پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » دوراهی ازدواج
1 امتیاز
Vote Con!

دوراهی ازدواج

دوراهی ازدواج

با سلام خدمت شما ،من دختری هستم 27 ساله که مدت 5 سال است با یک پسری دوست هستم که هر دو به شدت به هم علاقه مند هستیم که این آقا 2 سال از من کوچکتر است اوایل دوستی فقط به قصد دوستی بود ولی الان هردومون قصد ازدواج داریم ولی مشکل اینجاست که اون یک قسمت از زندگی من که شرایط مالی خانوادمون رو نمیدونه ،این آقا شرایط مالی خیلی خوبی داره و شرایط طرفش هم ، هم برای خودش و هم برای خانوادش خیلی مهمه واین دقیقا نقطه ضعفشه !!!!در حال حاضر جرات اینکه بهش واقعیت رو بگم و ندارم حس می کنم با توجه به شناختی که ازش دارم منو میذاره کنار !!!!!! یا اگرم حتی نذاره همیشه باید جلوش سرم پایین باشه از طرفیم خیلی خیلی دوستش دارم واقعا بدون اون نمی تونم زندگی کنم !!!به نظر شما من و این آقا به درد هم می خوریم؟

توسط msh درازدواج · پاسخ 3365 روز 16 ساعت 53 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  سلام خوبید؟ از اینکه اسین سایت رو برای مشاوره انتخاب کردید . ممنونیم. بابت تاخیری که در پاسخگویی به س والات پیش اومده جدا عذرخواهی می کنیم. اما بریم سر اصل مطلب.
  اول از همه میخوام چند تا سوال ازت بپرسم تا جوابمو بدی. بعد بریم سر جواب سوال تو . لطفا زود تند سریع به من جواب بده که چــــــــــــــــــــــرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چـــــــــــــــــــــــــــــــــررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  نه واقعا چـــــــــــــــــــــــــــــــــررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  چرا یه رابطه رو که به وجود اومدنش از اول اشتباه بوده، تشکیلش دادی. تازه 5 ســـــــــــــــــــــــــــــــال هم اونو طولش دادی. ببخشید ولی کدوم آدم عاقلی این کار رو می کنه. البته معلومه که در این کار عقل و منطق هیچ نقشی نداشته و فقط از روی احساس و عاطفه تصمیم گرفتی و عمل کردی. به خودم قول داده بودم دیگه جواب دوست دختر دوست پسرها رو ندم ولی حیف که اخلاق ورزشیم این اجازه رو بهم نمیده. آخه الان دلت میخواد من بهت چی بگم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خوب یه سوالی کردی که خودت جوابتو می دونی. خودت داری میگه اختلاف مالی و طبقاتی دارید. خودت داری میگی براش مهمه. خودت داری میگی نمی دونه که تو وضع مالیتون چه مدلیه. خوب من الان از شما می پرسم الان شما چرا خودت رو علاف این قضیه کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  بابا جان یه کم از اون دنیای خیالی و وهم و پوچی که برای خودت ساختی بیا بیرون. اینقدر بلند پروازی نکن. اینقدر آرمانگرا نباش. اینجا هندوستان یا تو در حال بازی کردن فیلم های هالیوود نیستی. اینجا ایرانه. و تو توی زندگی واقعی داری زندگی می کنی. واقعی واقعی. وقتی میگم واقعی یعنی آدمها بر مبنای عقل و منطقشون تصمیم می گیرن. پس واقع بین باش.
  برو و تحقیقت رو هر چی که هست بهش بگو. اگه واقعا خودت ر وبخواد و شرایط خانوادگیش اجازه بده قدم جلو میذاره. اگر هم نه که خوب همه چی تموم میشه. بهتر از اینه که عزت و شخصیتت زیر سوال بره. یه پایان تلخ خیلی بهتره از یه تلخی بی پایانه.
  برات آرزوی عاقبت بخیری رو دارم عزیزم.

  توسط خانم زهرا عباسی · 3355 روز 13 ساعت 16 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  MSH

  خب دوست عزیز این چه زندگیه که میخوای با دروغ و سرافکندگی شروع کنی ؟ به هرحال چیزیکه الان مخفی کردی در اینده روشن میشه و اونوقت باید با ناراحتی بیشتری خارج بشی … به هرحال بهتره در زندگی طوری رفتار کنی و با کسی پیمان دوستی و عاشقانه ببندی که تورو واسه خودت بخواد نه اینکه برای پول و …… به هرحال همونطور که گفته میشه داشتن هماهنگی در سطح مالی و اجتماعی و فرهنگی همیشه دغدغه بوده و برای همین باید دو نفر هم کف هم باشن

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3120 روز 14 ساعت 25 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است