پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » زود انزالی » زود انزالی
-1 امتیاز
Vote Con!

زود انزالی

اثرات منفی زودانزالی در رابطه جنسیتاثیر زودانزالی بر رابطه جنسیتاثیر زودانزالی بر زندگی زناشوییدرمان زودانزالیدرمان زودانزالی مرداندرمان شیمیایی زودانزالیدرمان گیاهی زودانزالیزودانزالیزودانزالی مردانعلایم زودانزالی

مسایل جنسی /زودانزالی

زود انزالی

زود انزالی

زود انزالی یا سستی کمر یکی از  متداولترین مشکلات امروزه  زن وشوهرهای جوان است که  باعث  می شود  از یکی از بهترین  روزهای زندگی که همان مشکلات زناشویی است لذت نبرند. بطور تقریبی از هر 3 مرد یک  شخص مبتلا به این مشکل است و متاسفانه  بعضی وقتها  شاهد این هستیم که بسیاری از جوانان با تصور اینکه این مشکل  قابل درمان نیست وممکن است سبب شکست در زندگی زناشویشان شود حتی به ازدواج فکر هم نمی کنند، این تصور در واقع تصور غلطی است و ریشه در مسائل آموزشی دارد، برخی  پدران که باید تجربه خود را در مسائل زناشویی در اختیار فرزندشان که به سن ازدواج رسیده و قصد تشکیل زندگی دارد بگذارند و این اتفاق نمی افتد با این تصور که فرزندم خود این مسئله را به تجربه متوجه خواهد شد، این کابوس که در بین جوانان و به خصوص افرادی که به تازگی ازدواج کرده اند رواج زیادی دارد. در این مطلب قصد معرفی روشهایی را خواهیم داشت که نه تنها به شکل بی نظیری باعث درمان و از بین رفتن این مشکل و رضایت زوجین از رندگی و مسائل زناشویی را در بر خواهد داشت بلکه کمترین هزینه را داشته و  به مصرف دارو هم نیاز نیست. در صورتی که مطلب حاضر را مطالعه می کنید ما را از دعای خیر خود بی نصیب نگذاشته و با دعای خیرتان راه گشای ما در ارائه مطالب کاربردی در جهت پیشرفت و تعالی جامعه باشید.

انزال زودرس :

انزال و خروج مایع منی قبل از دخول حتی فقط با لمس بدن و یا در ابتدای عمل نزدیکی که هنوز طرفین به اوج لذت جنسی نرسیده اند که باعث احساس نارضایتی شدید در طرفین می شود را انزال زودرس و یا به اصطلاح عامیانه سستی کمر می گویند.

 

شناخت عوامل تاثیر گذار در زودانزالی

اطبای سنتی و بسیاری از روانشناسان تا به حال عوامل بسیاری را در ایجاد این مشکل کشف کرده اند که به آنها اشاره ای خواهیم داشت.

استفاده از غذاهای ناسالم : 

مصرف غذاهای بی محتوی مانند انوع فست فود باعث زود انزالی در مردان و پرخاشگری و احساس ترس و وحشت در خانم ها می شود.

 

عدم آگاهی از جنس مخالف : 

بی شک یکی از مهمترین مسائل زندگی زناشویی شناخت احساسات و خواست طرفین از یک رابطه است، بهتر دیدم تا با ذکر مثالی این موضوع را بیشتر روشن کنم. ابتدایی ترین لازمه تحریک جنسی خانم ها احساس آرامش و توجه به احساسات آنها از ساعاتی قبل از رابطه است، داشتن صبر و حوصله در انجام  معاشقه و بوسیدن ، ماساژ قبل از شروع رابطه یکی دیگر از مهمترین مسائلی هستند که باید به آن توجه داشت، با توجه به توضیحاتی که داده شد هر چه بیشتر به احساسات طرف مقابل توجه داشته باشید باعث شناخت بیشتر خواهد شد که در بدست آوردن موفقیت کامیابی در زندگی و مسائل زناشویی پیش خواهید رفت.

 

کم خوابی :

کم خوابی و اختلالات جریان خواب یکی از شایعترین مواردی است که مسائل جنسی را تحت تاثیر قرار می دهد که بسیاری از افراد به سادگی با آن کنار می آیند، بی خوابی خود تحت تاثیر عوامل بسیاری از جمله : نداشتن برنامه غذایی صحیح ، تحمل تنش و استرس در محیط کار و زندگی ، وجود بیماری ها و اختلالات طبی و روانی، سوء مصرف مواد و دخانیات اینها گوشه ای از مشکلاتی است که شخص را دچار بی خوابی می کند. باید گفت بی خوابی خود مادر بسیاری از مشکلات و بیماریهاست که باید با شناخت عوامل تشکیل دهنده و با استفاده از مشاوره های روانی و پزشکی راه حل مناسبی را انتخاب و این مشکل را از بین برد.

