پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » ریختن آب منی در واژن و جلوگیری با قرص اورژانس
0 امتیاز
Vote Con!

ریختن آب منی در واژن و جلوگیری با قرص اورژانس

jelogiri ba orjans-sex e mohafezat nashodeh

سلام سوالی داشتم
بنده با همسر خود نزدیکی خفاظت نشده و بدون هیچ روش پیشگیری داشتم و البته قرار نبود که آب منی درون واژن من بریزن ولی بصورت ناگهانی در لحظه آخر آب منی کاملا در واژنم خالی شد و بعد از بلند شدن سریع ذره ای هم بیرون نیامد.بنده بلافاصله 2 عدد قرص 75% اورژانس (اووسیز) با هم خوردم .میخواستم 12ساعت بعد هم 2عدد دیگه تکرار کنم که فراموش کردم و 24 ساعت بعد 2 عدد دیگه خوردم…بنده نامزد هستم و قصد حاملگی ندارم و کاملا نگرانم چون هیچ آبی هم بعد ار بلند شدن از واژنم بیرون نریخت .میخوام بدونم که کارم درست یا اشتباه بوده و یا برای جلوگیری چه کار دیگه ای باید انجام بدم .لطفا زودتر کمکم کنید
ممنون

توسط nastaran hadigol درمسایل جنسی · پاسخ 2320 روز 15 ساعت 53 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (3)

 1. 0 votes

  با سلام در این مقاله روشهای مصرف قرصهای ضدبارداری کاملا توضیح داده شده است اما با توجه به اینکه شما قرص را با کمی تاخیر مصرف کرده اید احتمالش خیلی کم است بارداری صورت بگیرد .باز با این وجود بهتر است با پزشک متخصص زنان مشورت نمایید.

  گاهی در اثر پاره شدن كاندوم و یا تماس منقطع ناموفق مقداری مایع منی به داخل واژن ریخته شده و موجبات هراس و سر درگمی طرفین را برای جلوگیری از بارداری فراهم آورده است. روش زیر تا حد زیادی به شما یاری خواهد رساند :

  قرصهایی ساخته شده اند که درصورتی که درعرض 72 ساعت (سه روز) پس از مقاربت خورده شوند می توانند از بارداری جلوگیری کنند. این قرصها اصطلاحا به نام قرص صبح روز بعد (Morning after pill) معروف می باشند . این قرصها بعلت داشتن مقادیر زیاد هورمون ، اثر ضد بارداری خود را نشان می دهند . در صورتی که این قرصها بعد از مقاربت ، هر چه سریعتر خورده شوند(مخصوصا در 24 ساعت اول) اثر بیشتری خواهند داشت.

  امکان استفاده از قرصهای ضد بارداری دیگر در صورت عدم دسترسی به قرصهای “صبح روز بعد”

  می توان بعد از انجام مقاربت ، دو قرص اچ دی HD را باهم خورد و سپس 12 ساعت بعد ، دوقرص. این چهار قرص حتما باید در عرض 72 ساعت بعد از مقاربت خورده شوند . هرچه زودتر این قرصها خورده شوند، تاثیر آنها بیشتر خواهد بود . عوارض جانبی این قرصها عبارتنداز: تهوع ، استفراغ ، سردرد ، حساس شدن پستانها ، سرگیجه ، احتباس مایعات در بدن و خونریزی های نامنظم . این عوارض جانبی معمولا بعداز یکی دو روز از بین خواهند رفت . با خوردن این قرصها همراه با غذا و یا مصرف داروهای ضد تهوع ، می توان از احساس تهوعی که خوردن این قرصها ایجاد میکند کم نمود . در صورتی که در عرض یکساعت که قرصها را مصرف نمودید ، استفراغ کردید ، باید دوباره قرصها را بخورید.* می توان از قرصهای ال دی LD هم استفاده نمود – اما باید در هر بار 4 عدد قرص خورده شود (مجموعا هشت قرص خورده می شود).

