باکره هستم
  من زمان پریودیم ۹۹/۴/۴ تا ۹۹/۴/۹ بوده و ارتباطم در ۹۹/۴/۱۹ بوده و اکثرا پریود هام منظم هست ایا من در دوره تخمک گذاری بودم؟ و ایا وقتی هیچ مایع منی نه داخل واژن نه حتی قسمت بیرونی ریخته نشده و اینکه پیشاب هم نمیدونم ک بوده این رو به چه صورت ارزیابی می کنید؟

  ترخدا جواب درست رو ب من بدید

  توسط Kimia · 977 روز 15 ساعت 54 دقیقه قبل

  سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

  • سلام به شما دوست عزیز بهتر است در رابطه جنسی از مواردی که برای جلوگیری وجود دارد از جمله کاندوم استفاده شود تا رابطه و بعد از رابطه میزان اضطراب کاهش یابد و بتوانید رابطه بهتری را تجربه کنید بیان می شود که احتمال اینکه در پیش اب اسپرم وجود داشته باشد وجود دارد به همین دلیل توصیه می شود که در رابطه به این موضوع توجه شود با توجه به اینکه شما رابطه همراه با دخول نداشته اید و همچنین در زمان مناسبی نیز قرص اورژانسی مصرف کرده اید احتمال بارداری شما تقریبا منفی می باشد بهتر است اگر در زمان پریودیتان این اتفاق رخ نداد از داروخانه بی بی چک تهیه کنید و این موضوع را چک کنید اما با توجه به توضیحات شما احتمال بارداری منفی می باشد .

   توسط مشاور · 976 روز 21 ساعت 38 دقیقه قبل

 4. 0 votes

  آیا بارداری از روی شلوار امکان پذیره

  توسط الا · 644 روز 20 ساعت 48 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

  • سلام به شما خیر این امکان وجود ندارد .

   توسط مشاور · 644 روز 15 ساعت 6 دقیقه قبل

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است