پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » سر در گمی در رابطه
0 امتیاز
Vote Con!

سر در گمی در رابطه

دوست دختررابطه

با سلام روز بخیر.
دوستم سعید با دوست دخترش تینا در خانه من رابطه مقعدی برقرار کرد. چون من هم خانه بودم، من هم به آنها پیوستم و با تینا رابطه برقرار کردم. ارتباط سعید و تینا به هم خورد و حالا من و تینا با هم دوست شده ایم. هر دو نفرمان به همدیگر علاقه مند شده ایم. از یکطرف او را دوست دارم و از طرف دیگر او با دوست صمیمیم رابطه داشته است. مشکل اینجا نیست چون من هم به اندازه او مقصر هستم و قابل فراموشی است. مشکل اینجاست که دوست من زیاد قابل اعتماد نیست و امکان دارد که در آینده رابط خودش با تینا رو پخش کنه که اینطوری آبروی من و تینا هم میره. شاید منجر به جدایی اجباری بشه. لطفا راهنمایی کنید بدجوری به هم ریختم. به نظرتون جدایی الان بهتره یا با هم بمونیم؟
با سپاس

توسط navidme درمسایل جنسی · پاسخ 2270 روز 4 ساعت 31 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  با سلام. اساسا رابطه ای که با ترس و اضطراب از جدایی آغاز شود رابطه ی با کیفیتی نخواهد بود به خصوص که در این میان چند اشتباه صورت گرفته است. رابطه ای ماندگار خواهد بود که با اصول و نه با پنهان کاری شکل گرفته باشد.در این میان بهتر است خودتا با در نظر گرفتن شرایط و آنچه که برایتان بع عنوان ارزش تعیین شده است یک تصمیم عاقلانه و منطقی بگیرید.

  توسط motakhasesan · 2269 روز 12 ساعت 47 دقیقه قبل

  سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 2. 0 votes

  با سلام
  .شما وارد ارتباط سه نفره شدید و خوب بله هر سه نفر مقصر هستید ولی به غیر از اینکه دغدغه این مساله را داشته باشید که ممکنه ارتبط شما بهم بخورد و یا با پخش فیلم مشکل ایجاد شود بهتره به این نکته دقت کنید که شما بعدا اگر این رابطه منجر به ازدواج شود انگاه با این دوستی ها متفاوت است و نمی توانید روابط زناشویی موفقیت امیزی داشته باشید چون مدام به این مساله فکر خواهید کرد که در هر حال همسر شما قبلا ارتباطی داشته و قتی با شما حاضر به ارتباط شده باشد ممکنه بعدا هم دچار مشکل شود حتی این مساله درمورد شخص شما هم صادق است .به هر حال وقتی این همه دغدغه وجود دارد چقدر می توانید به اینده رابطه مطمئن باشید .اصلا شرایط زندگی را با دوستی ها و رابطه های اینچنین جمع نبندید به هر حال امیدوارم موفق باشید و خوشبخت ولی بهتره رابطه ای که ایندش برای خودتون اضطراب اور و مبهم است وارد نشوید

  در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲
  موفق باشید

  توسط مشاور · 1981 روز 7 ساعت 47 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است