پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » سلام. آیا همه زنان موقع اولین دخول از مقعد درد و خونریزی دارند؟ آیا امکان دارد اولین دخول از مقعد بدون درد و نسبتا راحت صورت بگیرد؟
0 امتیاز
Vote Con!

سلام. آیا همه زنان موقع اولین دخول از مقعد درد و خونریزی دارند؟ آیا امکان دارد اولین دخول از مقعد بدون درد و نسبتا راحت صورت بگیرد؟

رابطه مقعدی

سلام. آیا همه زنان موقع اولین دخول از مقعد درد و خونریزی دارند؟ آیا امکان دارد اولین دخول از مقعد بدون درد و نسبتا راحت صورت بگیرد؟

توسط negara1376 درمسایل جنسی · پاسخ 595 روز 22 ساعت 49 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  مقعد برای دخول طراحی نشده است. اما واژن برای مقاربت ساخته شده است. بدین معنا که مقعد مانند واژن دارای ترشحات لیز کننده و روان کننده نیست. در نتیجه در اثر این خشکی ممکن است بافت مقعد آسیب ببیند و همین آسیب بافتی باعث انتقال بیشتر برخی بیماری‌ها از قبیل اچ آی وی شود. از طرفی مخاطی که در واژن وجود دارد در مقعد وجود ندارد. اسفنکتر مقعد که کمک به نگهداری مدفوع می‌کند، در حین رابطه مقعدی ممکن است آسیب ببیند. این مسئله در دراز مدت اتفاق می‌افتد که منجر به بی اختیاری مدفوع خواهد شد. به علاوه محیط مقعد، نسبت به محیط واژن، برای انتقال بیماری‌های مقاربتی خطرناک‌تر و مستعدتر است پس در اینگونه روابط نیاز به توجه بیشتری می باشد و به دلیل شرایط خاص مقعد امکان درد وجود دارد چون ترشحاتی برای باز شدن از طرف خود بدن وجود ندارد .
  رابطه جنسی یک توافق دو طرفه برای دست یافتن به لذت دو طرفه است. اگر هر یک از طرفین از این مسئله لذت نبرد، نباید در رابطه جنسی تکرار شود. برای مثال اگر شما دوست ندارید رابطه مقعدی داشته باشید، می‌توانید با صراحت خواسته خود را بیان کنید و نباید چیزی که نمی‌خواهید را به خودتان تحمیل کنید. اما اگر شما هم دوست دارید آن را امتحان کنید و همسرتان هم راضی است، با رعایت مواردی می‌توانید مضرات آن را کاهش دهید و به عنوان تنوع در رابطه جنسی (و نه یک امر دائمی) از آن بهره ببرید چون داشتن روابط طولانی از مقعد می تواند آسیب های زیادی را به همراه داشته باشد و نیاز است که با رعایت موارد بهداشتی و به عنوان یک تجربه و تنوع به آن نگاه کنید چون مقعد محیط مناسبی برای رابطه جنسی نیست همانطور که در بالا نیز اشاره کردم.
  از عوارض رابطه های مقعدی می توان به موارد زیر اشاره کرد که بهتر است شما و همسرتان و یا شریک جنسیتان به آن آگاه باشید مخصوصا اگر این رابطه با همسرتان نیست و شما از سلامت جسمی ایشان آگاهی ندارید :
  مویرگهایی ریز در ناحیه مقعد وجود دارد که اگر آمیزش مقعدی با احتیاط صورت نگیرد منجر به خونریزی های کم و زیاد می گردد.
  یکی از عوارض مهمی که رابطه مقعدی ایجاد می کند زود انزالی است. درنتیجه فرد نمی تواند از رابطه با همسرش لذت کافی را ببرد و دچار سرد مزاجی می شود.
  همان طور که گفته شد در آمیزش مقعدی خونریزی وجود دارد و از این جهت احتمال انتقال ویروس ایدز بالا می رود. بنابراین استفاده از کاندوم ضروری است.
  به دلیل وجود رشته های عصبی اطراف مقعد، این رابطه درد شدید مقعد را به همراه دارد.
  احتمال انتقال بیماری های عفونی در رابطه مقعدی بالا می ورد مخصوصا هنگامی که پس از آمیزش مقعدی، بدون شستشوی كامل طرفین رابطه جنسی از جلو انجام گردد و حتما از کاندوم استفاده شود .
