پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » سلام . ایا من دوجنسه ام؟
0 امتیاز
Vote Con!

سلام . ایا من دوجنسه ام؟

SHahr zad

عرفان, [۲۶.۰۱.۱۷ ۰۵:۳۷]
سلام من دخترم و 16 سالمه.در 8 سالگی با دختر خالم ک 5 سالش بود رابطه دهانی داشتم.بازی های پسرونه رو دوس داشتم.با پسرا بازی میکردم.اخلاقام پسرونه بود و الانم هس حتی بیشتر جوری ک دخترا ازم خوششون میاد و راحت بهم پا میدن .رفتار هامم مث پسراس از جمله نوع راه رفتنم ،صحبت کردنم و ….
میل جنسی نسبت ب هم جنس خودم دارم و از اندام هم جنس خودم خیلی خوشم میاد.در این 16 سال تا حالا با دو تا دختر رابط دهانی داشتم و ب باسن و سینه و الت تناسلی دخترا دس زدم چون خوشم میومده.
تنها ویژگیم ک پسرونه نیست اندام و چهرمه
از بچگی نزاشتم مامان بابام بفهمن مث پسرام و جلوی اونا رفتارای دخترونه میکردم تا نفهمن ولی تو مدرسه خوده واقعیمو ینی همون پسر هستم و همه دوستام میدونن من مث پسرام .وقتی هم مامان بابام بهم میگن دخترم یا دختر گلم ب شدت عصبانی و ناراحت میشم و واکنش نشون میدم.از اندام جنسی خودم و ظاهرمم ب شدت متنفرم و دوسدارم هیکلم و چهرم پسر باشه نه دختر.از دختر بودنم راضی نیستم.
میخوام بدونم از نظر شما دوجنسه ام یانه؟

توسط erfan 1379 درمسایل جنسی · پاسخ 2142 روز 22 ساعت 39 دقیقه قبل

سوال: 6 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (4)

 1. 1 vote

  با سلام .شما بهتر است ابتدا به مشاور مراجعه کنید تا مورد را ریشه یابی کنند که آیا 2جنسه هستید یا ترنس چون این 2مورد باهم تفاوت دارد.دوجنسی بودن، نوعی اختلال و اشکال آناتومیک است. یعنی در بدن فرد مبتلا، اندامهای جنسی هر دو جنس مونث و مذکر وجود دارد. مثلاً ممکن است دستگاه خارجی تناسلی شخص، مردانه باشد اما ارگان های زنانه مثل رحم و تخمدان نیز در بدن او به شکل ناقص وجود داشته باشد. چنین فردی دوجنسی قلمداد می شود.

  فرد دوجنسی از حیث ارگانیسمش دچار نوعی ابهام جنسیتی است و نمی داند که زن است یا مرد. دوجنسی ها معمولاً عقیم هم هستند. اما ترانس سکسوالیسم کاملاً متفاوت از هرمافرودیسم است.

  فرد مبتلا به ترانس سکسوالیسم، در ساختمان بدنش هیچ اشکالی وجود ندارد. هرمافرودیت ها در ساختمان بدنشان اختلال وجود دارد اما ترانس سکسوالیست ها از حیث ساختمان بدنی، کاملاً مرد و یا کاملاً زن هستند. اندام های جنسی خارجی و درونی آنها کاملاً مردانه و یا کاملاً زنانه است. منظور از اندام های جنسی درونی، رحم و تخمدان و هورمون های زنانه در زنان و هورمون های مردانه در مردان است.

  رویش پستان در زنان و تجمع چربی در نواحی لگن و باسن و نازک شدن صدا در زنان و رویش ریش و سبیل و خشن شدن صدا در مردان، محصول همین هورمون های زنانه و مردانه هستند که در ترانس سکسوالیست ها، به طور طبیعی وجود دارند.

  بنابراین ترانس سکسوالیست ها یا تی اس ها، به لحاظ ظاهری و فیزیکی هیچ مشکلی ندارند. به لحاظ ژنتیک هم مشکلی ندارند. یعنی یک زن تی اس، کروموزوم های جنسی xx دارد و از این حیث کاملاً طبیعی است.