 

فاصله زیاد بین روابط جنسی:

یکی از مهمترین عوامل انزال زودرس فاصله طولانی بین هر نزدیکی است، وقتی که احساسات جنسی بین زوجین متراکم میشود ،  معمولا کنترل یک باره آنها سخت میشود و منجر به انزال زودرس میشود

 

تجربه جنسی کم : 

اگر شما هم از دسته افرادی هستید که تا به حال رابطه ی جنسی نداشته اید و از این موضوع نیز نگران هستید که باید چه کنم ؟ در پاسخ به این سئوال باید گفت که شاید نیمی از افرادی که در جامعه با آنها در تماس هستیم با این مسئله رویرو هستند و این به معنی بیماری نیست! بلکه با پذیرش این مسئله و حفظ آرامش خود این مسئله را برای همیشه از بین برد، در ادامه مطلب شما را با روشهایی آشنا خواهیم کرد که تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 

تفاوت در ارگاسم(اوج لذت جنسی) زن و مرد :

یک – اولین مرجله در یک رابطه موفق ایجاد حس برانگیختگی در زن و مرد است ، برانگیختگی در مردان به سادگی و از راه های متعددی انجام می شود ولی در زنان بسیار پیچیده تر بوده و به راحتی به وجود نمی آید. مدت زمان رسیدن به ارضای جنسی و ملزومات آن در زنان و مردان کاملا متفاوت است.

دو – مردان گاهی در عرض چند ثانیه یا حداکثر چند دقیقه به ارضای جنسی (انزال) می‌رسند، ولی زنان برای رسیدن به ارگاسم به زمان طولانی‌تری (معمولا 10 دقیقه یا بیشتر) نیاز دارند. برخلاف آقایان، زنان برای رسیدن به ارگاسم به محرک‌های دیگری نیز نیازمندند. یعنی اگر تمام شرایط مهیا باشد، برای رسیدن به ارضای جنسی در یک زن، حدود 20 دقیقه زمان لازم است که این زمان می‌تواند در افراد مختلف متغیر باشد.

سه – مردان پس از انزال، بلافاصله نمی‌توانند دوباره رابطه برقرار کنند و مدت زمانی لازم است تا مجددا توانایی برقراری رابطه را پیدا کنند. این زمان با توجه به سن مرد، از چند دقیقه تا چند ساعت و حتی چند روز متغیر است. در زنان این زمان معنا ندارد و در یک بار رابطه زناشویی، می‌توانند حتی چند بار به ارضای جنسی برسند.

 

روشهای درمان زود انزالی 

اصلاح مزاج :

به عقیده بنده اولین قدم برای پیروزی و موفقیت در یک رابطه زناشویی اصلاح مزاج م متعادل کردن آن است.سیستم گوارش خود را اصلاح و کبد را پاکسازی کنید، با کمی تحقیق متوجه خواهید شد که احساس رضایت ، شادی، خواب کافی و مناسب، عدم افسردگی نیازمند سلامتی کبد و داشتن گوارش منظم است که این دو نیازمند شناخت مزاج و مصرف مواد غذایی مناسب خواهند بود.

 

تغذیه و ساعت مناسب برای انجام مسائل زناشویی :

معمولا زوجها شب را برای انجام مسائل زناشویی انتخاب می کنند که البته انتخاب درستی نیز هست زیرا بدن پس از آن نیاز به بازسازی و احیای مجدد دارد که زمان خواب بهترین زمان مناسب است. بهترین زمان صرف غذا حداقل 3 ساعت قبل از انجام عمل است که توصیه می شود بسیار سبک باشد تا فشاری به پروستات وارد نشود و بهترین زمان نزدیکی که در درمان انزال زودرس نیز نیز تاثیر دارد پس از خواب شبانه و قبل از طلوع آفتاب است که بدن خستگی خود را بیرون کرده باشد و آماده هر فعالیت سنگینی است. یاد آور می شوم که حتما قبل از خواب اجابت مزاج داشته باشید.