  قرصهای ال دی LD ,مصرف قرصهای ال دی LD ,روش جلوگیری از بارداری

  مزایای استفاده از روش فوری جلوگیری ازبارداری كدامند؟

  1- می توان بعد از مقاربت از آن استفاده نمود

  2- استفاده از آنها آسان است

  3- از قرصهای معمولی جلوگیری از بارداری می توان استفاده کرد

  4- اشکالی در بارداری های آینده ایجاد نمی کند.

  معایب استفاده از روش فوری جلوگیری ازبارداری كدامند؟

  1- دارای عوارض جانبی مثل تهوع می باشد

  2- باید حتما در طی 72 ساعت بعد از مقاربت استفاده شود

  3- از بیماریهای عفونی مقاربتی مثل ایدز جلوگیری نمی کند

  4- از این روش فقط در موارد اورژانسی و اضطراری باید استفاده شود و نباید به طور دائمی از آن استفاده کرد

  مصرف اولین دوز قرص ها در این روش حتما باید حداكثر در فاصله زمانی 72 ساعت از تماس جنسی مشكوك صورت گیرد. اگر بیش از 72 ساعت از زمان نزدیكی مشكوك نگذشته باشد، داوطلب می‌تواند با به كار بستن یكی از روش‌های زیر از حاملگی ناخواسته جلوگیری نماید:‌

  1- قرصHD ، دو عدد در اولین فرصت و دو عدد 12 ساعت بعد‌ ‌

  2- قرصLD، چهار عدد در اولین فرصت و چهار عدد 12 ساعت بعد‌ ‌

  3- قرص تری‌فازیك، 4 عدد قرص سفید در اولین فرصت و چهار عدد قرص سفید 12 ساعت بعد (قرص‌های مرحله سوم)‌

  قرصهای ال دی LD ,مصرف قرصهای ال دی LD ,روش جلوگیری از بارداری

  هشدارها در زمان مصرف :‌

  1- بهتر است كه قرص‌ها با شكم خالی خورده نشود.‌

  2- در صورت استفراغ كردن تا دو ساعت پس از استفاده از روش، خوردن مجدد قرص‌ها ضروری است.‌

  3- حداكثر دفعات مجاز استفاده از این روش در هر سیكل قاعدگی یك بار است. این روش باید در حداقل دفعات ممكن در طول دوران باروری استفاده گردد. مجاز بودن یك بار استفاده از این روش در هر دوره قاعدگی دلیلی بر تایید مصرف آن در هر دوره قاعدگی به عنوان روش پیشگیری از بارداری نیست.‌

  4- در صورت قاعده نشدن فرد در عرض 3 هفته پس از مصرف روش اورژانسی پیشگیری از بارداری، باید، تست بارداری (ترجیحاً بتا اچ.سی.جی) در مورد وی انجام شود.‌

  با توجه به اینكه این روش برای جنین خطرناك نیست، در صورت وقوع حاملگی، نیازی به سقط جنین نخواهد بود.

  توسط motakhasesan · 2319 روز 16 ساعت 42 دقیقه قبل

  سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 2. 0 votes

  با سلام به هر حال در رابطه های بدون حفاظت ریسک بالا را باید بپذیرید ئ احتمال اینکه خب بارداری اتفاق بیفتد چون ممکنه در حالت تحریک فرد توانایی کنترل طبیعی را ازدست بدهد .در مورد قرص های اورزانسی باید ابتدا 2 تا مصرف کنید و بعد 12 ساعت بعد دوباره مصرف کنید و از رابطه جنسی هم بیشتر از 72 ساعت نگذشته باشد چون در این صورت احتمال بارداری وجود دارد و نمی شود اقدامی کرد .ضمن اینکه حتما با پزشک مشورتی داشته باشید و طبیعتا منظم بودن پریودی را چک کند و به خاطر داشته باشید که باید درددروران نامزدی که بادار ی برای دو طرف منشا استرس است از وسایل حفاظتی استفاده کرد چون حتی پیشگیری طبیعی هم نمی تواند روش مطمئنی باشد
  چون طبیعی است که دو نفر در صورت تحریک ممکنه نتوانند بر رفتارهای خود کنترلی داشته باشند