  اختلاس تی اس ها، اختلال در احساسات و هیجانات و تمایلات آنهاست. یعنی فردی که به لحاظ ژنتیک و ظاهر فیزیکی زن است، احساسات و تمایلات و رفتارهایش مردانه است و درباره خودش معتقد است که باید مرد می شد. یعنی احساس می کند که تمایلات و احساسات و روحیات مردانه اش در یک قفس زنانه گیر افتاده است. مثل مردها رفتار می کند و حتی پس از رسیدن به سن بلوغ، تمایلات جنسی شان هم مثل جنس مخالفشان است. و یا برعکس، شخصی که به لحاظ فیزیکی مرد است ولی احساسات زنانه دارد، احساس می کند در قفسی مردانه گرفتار شده است.
  ولی با وجود این تمایل، باز با همجنسگرایان فرق دارد زیرا خودش معتقد است که تمایل جنسی اش به زنان، تمایل به جنس مخالف است؛ چرا که او خودش را در اصل مرد می داند. درست است؟
  احسنت! دقیقاً. یک همجنسگرای مثلاً مذکر، با علم به جنسیت مذکر خودش، باز تمایل دارد که با جنس مذکر رابطه جنسی داشته باشد. یعنی خودش را مرد می داند و به مردان گرایش جنسی دارد! اما یک مرد مبتلا به “اختلال هویت جنسی” (ترانس سکسوالیسم)، تمایلات زنانه دارد و خودش را زن می داند. رفتارها و تمایلاتش زنانه است و اصرار زیادی هم دارد که حتی شکل ظاهری بدنش را زنانه کند. اما یک همجنسگرا هیچ وقت نمی خواهد عمل جراحی کند و تغییر جنسیت دهد.

  توسط motakhasesan · 2142 روز 20 ساعت 56 دقیقه قبل

  سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 2. 0 votes

  با سلام دوست عزیز وقتی مساله ترنس مطرخ می شود که طبیعتا ناهنجاری جسمی در فرد وجود داشته باشد در غیر این صورت نمی شود گفت فرد مشکل جنسیتی دارد .چرا که بحث ترنس وقتی است که فرد در اندامی مشکلاتی داشته باشد و یا مثلا دختری که کاملا چهره مردانه پیدا کند و یا موهایی در صورت و چهره او بروید .در مورد مساله شما به نظر می رشد بیشتر بحث اختلال هویت جنسی مطرخ است ضمن اینکه شما از اندم زنانه لذت می برید که نوعی هم جنس خواهی محصوب می شود و اصلا مساله مربوط به دو جنسی بودن نیست .
  شما در سن پایین از رابطه دهانی لذت بردید و اکنون هم از دست زدن به اندام های جنسی زنانه لذت می برید پس این مساله کامل مربوط به اختلال هویت جنسی است همین که دوست دارید پسرانه رفتار کنید و شما را پسر خطاب کنند همه و همه نشان دهنده مشکلات مربوطه است که باید حتما به روانشناس مراجعه کنید چون در زندگی اینده و رابطه جننسی تاثیر منفی خواهد گذاشت

  در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  02188472864
  موفق باشید

  توسط مشاور · 1831 روز 17 ساعت 28 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 3. 0 votes

  سلام من محمد هستم بچه ارومیه
  ببخشید من پسر هستم ولی اندام هام دخترونه هست ۱۵ ساله ام بخدا قسم تا الان هیچوقت به یه دختر دل نبردم به پسرا دل میبرم خواستم بدونم دو جنسه هستم یا نه میخوام لباس دخترونه بپوشم با دخترا باشم وقتی خونه بهم میگن پسر گلم به شدت عصبانی میشم میخام لباس دخترونه بپوشم لوازم آرایشی دخترونه دوست دارم به پسرا دل میبرم ولی زیاد فامیلام بهم میگن دختر دو جنسه
  آیا من دو جنسه هستم؟؟

  توسط محمد · 313 روز 23 ساعت 30 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

  • سلام به شما آقا محمد در این مورد بهتر است در این مورد با پدر و مادر صحبت کنید و هم به متخصص ارولوژیست و هم روان درمانگر مراجعه کنید

   توسط مشاور · 313 روز 1 ساعت 52 دقیقه قبل

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است