 

خونسردی و آرامش : 

پرهیز از هیجان زدگی و حفظ آرامش نه تنها باعث از بین رفتن انزال زودرس می شود بلکه باعث طولانی شدن رابطه و احساس رضابت طرفین می شود. یاد آور می شوم که قبل از شروع رابطه باید سعی در تحریک زن داشته باشید که این موضوع با لمس بدن و بوسیدن فسمتهای مختلفی از جمله صورت و گردن انجام می شود، احادیث بسیاری از اعمه اطهار ذکر شده که انجام این اعمال باعث استحکام زندگی و احساس رضایت می شود، پس در انجام ابن اعمال عجله نکنبد.

 

تعدد نزدیکی : 

همانطور که فاصله بین هر رابطه باعث افزایش میل و ایجاد هیجان می شود بالعکس زیاد کردن دفعات نزدیکی در طول هفته و روز میتواند به درمان زود انزالی کمک کند به طوریکه اگر هفته ای دو بار نزدیکی دارید و آن را تبدیل به هفته ای ۴ الی ۶ بار برسانید ، بعد از چند هفته مشکل زود انزالیتان تا حدودی رفع میشود.

 

استفاده از کاندوم :

اگر در ابتدای شروع زندگی زناشویی هستید گاهی از کاندوم و بخصوص از نوع بیحس کننده آن که در بازار به فراوانی موجود است استفاده کنید، میتواند به دلیل کمتر کردن میزان تماس آلت جنسی مردانه ، باعث کمتر شدن زود انزالی شود.

 

وضعیت مناسب هنگام نزدیکی : 

شاید گاهی وضعیتی که هنگام نزدیکی در آن قرار می گیرد باعث طولانی تر شدن زمان آن شود. معمولاً در کلاسهای بهداشت که قبل از ازدواج برای زوجهای جوان برگزار می شود به این نکته اشاره می شود که موقعیت قرار گیری مرد زیر و زن بالا باعث بیشتر و طولانی شدن مدت زمان نزدیکی می شود این در حالی است که روش های معمول ( مرد در بالا ) کمک خیلی زیادی به درمان انزال زود رس نمیکند ، برای درمان میبایست از روشهای جنسی که در آن مرد به پشت خوابیده و زن در رو عملیات جنسی را با فعالیت زیاد کنترل میکند از جمله بهترین روشها برای درمان میباشند .

 

تکنیک فشار :

گاهی با کمی تلاش به سادگی می توان این موضوع را پشت سر گذاشت. بر طبق این روش با فشار دادن انتها یا سر آلت تناسلی قبل از انزال ، از انزال جلوگیری میشود که دلیل جلوگیری کردن آن این است که با فشار آوردن به این نقاط فشار خون در این نقاط کم میشود و درنتیجه نعوظ یا ارکیسون کم میشود و انزال دیر انجام می پزیرد.

 

تکنیک توقف و شروع :  

شاید بتوان گفت که یکی از موثرترین روشها که باعث می شود تا کاهی فرد بیش از 10 دقیقه نزدیکی داشته باشد و از لذت آن هم نیز کم نمی شود.یکی از روشهای موثر برای رهایی از انزال زودرس روش start & stop نام دارد. در این روش شما به فعالیت جنسی پرداخته و بعد از آنکه تحریک شما به حداکثر رسید و درست پیش از آنکه انزال شوید، دست از فعالیت برداشته و برای مدت کوتاهی هیچ تحریکی انجام نمی دهید. هر چند در ابتدا ممکن است مشکل به نظر برسد ولی به مرور زمان شما از لذت جنسی زیادی بهره مند خواهید شد. یکی از بهترین راههای انجام این روش آنست که در ابتدا از روش 4 به 1 شروع و بعد به تدریج آنرا افزایش داده و به 9 به 1 برسانید. یعنی در آمیزش های اول چهار بار آلت خود را وارد واژن نموده و بعد مکث کنید و دوباره چهار بار وارد نموده و مجددا چند ثانیه صبرکنید و همین طور ادامه دهید تا نهایتا به انزال برسید. بسته به وضعیت بدنی خود میتوانید در طول چند هفته یا چند ماه تعداد دفعات تحریک را بتدریج افزایش داده و در نهایت به بهترین حالت آن یعنی نه بار ورود آلت تناسلی و یکبار توقف(9 به 1) برسانید

 

استفاده از حنا : 

