پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » قاعدگی - پریود » سلام خسته نباشید .من چهازشنبه رابطه داشتم از مقعد و در طول رابطه دستم به همراه لباس زیرم روی واژنم بوده ، و منی هم کاملا در پشت خالی شد و سریع خودمو خشک کردم و شستم .شب همان روز یک قرص اورژانسی ۰/۷۵ و روز بعد هم یکی دیگ خوردم .خیلی استرس دارم. درضمن باکره هم هستم. ایا نگران باشم یا خیر؟ تروخدا جواب بدین خیلی استرس دارم .امروز هم‌موعد پریود شدنمه . و یه سوال دیگ ک یه عدد قرص ۰/۷۵ اثر دارد یا خیر؟
0 امتیاز
Vote Con!

سلام خسته نباشید .من چهازشنبه رابطه داشتم از مقعد و در طول رابطه دستم به همراه لباس زیرم روی واژنم بوده ، و منی هم کاملا در پشت خالی شد و سریع خودمو خشک کردم و شستم .شب همان روز یک قرص اورژانسی ۰/۷۵ و روز بعد هم یکی دیگ خوردم .خیلی استرس دارم. درضمن باکره هم هستم. ایا نگران باشم یا خیر؟ تروخدا جواب بدین خیلی استرس دارم .امروز هم‌موعد پریود شدنمه . و یه سوال دیگ ک یه عدد قرص ۰/۷۵ اثر دارد یا خیر؟

لطفا کمک کنید

سلام خسته نباشید .من چهازشنبه رابطه داشتم از مقعد و در طول رابطه دستم به همراه لباس زیرم روی واژنم بوده ، و منی هم کاملا در پشت خالی شد و سریع خودمو خشک کردم و شستم .شب همان روز یک قرص اورژانسی ۰/۷۵ و روز بعد هم یکی دیگ خوردم .خیلی استرس دارم. درضمن باکره هم هستم. ایا نگران باشم یا خیر؟ تروخدا جواب بدین خیلی استرس دارم .چند روز هم‌به پریودیم‌مونده. و یه سوال دیگ ک یه عدد قرص ۰/۷۵ اثر دارد یا خیر؟

پاسخ

توسط N98147704 درقاعدگی - پریود · پاسخ 333 روز 48 دقیقه قبل

سوال: 3 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  بهتر است در این مورد اطلاعات جنسی خود را افزایش بدهید چون اطلاعات ناقص و یا اغراق آمیز می تواند هم شرایط روحی شما و مسیر ارتباط جنسی را تحت تاثیر قرار بدهد.
  با توجه به این شرایط امکان بارداری شما وجود ندارد و در کنار اینکه دقت کنید قرص اورژانسی در زمان 72 ساعت بعد از رابطه باید مصرف شود و اگر اینگونه باشد می تواند احتمال بارداری را تا میزان زیادی کاهش بدهد.
  خیر قرص /75 نیاز است که در دو قسمت مصرف شود طبق زمان مشخص شده.

  توسط مشاور · 332 روز 22 ساعت 15 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است