پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » قاعدگی - پریود » سلام خسته نباشید .من چهازشنبه رابطه داشتم از مقعد و در طول رابطه دستم به همراه لباس زیرم روی واژنم بوده ، و منی هم کاملا در پشت خالی شد و سریع خودمو خشک کردم و شستم .شب همان روز یک قرص اورژانسی ۰/۷۵ و روز بعد هم یکی دیگ خوردم .خیلی استرس دارم. درضمن باکره هم هستم. ایا نگران باشم یا خیر؟ تروخدا جواب بدین خیلی استرس دارم .امروز هم‌موعد پریود شدنمه . و یه سوال دیگ ک یه عدد قرص ۰/۷۵ اثر دارد یا خیر؟
0 امتیاز
Vote Con!

سلام خسته نباشید .من چهازشنبه رابطه داشتم از مقعد و در طول رابطه دستم به همراه لباس زیرم روی واژنم بوده ، و منی هم کاملا در پشت خالی شد و سریع خودمو خشک کردم و شستم .شب همان روز یک قرص اورژانسی ۰/۷۵ و روز بعد هم یکی دیگ خوردم .خیلی استرس دارم. درضمن باکره هم هستم. ایا نگران باشم یا خیر؟ تروخدا جواب بدین خیلی استرس دارم .امروز هم‌موعد پریود شدنمه . و یه سوال دیگ ک یه عدد قرص ۰/۷۵ اثر دارد یا خیر؟

لطفا کمک کنید

سلام خسته نباشید .من چهازشنبه رابطه داشتم از مقعد و در طول رابطه دستم به همراه لباس زیرم روی واژنم بوده ، و منی هم کاملا در پشت خالی شد و سریع خودمو خشک کردم و شستم .شب همان روز یک قرص اورژانسی ۰/۷۵ و روز بعد هم یکی دیگ خوردم .خیلی استرس دارم. درضمن باکره هم هستم. ایا نگران باشم یا خیر؟ تروخدا جواب بدین خیلی استرس دارم .چند روز هم‌به پریودیم‌مونده. و یه سوال دیگ ک یه عدد قرص ۰/۷۵ اثر دارد یا خیر؟

پاسخ

توسط N98147704 درقاعدگی - پریود · پاسخ 333 روز 47 دقیقه قبل

سوال: 3 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  با توجه به داشتن لباس زیر اگر لباس امکان بارداری تقریبا وجود ندارد مگر اینکه بعد از ریختن اسپرم به داخل واژن نیز ریخاه باشد.
  بازهم اگر قرص اروژانسی را قبل از 72 ساعت مصرف کرده باشید و هردو دوز آن را مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
  دقت کنید که باکره بودن ارتباطی با پیش گیری از بارداری ندارد پس بهتر است که مراقبت های لازم را در زمان رابطه داشته باشید و از کاندوم استفاده کنید در کنار جلوگیری طبیعی .
  در هرصورت ممکن است به دلیل مصرف قرص اورژانسی یک سری علایم داشته باشید و یا مقداری پریودی شما بهم ریخته شود. بهتر است اگر بعد از یک هفته از مصرف قرص اورژانسی پریود نشدید احتمال بارداری را چک کنید.

  توسط مشاور · 332 روز 1 ساعت 28 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است