استفاده از حنا نه تنها در رنگ آمیزی بلکه در ضدعفونی و حتی یکی از رایجترین درمان های گیاهی برای ضخامت بخشیدن به پوشت صورت و بدن است که در این مورد نیز کارایی لازم را دارد ، برای استفاده می توان ابتدا آلت را با آب و صابون شست و سپس مقدار 1 تا دو قاشق مرباخوری حنا را به همراه کمی آب خیس کرده و آلت را در حالت نعوظ و استاده تحریک و اقدام به ماساژ دادن با حنا کنید و پس از 10 دقیقه با آب ولرم بشویید. با استفاده از حنا پوست آلت خود را ضخیم کرده و از تحریکات شدید خبری نیست و در نتیجه مدت زمان طولانی مشغول رابطه خواهید بود.

توسط مدیریت سایت درزود انزالی · پاسخ 3033 روز 1 ساعت 38 دقیقه قبل

سوال: 43 پذیرفته شده: 1 ( 2% ) | امتیاز: 867

 

پاسخ (22)

 1. 1 vote

  سلام من بیست سالمه مجردم متاسفانه مشکل زود انزالی دارم به طوریکه اگه یه متن خواصی یا یه حرف خواص بشنوم زود تحریک می شم و یه مایع بی رنگ چسبنده ای ازم خارج می شه تکیک کیگل رو برای تقویت عضلات لگن انجام دادم ولی بار اول منجر به انزال کامل منی شد ،رو ش دیگری رو برای تقویت عضلات انجام دادم که این روش منجر به انزال کامل نشد. به نظرتون باتوجه به سنم و اینکه مجردم ایا نیازی هست که این تمرین ها رو ادامه بدم یا اینکه ب خیالش بشم واین قضیه رو دنبال نکنم (اگه می شه سریع جوابم رو بدین ممنون)

  توسط majid735 · 3032 روز 27 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 2. 1 vote

  majid735,

  دوست عزیز چیزی که از شما خارج شده منی نبوده پس انزالی اتفاق نیفتاده … این مایع در مواقع تحریک خارج میشه و با خروج منی و سست شدن بدن تفاوت داره ولی میتونید این تمرینات رو انجام بدید و نگران نباشید به هرحال شما در اوج قوت این غریزه هستید و باید بدونید بهترین راه برای شما تحریک نشدنه و نباید این تمرینات برای شما حکم تحریک شدگی داشته باشه…. امیدوارم مطالب مقاله بالا رو مطالعه کرده باشید

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3031 روز 11 ساعت 58 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 3. 0 votes

  سلام
  آيا همه آقايون ميتونن دوبار با فاصله كم مثلأ 15 دقيقه رابطه و انزال داشته باشن؟؟

  توسط yasamin67 · 3022 روز 4 ساعت 14 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

  • در این مورد تنها چیزی که بسیار مهمه فیزیک بدن و نوع قدرت بدنیه که مربوط به جغرافیای زندگی فرده و گرنه میشه به این سطح دوباره رسید ولی مسلما" کیفیت مرحله اول را نخواهد داشت و فرد از نظر روحی و جسمی فشار زیادی رو باید تحمل کنه

   توسط مدیریت سایت - محمدی · 3022 روز 3 ساعت 49 دقیقه قبل

 4. 0 votes

  سلام همسرم مشكل زود انزالي داره من راجع به اين موضوع مقاله ها و مطالب زيادي خوندم ولي ميترسم اگه خودم راهكاري بهش بگم فكر ميكنه بابت اين موضوع خيلي دارم اذيت ميشم كه رفتم دنبالش .چطوري باهاش صحبت كنم كه ناراحت نشه؟

  توسط farnaz60 · 3019 روز 19 ساعت 33 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

  • به هرحا زن و شوهر باید در تمامی مراح زندگی حرف پنهانی نداشته باشند... شما اگر در این مورد چیزی نگید مسما " در آینده با مشکل برخورد خواهید کرد .. بهتره در این مورد با ایشون صحبت کنید و روشهای دیگه ای رو امتحان کنید ... هم تنوعی به حساب میاد و هم میتونه مشکل شمارو مرتفع کنه

   توسط مدیریت سایت - محمدی · 3018 روز 23 ساعت 33 دقیقه قبل

 5. 0 votes

  در زندگي زناشويي بين زوجين نبايد هيچ موضوع پنهان شده اي باشد .همسر شما بايد بدونه اين يك مشكل در برقراري رابطه جنسي مي باشد و خيلي ساده ميتوان آن را درمان كرد .يا با استفاده از كاندوم يا ژل تأخيري و خيلي موارد ديگر

