پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » رابطه جنسی در دوران عقد
1 امتیاز
Vote Con!
حل شده

رابطه جنسی در دوران عقد

دخولعقدنگرانی

با سلام من مدت 2 ماه است که عقد کرده ام و همسرم چون علاقه و نیاز شدید به دخول داشت این کار را در شب اول عقد انجام داد
با این که قبلش با من صحبت کرد و مرا قانع کرد ولی من از این کار حس خوبی ندارم و راضی نسیتم چون اطرافیان این کار را مربوط به عروسی می دانند و سرزنش می کنند مرا که چرا حفظ نکردم خودم را ولی علیرغم صحبت با همسرم او از این اصرار من ناراحت شده و دلیلی برای نکردن این کار نمی بیند و من هم برای این که وی ناراحت نشود خودم را در اختیار می گذارم ولی بعدش پشیمان می شوم و اصلا حس خوبی ندارم و از این که خودم را از همان اول در اختیار قرار داددم اصلا خیلی حس بدی از خودم و وی دارم و این ارتباط ما را به مشکل مواجه می کند ضمنا همسرم هم از اظهار همیشگی این موضوع از من دلخور و ناراحت میشود و این موضوع را مسخره می داند در صورتی که من از نظر روحی دارم ضعیف میشم.

لطفا مرا کمک کنید یا همسرم را قانع کنم یا خودم را قانع کنید که کار درستی بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

توسط 4499 درازدواج · پاسخ 3274 روز 1 ساعت 45 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 1 ( 100% ) | امتیاز: 1

 

پاسخ (1)

 1. 1 vote
  پذیرفته شده

  سلام دوست عزیز
  اگر چه پس از جاری شدن صیغه عقد دائمی دو طرف عرفا و شرعا زن و شوهر محسوب می شوند اما نکته ای که مهم تلقی می شود اینکه دو طرف برخی روابط و رفتارهای خود را تا زمانی که زیر یک سقف نرفته اند باید کنترل کنند.

  هرگز توصیه نمی شود رابطه جنسی کامل (hard) را در این دوران تجربه کنند چرا که عطش جنسی دو طرف باید در این زمینه محفوظ مانده تا در جایگاه خود بتواند تاثیر گذار باشد. زوج های جوانی که در دوران عقد به سر می برند اگر می خواهند رابطه آنها تکرای نشده و شکل عادت به خود نگیرد سعی کنند از یک رابطه جنسی کامل اجتناب بورزند اما در مورد نیازهای جنسی خود آزادانه صحبت کنند و در این صحبتها سعی در تحریک یکدیگر نداشته باشند.

  معاشقه در دوران نامزدی توصیه می شود در دوران عقد نیز معاشقه و در صورتی که دو طرف نتوانند خویشتن داری کنند و یا جهت آشنایی با امیال جنسی خود رابطه جنسی را به صورت محدود، تاکید می شود، محدود تجربه کنند اما به طور کامل هرگز. ممکن است در این تجربه با مشکلاتی روبرو شوند دوران عقد دوران مناسبی برای رفع سایر اختلالات جنسی است.

  توسط آقای ص - غفاری · 3271 روز 17 ساعت 33 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است