پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » دوران عقد
1 امتیاز
Vote Con!

دوران عقد

ارتباط باهمسز در دوران عقد

باسلام . از دوستان و سی دی های اموزشی برداشت کردم که باید به مرد ارام آرام مسائل سکسی را چشاند ……….. بعد از عقد تا دو ماهی متدم همین بود اما یه روز شوهرم عصبانی شد …….. بعد از بالا گرفتن بحث ها بااکراه به خواسته هاش تن دادم اما همش نگرانم که الان که همه جای بدنم را دیده و به قول خودش باهم ریلکس شدیم من دیگه براش جذاب و اسرا ر امیز نباشم . ممنون از راهنمائی تون

توسط شیما درازدواج · پاسخ 3480 روز 7 ساعت 9 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  سلام علیکم.
  اسلام دین کاملی است چون به همه نیازهای بشر پاسخ داده است .
  متسفانه خیلی از افراد درمورد اطلاعات برای نیاز های جنسی به دنبال مطالبی می روند که افراد غربی بیان می کنند درحالی که بهتر وزیبا تر از آن را امام معصوم ما گفته است البته مقصود شما نیستید در کل عرض کردم.
  رسول خدا صلی….فرمودند :
  سه چیز است که درشتی وبداخلاقی محسوب میشود:1-همراه شدن باکسی بدون پرسش از نام ونشان او.2-نپذیرفتن دعوت کسی که انسان را به سرسفره ای دعوت کند.3-هم بستر شدن مرد باهمسرش قبل از شوخی وآماده کردن اوبرای آمیزش.
  امام رضا علیه اسلام فرمودند :
  باهمسرت آمیزش مکن مگر بعداز شوخی وبازی بسیار وپستانش را به آرامی فشار بده تا شهوتش تهییج شود ومیل به دخول در او نیز ایجاد شود .(مسترک الوسایل –ج14-ص221)
  پاسخ:
  متسفانه خیلی از این فیلم ها فقط دریک غالب مشخص بیان شده است که درخیلی از مواقع می تواند باعث بروز مشکلات شودوکارساز نباشد-
  بهترین راه برای ایجاد یکرابطه ی این است که از خود همسرتون برای ارضای ایشون کمک بگیرید از خودشون بپرسید دوست دارند شما چیکار براشون بکنید –یا ایشون از شما بپرسند .همین مطلب در بسیاری از مقالات زناشویی آمده است.
  از فیلم تا مرحله عمل فاصله وتفاوت های زیادی دارد .مثلا یک یک فیلم نشان می دهد که یک دختر پسری دانشجو بودند واول دوست شدند وبعد باهم ازدواج کردندوموفق شدند حالا آیا میشود گفت که هرکسی اینطور عمل کند موفق میشود ؟خیر.
  خوب مردها وزنان یک ویژگی های خاصی دارند که تا زن به مرد نگوید یا مرد به زن نگوید شاید طرف مقابلش نداند اواز آن چه می خواهد لذافقط باعث آزردگی میشود-لذا بهترین راه این است که از خود همسرتون برای ارضای نیازش کمک بگیرید –
  جذابیت یک زن برای شوهر:
  این حرف شما غلط است .منظور از فیلمی که گفتید این نبوده- که فکر می کنید -بلکه منظور این بوده است که شما در حین رابطه جنسی از شیوه های زنانه ی خودتون استفاده کنید ومرد را حریص –منظور از حریص این نیست که بدنتون را به او نشان ندهید.–زمانی جذابیت یک زن برای همسرش از بین می رود که رشته وپیوند عاطفی واحسای ازبین برود اما اگر این پیوند وعلاقه ومهر ومحبت را حفظ کنید شوهر شما جذابیتش را به شما از دست نمی هد.بیشتر سعی کنید پیوند عاطفی را حفظ کنید.
  زمانی جذابیت زن برای شوهر ازبین می رود که زن نتواند اوهمسر خود را ارضا کند ویا زن به خودش در خانه اهمیت ندهد منظور وضع ظاهری مانند لباس زیبا وجذاب نپوشیدن –وعطر نزدن و….لذا یک مرد نیاز به زن دارد و مطمئن باشید بادیدن تمام بدن شما جذابیت شما برای همسرتون از بین نمی رود –وبااستفاده ا ز شیوه های که در کتاب های زناشویی و..نوشته شده برای حفظ جذابیت برای همسرتون استفاده کنید.
  تعدادی از آنها را می گویم:
  لباس زیباوجذاب پوشیدن –
  خود را زیبا وجذاب کردن در خانه برای همسرتون.
  عطرزدن-و………
  انشاءالله زندگی پرنشاط وخداپسندانه داشته باشیدکه مورد رضا خدا وصاحب امرش باشد.
  یاعلی……….

  توسط میثم رشید · 3479 روز 13 ساعت 39 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 1 vote

  شیما
  دوست عزیز در این مورد نباید اشتباه کنید منظور این نیست که شما ایشون رو محروم کنید بلکه باید از لباسهایی استفاده کنید که قسمتی از بدن شمارو به ایشون نشون بده و شوهرتون رو نسبت به رسیدن به شما حریص وخواهان کنه در این صورت شما میتونید با این روش ایشون رو به خودتون متمایل کنید و همیشه تازگی یک رابطه جنسی رو در زندگی داشته باشید

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3096 روز 23 ساعت 54 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است