  توسط maral.m · 3019 روز 19 ساعت 27 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 5

 6. 0 votes

  سلام

  زمان نرمال براي انزال آقايون چقدره؟؟؟و اگه بخوايم زمان انزال ديرتر بشه چه راهي وجود داره؟؟؟

  توسط achilis · 3009 روز 18 ساعت 40 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

  • دوست عزیز این مورد شامل قوانین خاصی نیست و در رابطه جنسی مرد باید صبر داشته باشه تا زن هم به ارگاسم برسه وگرنه انزال در آقایون خیلی سریع میتونه اتفاق بیفته ... به همین خاطر همه چیز بستگی به زمان ارگاسم شدن خانم داره . اگه خانم زود ارضا میشه 1 دقیقه هم زیاده . اگه بنا به دلایلی که مهمترین اون عدم آشنایی مرد با فن معاشقه هستش باشه ، شاید 30 دقیقه هم کفایت نکنه !

   توسط مدیریت سایت - محمدی · 3009 روز 4 ساعت 2 دقیقه قبل

 7. 0 votes

  سلا آيا بين اعتماد به نفس و زود انزالي رابطه وجود دارد؟؟؟

  توسط hamed123 · 3009 روز 3 ساعت 10 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

  • مسلما " تاثیر گذار هست ... سركوفت زدن های احتمالی از طرف شریك جنسی، موجب بروز اختلال در عزت نفس فرد شده و آن را دچار اشكال می کند. اعتماد به نفس پایین نیز می تواند موجب تشدید مجدد انزال زودرس شود. این اعتماد به نفس در موفقیت ها تقویت می شود و در شكست ها و ناكامی ها افول می كند. بنابراین این 2 مساله انزال زودرس و اعتماد به نفس می تواند رابطه تنگاتنگی داشته و موجب تقویت یا افول یكدیگر شوند چرا كه یكی از عوامل مهم و موثر در انزال زودرس، عدم اعتماد به نفس برای شروع یا اداره كردن خوب یك رابطه جنسی است.

   توسط مدیریت سایت - محمدی · 3009 روز 2 ساعت 4 دقیقه قبل

 8. 0 votes

  بله اعتماد به نفس پايين ميتونه موجبب تشديد انزال زود رس بشه.اعتماد به نفس و زود انزالي رابطه مستقيمي با هم دارن و موجب تقويت و يا افول يكديگر ميشن يكي از عوامل مهم در انزال زود رس اعتماد به نفس پايين براي شروع خوب يك رابطه جنسيه

  توسط maral.m · 3009 روز 3 ساعت 5 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 5

 9. 0 votes

  سلام من چند ماهه كه عقد كردم و در هر باري كه با همسرم نزديكي داشتم دچار زود انزالي شدم .و هيچگاه نتونستم با تقويت قو ه ي تمركزم بر اين مشكل غلبه كنم.ميترسم در آينده زندگيم دچار مشكل بشه؟؟؟خواهش ميكنم منو راهنمايي كنيد

  توسط mohammadali · 3007 روز 4 ساعت 22 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 10. 0 votes

  مشكلات رواني به شكل هاي مختلف ميتونه در انزال زود رس تأثير داشته باشه.مثلأ استرس ، اضطراب و هيجان فرد در زندگي روزمره در بروز بيماري انزال زودرس نقش مهمي دارند معمولأ اين موارد باعث ميشن تا فرد در حين نزديكي توانايي خودش و تمركز روي رابطه جنسي رو از دست بده و انزال زود رس اتفاق ميفته

  توسط maral.m · 3007 روز 4 ساعت 15 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 5

 11. 0 votes

  سلام
  بسياري از مردان داراي نارسايي جنسي هستند كه شايع ترين آنها انزال زود رسه و اين مورد بيشتر در مردان جوان اتفاق ميفته و به تدريج كه سن بالا ميره مردها ياد ميگيرند كه چگونه انزال را به تأخير بيندازند علت اون منشأ رواني داره و يا به علت مصرف برخي داروهاست

  توسط ard · 3007 روز 4 ساعت 9 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 3