  در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  02122689558
  موفق باشید

  توسط مشاور · 2006 روز 11 ساعت 32 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 3. 0 votes

  آیا ریختن آب منی روی سوراخ منجر به بارداری می شود؟

  بله، برای مثال در صورتی که دوست پسر شما بعد از تمام شدن حالت نعوظ، کاندوم را همچنان بر روی آلت تناسلی خودش نگه دارد، ممکن است که آب منی از سوراخ کاندوم خارج شود و به داخل واژن شما برود. در صورتی که آلت تناسلی دوست پسرتان در حین وجود داشتن آب منی در داخل کاندوم، در وضعیت راحتی قرار داشته باشد، کاندوم شل و نازک خواهد شد و احتمال خارج شدن پیشاب و منی از کاندوم وجود خواهد داشت؛ این شرایط شما را با ریسک مربوط به بارداری و STD ها مواجه خواهد کرد.

  آیا آب منی می تواند در محل نشیمن توالت زنده باقی بماند؟

  آب منی تا زمانی که مرطوب باشد، زنده خواهد بود. در صورتی که آب منی خشک شود، هیچ خطری برای شما نخواهد داشت. به همین دلیل، برای اینکه بارداری صورت بگیرد، باید آب منی زنده بر روی محل نشیمن توالت وجود داشته باشد؛ این در حالی است که آب منی در صورت قرار داشتن در یک جایی خارج از بدن، نمی تواند به مدت طولانی زنده باقی بماند. … . آب منی موجود بر روی محل نشیمن توالت، بعد از گذشت چند دقیقه رطوبت خودش را از دست خواهد داد (خشک خواهد شد).

  آیا آب منی می تواند از شلوار عبور کند و شما را باردار کند؟

  در صورتی که لباس زن به صورت کامل با آب منی خیس شود و محل خیس شده به طور مستقیم با واژن زن تماس داشته باشد، یک شانس خیلی کمی برای انتقال یافتن آب منی به داخل واژن وجود خواهد داشت، ولی این مورد تا حد زیادی نامحتمل است.

  در صورتی که آب منی با سطح خارجی بدن من تماس داشته باشد، آیا ممکن است که باردار شوم؟

  در صورتی که شما دارای آمیزش باشید و یک مردی آب منی خودش را داخل واژن شما رها کند، ممکن است که شما باردار شوید. … در صورتی که شما دارای آمیزش واژنی نباشید، باز هم احتمال باردار شدن شما وجود دارد! در صورتی که یک مرد آب منی خودش را بر روی سطح خارجی بدن شما و نزدیک واژنتان رها کند، احتمال باردار شدن شما وجود خواهد داشت، چرا که آب منی می تواند به سمت تخمک حرکت کند.

  آیا این امکان وجود دارد که صرفا از طریق وارد شدن سر آلت تناسلی مردانه به داخل واژن تان دچار بارداری شوید؟

  بله، امکان بارداری شما وجود دارد. نحوه وارد شدن آب منی به داخل واژنتان اهمیت زیادی ندارد – در نتیجه وارد شدن می تواند منجر به بارداری شود. پیشاب یا آب قبل از انزال، یک مایع شفافی می باشد که در حین تحریک شدن مرد، در قسمت سر آلت تناسلی مردانه انباشت می شود.

