پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » رابطه جنسی
0 امتیاز
Vote Con!

رابطه جنسی

Ulhog

سلام‌خسته نباشید من ۱۹ سالمه و برای اولین بار با یه دختر اشنا شدم منو اون دختر خیلی به هم علاقه داریم و الان یه ساله با هم دوستیم الان شرایط یه طوریشره که امکان رابطه جنسی برقراره و اون دختر هم موافقه ما هر دو باکره هستیم میخواستم بگم نظر شما درباره رابطه جنسی با ایشون چیه؟ این رابطه برام خیلی مهمه و دوست ندارم از دستش بدم لطفا راهنماییم کنید

توسط Mr.rucj درمسایل جنسی · پاسخ 680 روز 22 ساعت 21 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  دقت کنید که هردوی شما در سن نوجوانی هستید و گرایش به جنس مخالف و حتی تجربه نیازهای جنسی یک امر طبیعی هست اما دقت داشته باشید که هنوز هردوی شما به شرایط سنی و رشدی مناسب نرسیده اید که بتوانید در این مسیر یک رابطه هدفمند داشته باشید و وارد شدن به روابط جنسی برای هردوی شما می تواند آسیب های زیادی را ایجاد کند در کنار اینکه نمی توان به امید آینده وارد روابط جنسی شد چون آینده قابل پیش بینی نیست .
  اینکه این خانم نیز بدون در نظر گرفتن اسیب های این روابط موافقت کرده اند نشان دهنده این است که هردوی شما با حذف واقعیت های بیرونی و تصمیم گیری هیجانی که از ویژگی های سنی شماها هست پیش می روید و این مسیر می تواند آسیب های زیادی داشته باشد .
  روابط دوستی حدود مشخصی دارد پس بهتر است دوستی را با نامزدی ، عقد و یا ازدواج اشتباه نگیرید و خودتان را در معرض آسیب قرار ندهید .

  توسط مشاور · 680 روز 2 ساعت 6 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است