 12. 0 votes

  باسلام وخسته نباشید بنده پسری 28 ساله هستم ودرشرف ازدواج منتهی مشکلی وجوددارداینست که بنده بسیارنگران مشکل زودانزالی هستم ونگرانم نتونم همسرم رو ارضاکنم و خب باعث مشکلاتی بشه و زندگیم نابودبشه خیلی این مسئله ذهنمو درگیرکرده وخیلی نگران هستم خواهش میکنم بهم بگید من میتونم ازدواج کنم و همسرم رو راضی نگه دارم یا نه ؟؟؟؟ چون چندجا دیدم گفتن این مسئله زندگی مشترک رو ممکنه نابودکنه خیلی خیلی نگرانم خواهشا کمکم کنید درضمن من قبلا خودارضایی هم داشتم

  توسط ammmmmir · 2408 روز 19 ساعت 15 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

  • اگر هر دوی شما با هم به اوج لذت جنسی برسید موضوع زودانزالی وجود نداره .. در برابر همسرتون اگر شما زودتر ارضائ بشید دچار زودانزالی هستید و این موضوع به هنر شما در پیشنوازی و اماده سازی و برانگیختگی همسرتون داره که بتونید با حس خودتون همراهشون کنید

   توسط مدیریت سایت · 2407 روز 1 ساعت 14 دقیقه قبل

 13. 0 votes

  سلام. من پسر٢٢ ساله هستم. و به شدت گرم مزاج ك ميتونم هر روز رابطه ي جنسي داشته باشم. مشكلي در انزال ندارم. ولي به شدت دير انزال هستم. در واقع انگار عصباي ناحيه ي آلتم حسشون يكم كمتر شده. شريكم خيلي از اين موضوع لذت ميبره و نقطه ي قوتم ميدونه ولي به خودم فشار مياد. يعني به مغزم خيلي فشار مياد بايد اونقدر فكر و تصور كنم و زور بزنم ك به انزال برسم. وقتي هم كه يه كلمه شريكم حرف ميزنه ،تمركزم از بين ميره و بايد دوباره به مغزم فشار بيارمو تمركز كنم. دارويي،اسپري هست كه اعصاب ناحيه ي آلتم رو تقويت و حساس تر كنه؟؟؟

  توسط Amirreza12345 · 2302 روز 19 ساعت 6 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

  • همین فشار اوردن و استرس مانع بزرگ لذت بردن شماست اتفاقا" این یک حس برای شماست و اینکه همسرتون لذت بیشتری میبره خودش میتونه عاملی برای تخلیه بهتر شما باشه دوست عزیز این یک غریزه طبیعیه و نباید به قول خودتون با زور و فشار اوردن به مغزتون ارضاء بشه ... چون رابطه جنسی رو نباید با حل مسئله ریاضی اشتباه بگیرید پس در رابطه بسیار ارام و ریلکس باشید و به حرکات و لذتی که طرف مقابل و شما میبرید توجه کنید و در مورد انتهای موضوع کاملا ریلکس باشید اگر ذهنتون باز اجازه نداد اونارو روی کاغذ بیارید و در روی کاغذ تکلیفشون رو روشن کنید در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید دفتر سعادت آباد: ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه

   توسط مدیریت سایت · 2301 روز 16 ساعت 1 دقیقه قبل

 14. 0 votes

  با سلام
  من یک سال هست که ازدواج کردم.ابتدا شدت زودانزالی بسیار زیاد بود.ولی با گذشت زمان و تکنیک های رفتاری و بالا بردن زمان معاشقه این زمان رو بالا بردم و نسبتا تایم خوبی دارم ولی همچنان تایم سکس اصلی زیر یک دقیقه هست.حتی کاندوم تاثیری نداره روی این تایم.ممکنه از داروهای درمانی برای این مساله استفاده کنم؟

  توسط امیر · 1271 روز 23 ساعت 20 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

  • با سلام خدمت شما دوست عزیز در این مورد نیاز است که شما در کنار استفاده از این اصول مشکل زود انزالی خود را از طریق متخصص ارولوژیست نیز تحت بررسی قرار بدهید تا دلایل جسمی ان نیز بررسی شود و رد صورت نیاز ایشان برای شما دارو تجویز خواهند کرد بهتر است زا مصرف دارو بدون تجویز پزشک و مشخص شدن مشکلتان خوداری کنید.

   توسط مشاور · 1242 روز 21 ساعت 48 دقیقه قبل

 15. 0 votes

  سلام من ۱۹ سالمه و مجردم و شب ها در خواب ارضا میشم چند شب پیش هم ارضا شدم بعدش دو شب پشت سر هم ارضا شدم خواهش میکنم کمکم کنید

  توسط امیر · 854 روز 23 ساعت 13 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است