پرسشتان را مطرح کنید

0 امتیاز
Vote Con!

رابطه مقعدی

لطفا جواب بدین

سلام ببخشید من ۱۳ روز پیش رابطه از پشت داشتم و درحد ۳ دقیقه و ایشون آلت خودشونو بیرون کشیدن و در دست خودشون ارضا شدن و منی روی دستشون ریخت .و من هم خودمو خشک کردم و منی روی من نریخت .در ضمن روز ۶ ام پریودیمم بود و باکره هستم. قرص اورژانسی هم نخوردم .۱۲ روز از رابطه ک گذشت ینی دیروز من بی بی چک زدم ازون تست با دقت ها و منفی بود. ایا نگران باشم ؟ خیلی میترسم .لطفا جواب بدین. ممنونم

توسط N98147704 درقاعدگی - پریود · پاسخ 308 روز 6 ساعت 49 دقیقه قبل

سوال: 3 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (3)

 1. 0 votes

  سلام به شما
  با توجه به اینکه شما در 6 ام پریود شده اید و جواب بی بی چک هم منفی بوده است خیر جای نگرانی وجود ندارد و خب به نظر نمی رسد که شما باردار باشید و جای نگرانی وجود داشته باشد.
  اما دقت کنید که بهتر است در رابطه جنسی در کنار جلوگیری طبیعی از روشهای دیگر مخصوصا استفاده از کاندوم را مورد توجه قرار بدهید تا اضطراب بارداری برای شما کاهش یابد.
  در هرصورت اگر در زمان ارضا شدن و یا پیش آب اسپرم وارد واژن شود احتمال بارداری وجود دارد حتی اگر شما باکره باشید پس بهتر است که برای مراقبت از خودتان دقت بیشتری کنید.

  توسط مشاور · 308 روز 5 ساعت 24 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  دوساله و نیم با یه پسره دوستم یک سال که گذشت پیشنهاد رابطه جنسی داد و من قبول نکردم و کات کردیم ولی بازم بعد چن وقت دوس شدیم و اینسری به خاطر اینکه خیلی دوسش داشتم و وابستش شده بودم قبول کردم و اونکارارو کردیم تا اینکه یروزی پرده بکارت منو زد و گفت از الان مال من شدی اینا و قول ازدواج داد من 14سالم بود اون موقع و الان 15و پسرم 16سالشع ولی اون همش میگه بیا و با من این رابطرو داشته باش اگه من مخالفت کنم اون کات می‌کنه و می‌دونه به خاطر اینکه از آیندم به خاطر نداشتن پرده میترسم خودش با خیال راحت تموم می‌کنه و یا باز با اصرار من یا خودش برمیگرده وقتیم که میخواد کات کنه منم تهدیدش میکنم که آره به مامانم یا به خواهرت اینا میگم اونم میگه برو بگو انگار مهم نیس براش و از یه طرفم گاهی فک میکنم نمیتونم به مامانم بگم میترسم ولی میتونم به خواهرش بگم نمیدونم تهش چی میشه ولی خیلی میترسم الآنم کلا از همجا بلاکم کرده و واقعن اینطوری نمیشه ادامه داد شما میتونید کمکم کنید چیکار باید بکنم ؟😪

  توسط نیلوفر · 265 روز 1 ساعت 50 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

  • سلام به شما نیلوفر جان ببین عزیزم تجربه نیازهای جنسی و یا دوست داشتن جنس مخالف در دوران نوجوانی یک امر طبیعی هست اما اگر بخواهی با خیالپردازی در این مسیر پیش بروی و به این امید که در اینده ازدواج خواهید کرد خودت را در معرض روابط پر ریسک قرار بدهی خب با مشکلات بیشتری مواجهه خواهی شد. در این مسیر این آقا هم اگر قول ازدواج بدهند اصلا مشخص نیست که اینده چه اتفاقی خواهد افتاد پس بهتر است در احترام به احساسات خودت از هرگونه رابطه جنسی در این سن و این شرایط رشدی خوداری کنی و این آقا نیز در آینده و شما نیز در اینده در مورد ازدواج تصمیم گیری کنید. بهتر است که بخاطر اینکه رابطه جنسی داشته ای اجازه سوء استفاده بیشتر را ندهی و سعی کنی که مسیر رشدی خودت را تجربه کنی و در آینده در مورد پرده بکارت در سنین بالا و مناسب ازدواج تصمیم گیری کنی.

   توسط مشاور · 262 روز 6 ساعت 3 دقیقه قبل

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است