  آیا این امکان وجود دارد که در نتیجه نشستن بر روی پاهای یک مرد، دچار بارداری شوید؟

  آیا آب منی می تواند از پارچه های نازک عبور کند؟
  آیا آنتی بیوتیک ها منجر به مردن آب منی می شوند؟
  زمانی که آب منی از یک زن خارج می شود، چه رنگی پیدا می کند؟
  آب منی یک مایعی می باشد که در حین ارگاسم (اوج لذت جنسی) و انزال یک مرد، از آلت تناسلی یک مرد خارج می شود. معمولا آب منی به رنگ سفید می باشد، ولی می تواند تا یک حدی خاکستری یا زرد رنگ باشد. در صورتی که آب منی دارای خون باشد، می تواند به شکل صورتی رنگ یا مایل به قرمز باشد.
  آیا ادرار منجر به شسته شدن آب منی می شود؟

  آیا صابون و آب منجر به مردن آب منی می شوند؟

  صابون منجر به مردن آب منی یا باکتری نمی شود، بلکه باعث می شود که آب آن را بشورد و دور کند. زمانی که سلول های آب منی در معرض هوا قرار می گیرند، به دلیل کاهش یافتن دما به صورت سریع، نمی توانند مدت زمان زیادی زنده باقی بمانند.
  شما برای باردار شدن به چه مقدار آب منی نیاز دارید؟
  چه مقدار آب منی منجر به باردار شدن شما خواهد شد؟ به منظور باردار شدن تخمک یک زن، فقط به یک عدد آب منی (اسپرم) نیاز وجود دارد. این نکته را به یاد داشته باشید که به ازای هر آب منی که به تخمک می رسد، میلیون ها آب منی وجود دارند که به تخمک نمی رسند. هر بار که یک مرد انزال می کند، به طور متوسط 100 میلیون آب منی از آلت تناسلی او خارج می شوند.

  آب منی چقدر می تواند بر روی دست زنده باقی بماند؟

  در یک سایت مربوط به سلامت به نام Cure Joy گزارش شده است که “معمولا این مورد در زمانی صورت می گیرد که مایع رحمی یا بلغم کافی برای ایجاد آب منی از طریق تغذیه وجود داشته باشد – که در نزدیکی تخمک گذاری صورت می گیرد. ولی در یک سری موارد کاملا نادر، در صورتی که آب منی بتواند به مکان مناسب برسد – همانند لوله های رحم – می تواند تا 7 روز زنده باقی بماند.”
  زنان به صورت متوالی، چند بار می توانند به ارگاسم دست پیدا کنند؟
  زنان به صورت متوالی می توانند تا 20 بار ارگاسم شوند. خانم ها، در صورتی که شما با دو، سه یا حتی چهار بار ارگاسم شدن در طول یک رابطه جنسی، این رابطه را خاتمه می دهید، باید توجه داشته باشید که شما برای پیدا کردن ظرفییت واقعی تان همچنان می توانید ارگاسم شوید. آیا تعجب کرده اید؟ یکی از مطالعات صورت گرفته نشان داده است که از بین هر 10 زن، هفت زن می تواند در طول یک رابطه جنسی تا 20 بار به کلیماکس یا اوج لذت جنسی دست پیدا کند.

  آب منی زنان چه نامی دارد؟

  با این وجود، سلول های تناسلی زنانه، edges نامیده می شوند. این سلول ها همانند آب منی ….

  آب منی سالم دارای چه رنگی می باشد؟

  معمولا رنگ منی سالم سفید یا خاکستری متمایل به رنگ سفید می باشد. در صورتی که رنگ آب منی شما تغییر کند، ممکن است که نگران وجود داشتن یک مشکل سلامتی در خودتان شوید. در صورتی که رنگ منی شما زرد رنگ باشد، ممکن است که نگرانی خاصی وجود نداشته باشد؛ همچنین ممکن است که این شرایط نشان دهنده یک مشکل بالینی باشد.

