پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » دوست دخترم چون ۳ سال از من بزرگتره ، واسه حس پشیمونی بعد از سکس نگرانه
0 امتیاز
Vote Con!

دوست دخترم چون ۳ سال از من بزرگتره ، واسه حس پشیمونی بعد از سکس نگرانه

سکس بدون دخولسن کمتر

سلام ، وقت بخیر.. دوست دختر بنده ۳ سال از من بزرگتر هست.. ما دوست داریم با هم سکس بدون دخول داشته باشیم ولی چون من سنم کمتره ایشون میگه میترسه بعد از سکس حس پشیمونی داشته باشه که البته من هم تا حس اطمینان نداشته باشه راضی به سکس نیستم.. خواستم بپرسم چجوری میتونم این حس اطمینان رو درونشون ایجاد کنم؟

توسط sadegh jasem درمسایل جنسی · پاسخ 1060 روز 5 ساعت 27 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  احساسات نیاز هردوی شما قابل احترام می باشد اما بهتر است سعی کنید از اینگونه روابط در دوران دوستی خوداری کنید چون می تواند وابستگی زیاد و مشکلات خانوادگی بسته به هنجارهای خانواده و مشکلاتی را در آینده برای ازدواج ایجاد کند .
  بهتر است از تصمیم گیری هیجانی خوداری کنید و بر اساس هدفتان برای رابطه جلو بروید اینکه ایشان با این 3 سال اختلاف سنی با شما وارد رابطه دوستی شده اند موضوعی می باشد که نیاز است در مورد آن صحبت کنید چون اگر این اطمینان وجود نداشته است دلیل ایشان برای رابطه چیست البته این به این معنا نمی باشد که چون ایشان با شما دوست شده اند باید رابطه جنسی را نیز تجربه کنند چون هدف از روابط در دوستی متفاوت می باشد که می توانید با صحبت در مورد هدفهایتان و توقعاتی که از یکدیگر دارید در مورد ادامه این مسیر تصمیم گیری کنید .

  توسط مشاور · 1059 روز 19 ساعت 13 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است