پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » خودارضایی » سلام خدمت شما ، من چند باری هستش که به بیماری خودارضایی دچار شدم که متأسفانه چندین بار توبه کردم و شکستم نمی دونم چجوری به اون گناه زشت میرم ،خلاصه اگر کمکن کنید چیکار باید کنم تا دوباره به گناه بازنگردم ممنون میشم ازتون خواهش میکنم
0 امتیاز
Vote Con!

سلام خدمت شما ، من چند باری هستش که به بیماری خودارضایی دچار شدم که متأسفانه چندین بار توبه کردم و شکستم نمی دونم چجوری به اون گناه زشت میرم ،خلاصه اگر کمکن کنید چیکار باید کنم تا دوباره به گناه بازنگردم ممنون میشم ازتون خواهش میکنم

خودارضایی،بیماری،افسردگی،استرس

سلام خدمت شما ، من چند باری هستش که به بیماری خودارضایی دچار شدم که متأسفانه چندین بار توبه کردم و شکستم نمی دونم چجوری به اون گناه زشت میرم ،خلاصه اگر کمکن کنید چیکار باید کنم تا دوباره به گناه بازنگردم ممنون میشم ازتون خواهش میکنم.

توسط nashnas درخودارضایی · پاسخ 907 روز 22 ساعت 57 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  در این مسیر برای ترک اگر شدت و مدت زمان طولانی باشد که شما به خودارضایی می پردازید مسیر ترک می تواند برای شما سخت تر باشد اما با داشتن برنامه برای زندگی روزانه و شناخت عوامل تحریک کننده و حذف آنها می توانید شرایط بهتری را تجربه کنید .
  در این مسیر بهتر است سعی کنید دیگر علایقتان را بشناسید و در برنامه روزانه آنها را قرار بدهید در کنار اینکه توجه کنید نیاز جنسی نیز یک نیاز مانند دیگر نیازها می باشد که اگر در شرایط مناسبی به آن پاسخ داده شود می تواند برای شما سازندگی داشته باشد در غیر این صورت تمرکز زیاد بر آن با کاهش عملکردتان در دیگر مسائل می تواند همراه شود.
  سعی کنید که از تنها بودن خوداری کنید و از نظر تغذیه و ورزش نیز در برنامه روزانیتان به آنها توجه کنید.
  اگر میزان خودارضایی شما تعداد دفعات زیاد در هفته می باشد نیاز است که به مرورد آن را کاهش بدهید به این معنا که در اول به هغته ای یکبار در زمان مشخص و بدون محرک آن را قرار بدهید و بعد به دو هفته یکبار و به همین روند ادامه بدهید تا بتوانید آن را ترک کنید اما دقت کنید زمان مشخص و پایان مشخص و بدون دیدن فیلم های پرون و… انجام شود.
  در صورتی که بازهم نتوانستید این رایط را مدیریت کنید بهتر است برای بررسی دقیق شرایطتتان به متخصص سکس تراپی مراجعه کنید.
  درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  021-22685895

  توسط مشاور · 907 روز 7 ساعت 5 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  سلام آبجی!
  من پسر هستم و 15 سالمه. شاید درست نباشه که بخوام شما رو نصیحت کنم ولی خودم هم این تجربه شما رو داشتم و الان خیلی کمتر بهش وابسته هستم. چند تا کار هست که من برای کنترل و دوری از اینکار میکنم و پیشنهاد میکنم شما هم انجام بدین.
  1_سعی کنید هیچوقت توی خونه تنها نباشین
  2_سعی کنین بیشتر از اینکه تو اتاق باشین پیش خانواده و در جمعیت باشید.
  وقتی میرین حمام به هیچ وجه به واژن خودتون دست نزنید مگر به قصذ شست و شو و سعی کنید زیاد دست نزنین
  3_سعی کنید همیشه سر خودتونو شلوغ نگه دارید
  4_سمت فیلم های مستهجن هم نرید!
  اینها کار هایی اند که من ازشون جواب گرفتم.

  توسط Elyas · 846 روز 20 ساعت 29 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است