  آیا بالا نگه داشتن پاها بعد از آمیزش، در باردار شدن شما تاثیر دارد؟

  برای مثال، هیچ یک از بررسی های صورت گرفته نشان نمی دهند که دراز کشیدن بر روی یک سطح صاف یا بالا نگه داشتن پاها به مدت طولانی بعد از آمیزش، شانس باردار شدن فرد را افزایش می دهد. … در صورتی که شما در طول آمیزش از مواد لیز کننده استفاده کنید، باید مطمئن شوید که استفاده از این مواد منجر به آسیب رساندن به رطوبت آب منی نشود.

  من به چه نحوی می توانم متوجه تخمک گذاری خودم شود؟

  طول سیکل قاعدگی شما – معمولا تخمک گذاری 10 تا 16 روز قبل از شروع پریود صورت می گیرد؛ بنابراین در صورتی که شما دارای یک سیکل منظمی باشید، می توانید زمان احتمالی مربوط به تخمک گذاری را مشخص کنید.
  ماده لزج (بلغم) رحمی تان – در حین تخمک گذاری می توانید متوجه یک ماده لزج آبی، شفاف تر و چسبناک تری شوید.

  شما به چه نحوی می توانید دوقلو حامله می شوید؟

  در صورتی که می خواهید شانس حامله شدن دوقلو ها را افزایش دهید، باید نحوه حامله شدن دوقلوها را یاد بگیرید. دو نوع مختلفی از دوقلو ها وجود دارند:
  همسان: زمانی که یک تخمک از طریق یک آب منی باردار می شود. بعد از آن تخمک به دو جنین مجزا تقسیم می شود. دوقلوهای همسان می توانند جفت جنین و کیسه دور جنینی یکسانی داشته باشند یا ممکن است که دارای یک جفت جنین مشابه باشند، ولی کیسه های دور جنینی مستقلی اشته باشند. هر دو نوزاد از نظر ژنتیکی مشابه همدیگر خواهند بود.
  ناهمسان: از دو تخمک مجزا تشکیل شده است که از طریق دو آب منی مجزا باردار می شوند. دوقلوهای ناهمسان جفت جنین و ترکیبات ژنتیکی مستقل و منحصر به خودشان را دارند.

  چند بار رابطه جنسی منجر به ارضاء شدن یک زن می شود؟

  اکثر مردان در طول هر روز، به مدت 15 تا 30 دقیقه یا دو تا سه بار رابطه جنسی دارند. برای اکثر مردان، پنج تا شش بار رابطه جنسی کافی می باشد. برای زنان یک یا دو بار رابطه جنسی مناسب می باشد، که این تعداد بستگی به نیازهای آنها دارد. به طور خلاصه می توان گفت که تعداد رابطه جنسی که یک زن قبل از ارضاء شدن از مرد خودش انتظار دارد، یک عدد استاندارد و ثابتی نمی باشد.

  یک زن تا چند اینچ را احساس می کند؟

  در حالت معمول، عمق واژن یک زن مابین 3 تا 7 اینچ می باشد. واژن یک اندامی می باشد که برای تولد نوزاد و فعالیت جنسی مورد استفاده قرار می گیرد. با این وجود، در صورتی که یک زن به دلیل داشتن یک واژن کم عمق در طول رابطه جنسی احساس درد کند، باید به پزشک خودش مراجعه کند.

  یک زن به طور متوسط، چقدر در تخت خواب می ماند

  ؟
  بر اساس نتایج مربوط به ارزیابی های صورت گرفته، مدت زمان ایده آل یک رابطه جنسی برای یک زن، 25 دقیقه و 51 ثانیه می باشد، در حالیکه زمان بهینه مربوط به این رابطه برای مردان، 25 دقیقه و 43 ثانیه می باشد. با این وجود، واقعیت موجود بیانگر یک مورد متفاوتی می باشد؛ یافته های به دست آمده نشان می دهند که هر رابطه جنسی تقریبا 16 دقیقه به طول می کشد.

  توسط مدیریت سایت · 1334 روز 19 ساعت 48 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است