پرسشتان را مطرح کنید

0 امتیاز
Vote Con!

دلواپسی

خواهرشوهر٫شوهر

سلام خسته نباشبد من جدیدا دچار نگرانی زیادی شدم انگار که حس میکنم قراره بین منو شوهرم خراب بشه و مدام دلشوره دارم.یک ماهی میشه که به دلیل طعنه و کنایه زیاد مادر شوهرم هفته ای یکبار به خونه مادرشوهرم میریم اما از اون روز خواهر شوهرم شروع کرده به ازار رسوندن و مادرش خیییلی مهربون و ساکت شده خواهر شوهرم همش پشت سرم حرف میزنه مثلاگفته بود که بخاطر پول با شوهرم عروسی کردم و شوهرم اومد باهام حرف زد که واقعا اینجوریه یانه و روی روحیش تاثیر گذاشته بود یا میخواد از چیزایی که میدونه توی انجامش ازش بهتر هستم ایراد بگیره هرروز با همسرم تماس میگیره که بیا منو ببر اینور منو ببر اونور.جدیدا همسرم به من میگه که شدم مانع محبت کردنش به خواهرش. میترسم خیلی اروم و راحت پاش به زندگیم باز بشه و بتونه همه چیزو خراب بکنه. نتونستم با همسرم صحبت کنم چون فکرکردم الان از طرف اون پرشده و منتظر گلایه من هست تا سرم خالی بکنه. وقتی ازش میخوام باهم به خانوادش سر بزنیم یا قبول نمیکنه یا وقتی منو با خودش میبره دوباره تنها میره پیششون. من ۲۵ شوهرم ۳۱ و خواهرش ۲۳ هستیم.ممنون میشم کمکم کنید

توسط H_S_Z درخانواده همسر · پاسخ 954 روز 11 ساعت 55 دقیقه قبل

سوال: 8 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه می باشد اما عزیزم دقت داشته باش که توجه زیاد به اطرافیان تنها باعث می شود که تمرکز شما از موضوع اصلی یعنی زندگی مشترکتان کاهس یابد همسر شما در جایگاه برادر می توانند با خواهر خود ارتباط داشته باشند و به عنوان فرزند می توانند با خانواده خود رفت و آمد کنند آنها را دوست داشته باشند و به آنها توجه کنند اما این به معنای دوست نداشتن شما و بی توجهی نمی باشد پس بهتر است از هرگونه مقایسه خودتان و یا صحبت در مورد خانواده ایشان خوداری کنید و سعی کنید که به عنوان خانواده همسرتان در احترام با انها برخورد کنید حتی اگر رفتارهای خوشایندی ندارند چون توجه بیشتر شما باعث تکرار این رفتارهای اشتباه از سمت انها می شود .
  سعی کنید که به علایق همسرتان توجه کنید بودن با هم را با این علایق لذت بخش تر کنید این علایق از یک غذای ساده که او دوست دارد تا یک کیک و یا دسر تا می توانید پوشیدن لباس مورد علاقه او و داشتن یک رابطه جنسی لذت بخش و دیدن فیلم و یک کادو …. باشد توجه به علایق همسرتان و ایجاد یک محیط امن و بدون تنش می تواند برای شما هردوی شما همراه با تجربه احساسات بهتر باشد .
  بهتر است خودتان ارتباط با مادرشورهتان را حفظ کنید مثلا چند روز یکبار برای پرسیدن حال ایشان به ایشان زنگ بزنید اجازه بدهید که همسرتان متوجه شوند که داراریی های ایشان مخصوصا خانوادیشان برای شما ارزشمند هستند و بهتر است روابط به اجبار نباشد و با حفظ احترام خودتان و آنها از سمت خودتان صورت گیرد .

  توسط مشاور · 953 روز 19 ساعت 14 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است