  گیرنده‌هایی حساس در مقعد وجود دارد که به محض ورود مدفوع انتهای رکتوم احساس دستشویی در فرد ایجاد می کند. این گیرنده ها تفاوت وجود گاز و مدفوع را می‌فهمد اما آمیزش مقعدی در درازمدت سبب آسیب‌هایی به این گیرنده ها می شود
  انجام مکرر آمیزش مقعدی به عضلات حلقوی آسیب می رساند. عضلات حلقوی وظیفه بستن مقعد را بر عهده دارند. در موارد پیشرفته تر سبب آسیب به عضله اسفنکتر مقعد و بی اختیاری مدفوعی می گردد.
  آمیزش مقعدی می تواند سبب سوراخ شدن روده ها شود. و بیماری هایی چون بواسیر شود .
  بهتر است برای داشتن رابطه جنسی مقعدی به یک سری موراد که در زیر بیان می کنم توجه بیشتری کنید :
  1- اولین و مهم ترین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید مسئله بهداشت است. حتما از کاندوم استفاده کنید همانطور که در بالا به صورت دقیق تر در مورد دلایل آن توضیح داده شد .
  2- حتما قبل از آغاز رابطه جنسی، مقعد باید تخلیه شده باشد و هم خود شما و هم شریک جنسیتان باید بدانید که ممکن است به دلیل تحریک روده گاهی با مدفوع در این سبک از رابطه روبرو شوید .
  3- اگر می‌خواهید سکس مقعدی را تجربه کنید، اول از همه زن باید به ارگاسم رسیده باشد. در یک معاشقه یا دخول واژینال، نیاز است اجازه داده شود که زن به ارگاسم برسد. این ارگاسم کمک می‌کند عضلات کف لگن و مقعد در حالت آرامش باشد و فرد در این حالت درد کمتری را متحمل می‌شود.
  4- بعد از ارگاسم، زن به پشت دراز بکشد و از لوبریکانت استفاده کنید این کار باعث می شود که مقعد باز شود . در همان وهله اول آلت را وارد نکنید بلکه از انگشت شروع کنید. حواستان باشد باید با آرامش پیش بروید نیاز است که مقعد تحریک شود در این حالت امکان اینکه با درد کمتری مواجهه شوید وجود دارد.
  5- بعد از اینکه کمی با انگشت این کار را انجام دادید، آلت را وارد کنید. از پوزیشن‌های دیگر فعلا استفاده نکنید. در همان حالت مرد روی زن، این کار با فشار کمتر، درد و آسیب کمتری انجام می‌شود.
  6- ابتدای دخول آلت حرکت انجام ندهید. چند دقیقه صبر کنید، سپس هم حرکات را آرام آرام ادامه دهید تا همسرتان به شرایط عادت کند نیاز است که مقعد به شرایط جدید عادت کند .
  8- فراموش نکنید، رابطه مقعدی در دفعات زیاد توصیه نمی‌شود. از آن به عنوان راهی برای تنوع بخشیدن به رابطه‌تان استفاده کنید. اگر همسرتان درد احساس کرد، حتما باید فعالیت را متوقف کنید. اگر در اطراف مقعد ضایعه‌ای وجود دارد، رابطه جنسی مقعدی برقرار نکنید و حتما به متخصص زنان مراجعه کنید .
  9. درد بستگی به شرایط بدنی و آمادگی و رعایت موارد بالا دارد .

  توسط مشاور · 595 روز 2 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  از جواب شما راضی نیستم
  خیلی کلی جواب دادید و یه متنی رو کپی کردید اینجا
  انتظار داشتم خیلی ساده و کوتاه بگویید که اگر دختری برای اولین رابطه مقعدی با شوهرش درد کمی داشته باشه و دخول سخت نباشه نشونه این هست که قبلا رابطه مقعدی زیادی داشته است؟
  و چرا؟ جواب درست این سوال میتونه زندگی یه دخترو نجات بده.
  تحت فشار هستم

  توسط negara1376 · 593 روز 4 ساعت 19 دقیقه قبل

  سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است