پرسشتان را مطرح کنید

0 امتیاز
Vote Con!

سردرگمی جنسی

رابطه جنسیمسائل جنسینیاز جنسی

دختری هستم بیست ساله که به مشکل جنسی برخوردم . اوایل بلوغم که میشه هشت سال پیش هات بودم و تمایل به برقراری رابطه جنسی با پسرها رو داشتم ولی چون خیلی خانواده سختگیری داشتم و نمیذاشتن تنها بیرون برم ، امکانش برام فراهم نشد با کسی رابطه داشتم باشم و مجبور میشدم در خیال داستان های سکسی برای خودم بسازم اما هیچ وقت ارضا نمیشدم با این خیالات و فقط واژن و سینه هام با درد همراه میشد. تقریبا پنج شیش سالی به خیال پردازی جنسی اعتیاد داشتم با اینکه هیچ لذتی ازش نمیبردم و اثر منفی روم میذاشت. فیلم پورن هم هیچ وقت نگاه نمیکردم چون شرایطش فراهم نبود اون زمان. تا اینکه بمرور میل جنسیم رو از دست دادم و بی میل و سرد شدم . تقریبا دوساله اینطور شدم و میل جنسیم از بین رفته. طی این مدت یعنی همین دوسال گاهی اوقات فیلم پورن هم میدیدم ولی حسی بهم دست نمیداد و گاهی حالم بد میشد . الان مدت کوتاهیه دوباره میل جنسیم بطور ناقص برگشته بطوری که فقط با معاشقه بخصوص مالیدن و مکیدن سینه هام ارضا میشم و هیچ تمایلی به روابط تناسلی ندارم و ازش تنفر دارم. دو شب پیش در یکی از ربات های چت تلگرام با پسری آشنا شدم که همشهری بودیم و بحثی راجب اندام پیش اومد و من عکس برهنه از سینه هام براش فرستادم و اون خیلی ازم تعریف و تمجید کرد و حس خوبی میداد و همین باعث شد عکس های مختلفی از پستان هام براش بفرستم تا بازم ازشون تعریف و تمجید کنه و روحیه بگیرم . بعد از تعریف و تمجید زیاد بهم پیشنهاد رابطه داد و من گفتم رابطه دخولی دوس ندارم و اون قول داد فقط در حد بالاتنه باهام رابطه داشته باشه و قرار شد باهم جایی قرار بذاریم و یجای خلوت پیدا کنیم برای معاشقه . اما من نرفتم حس بدی ازینکار بهم دست داد و اون پسرو رها کردم . مشکل اینه مدتیه نیروی جنسیم فعال شده و من نیاز به معاشقه دارم ولی نمیخوامم با کسی رابطه داشته باشم. حالا من چی کار کنم؟ اگه اهمیت ندم بازم مثل اون دوسال میل جنسیمو کامل از دست میدم و سرد و بی میل میشم . ممنون میشم کمکم کنید

توسط Shyda درسایر مسایل جنسی · پاسخ 1291 روز 2 ساعت 43 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  با سلام خدمت شما دوست عزیز
  دقت کنید که فرستادن عکس های خودتان برای دیگران برای مورد توجه قرار گرفتن ممکن است شما را با مشکلات زیادی مواجهه کند پس بهتر است در کنار احترام به می جنسیتان از رفتارهای هیجانی خوداری کنید و در کنار این موارد سعی کنید که به میل جنسی خودتان به عنوان یک نیاز مانند بقیه نیازها نگاه کنید که در زمان و مکان مناسب به آن پاسخ بدهید که از /اسیب های احتمالی جلوگیری شود .
  سعی کنید برای زندگی روزانه خودتان برنامه ریزی داشته باشید و میزان تنهایی خودتان را کاهش بدهید و ورزش و تغذیه مناسب را نیز در برنامه های خودتان قرار بدهید .
  میل جنسی شما با داشتن یک رابطه عاطفی و یک فرد مناسب در کنارتان بازگشت خواهد داشت و نیاز ی به نکرانی در مورد این موضوع نمی باشد .
  سعی کنید که از خیالپردزای خوداری کنید چون تمرکز شما از دیگر اهدافتان دور می شود و تمام طول روز ممکن است به این نیاز فکر کنید و در کنار این موارد امکان آشنایی سالم برای شما کاهش یابد چون این رابطه برای شما در اولویت قرار دارد و نمی توانید بر مینای شناخت و در یک مسیر درست به نیازتان پاسخ بدهید.

  توسط مشاور · 1290 روز 15 ساعت 37 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است