پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مشاوره خانواده » دعانویسی؛ خرافات يا واقعيت؟
0 امتیاز
Vote Con!

دعانویسی؛ خرافات يا واقعيت؟

اثرات منفی دعانویسیانواع طلسماتجرم دعانویسیخرافاتخرافات و واقعیتدعانویسیدعانویسی و خرافاتدعانویسی و طلسمات

دعانویسی؛ خرافات يا واقعيت؟

گفته بودند جنوب شرق تهران زندگی می‌کند. نشانی‌اش را کسی داد که خودش یک بار رفته بود برای گرفتن طلسم و رمالی. دوستم که نشانی را گرفته بود، همراهم آمد. تا از میدان هفت‌تیر سوار ماشین شدیم و نشانی را گفتیم، راننده پرسید: می‌خواین برین پیش رمال؟

گفتم: آره… از کجا فهمیدین؟

– آخه این طرف‌ها زیاده از این چیزها… منم خودم بچه همون جا هستم… حالا پیش کی می‌خواین برین؟

– اسمش…؟ یکی از بچه‌ها رفته پیشش تعریفش رو می‌کنه.

– آهان… فهمیدم کی رو می‌گی… زیاد کارش خوب نیست… بی‌خیالش بشین… می‌برمتون پیش یکی دیگه کارش حرف نداره.

– حالا پیش این بریم، اگر کارمون راه نیفتاد می‌ریم پیش اونی که شما می‌گی.

– باشه… بیا این شماره من… زنگ بزن هروقت خواستی.

تقریبا رسیده بودیم همان جایی که نشانی می‌گفت. کوچه شلوغ بود. راننده جلوی خانه ما را پیاده کرد و گفت: به سلامت. زنگ پنجم را زدم و بعد از چند ثانیه، خانم مسنی جواب داد. اسممان را گفتیم و بعد از چند ثانیه در را باز کرد.

به دوستم گفتم: مگه نگفتی مرده؟

گفت: چرا. حتما اینی که جواب داده منشیش بوده.

زیر زیرکی تو راه پله می‌خندیم.

طبقه پنجم! بدون آسانسور! راه پله پر از کفش! آهسته می‌رویم تا نفس کم نیاوریم…

به طبقه پنجم که رسیدیم، یک نفر از بالا با صدای آرام گفت: تشریف بیارین، اینجاست.

قسمتی از پشت بام را دیوار پیش زده بودند و فرش هم پهن کرده بودند برای نشستن… کفش‌هایمان را در آوردیم و رفتیم داخل… سمت راست، یک اتاق شش متری، شاید هم کوچک‌تر بود… مردی هم با محاسن بلند نشسته بود پشت میز چوبی. جلو آمد و دست داد و رو کرد به من و گفت: «شکست عشقی خوردی… مشکل گوارشی داری… یک ماشین بزرگ داری که نگرانت کرده تازگی‌ها…»

لبخند زدم و هیچی نگفتم… دوباره گفت: «می‌دونم که راست می‌گم. برای همین هم می‌گم تا شش ماه دیگه ازدواج می‌کنی… یه دختری هست با ابروهای پیوسته و موهای مشکی.»

گفتم: «راهی نیست جلوی این ازدواج رو بگیریم؟»

بلند بلند خندید و گفت: «اکثرا برای ازدواج مراجعه می‌کنن…»

شروع کرد به نگاه‌کردن به چند تا کتاب و دست‌نویس و یادداشت! دور و اطرافم را نگاه کردم… یک پوست آهوی قشنگ زده بود پشت سرش… روی میزش یک کاسه پر از سنگ‌های زرد بود… کلی کتاب. یک پر بزرگ و چند تا مرکب قرمز توی ظرف‌های جورواجور!

شروع کرد به صحبت‌کردن با دوستم:

«توی آشناهاتون یه خانمی هست با موهای فر و چشم‌های روشن، قدش نسبتا بلنده و دو تا شوهر داشته تا حالا که همشون فوت شدن. ایشون طلسم کردن شما رو.»

موبایلش زنگ می‌خورد: «آقای… من که عرض کردم… دختر خانم شما باید خودشون هم تلاش کنن برای ادامه زندگی… من کاری که از دستم بر می‌اومد رو انجام دادم والا… حالا هم کار دارم… لطف کنین فردا تماس بگیرین.»

طلسم‌شکنی دوبل!

شما باید طلسمتون رو بشکونین… متاسفانه توی زندگیتون تاثیر زیادی داشته؛ با خانواده مشکل پیدا کردین و با برادرتون همیشه دعوا و جنگ دارین.

– باید چی‌کار کنم؟ چه جوری می‌تونم طلسم رو بشکونم؟

– باید به اندازه یک سوم پول گوسفند بدین به من تا براتون طلسم رو بشکونم و یه مقدار هم دستورات داره که باید مو به مو انجام بدین.

– یک سوم گوسفند می‌شه چقدر؟

– حدودا 200 تومن.

– ندارم این همه پول.

– خب ایرادی نداره… شما می‌تونین نصف این مبلغ رو بدین، من نصف دیگه هم از بنده خدای دیگه گرفتم، دو نفری این کار رو انجام می‌دم براتون.

– خب باشه، ولی می‌خوام بدونم آیا عملی می‌شه؟ طلسم می‌شکنه؟

– ببین من نمی‌تونم تضمینی بهتون بدم، ولی براتون یک سری دعا می‌نویسم، شما همیشه همراهتون باشه؛ آن‌‌شاءالله که مشکلتون حل می‌شه طلسم می‌شکنه و دیگه نمی‌تونن طلسمتون کنن، ولی بقیش بستگی به خداوند بزرگ داره.

طلسم دامن‌گیر می‌شود

صدای دلنشینی دارد… با حرف‌هایش آدم را آروم می‌کند، تصمیم گرفتم با او یک کمی رفیق شوم.

– آقای… چند سالتونه؟

– 32 سالمه… حتما فکر کردی الان میای اینجا یه پیرمرد 80-70 ساله می‌شینه برات کار انجام می‌ده؟

(می‌خندیم)

– نه… ولی برام عجیبه! فکر نمی‌کردم جوون‌ها هم به این کار علاقه‌ای داشته باشن.

– پسرم، کار ما خانوادگیه… اجدادم همگی در نجف شغلشون همین بوده، پدر بزرگ من سال‌ها پیش به ایران میاد تا یک سری از اساتید ایرانی رو ببینه و همون موقع بهش الهام می‌شه که اگر توی ایران بمونه، زندگی بهتری رو می‌تونه برای پسرها و نوه‌هاش داشته باشه. این‌طوری می‌شه که الان من در خدمت شما هستم.

نگاهی به چند تا کتاب انداخت و رو کرد به دوستم: «با زعفران یه چیزی روی کاغذ می‌نویسم، پنج‌شنبه شب ساعت هشت، توی گلاب حل کنین، بعد توی حمام بریزین روی سرتون. فقط ساعتتون رو با من هماهنگ کنین الان، چون من همون موقع در حال طلسم‌شکنی هستم و نباید ساعتش عقب و جلو بشه.»

رو کرد به من و گفت: «آقا شما هم چشم بد زیاد دارین اطرافتون، سعی کنین نمازتون رو به موقع بخونین و با یک سری از آدم‌هایی که از نظر خودتون نسبت بهتون حسودی می‌کنن، در ارتباط نباشین.»

پرسیدم: «شما می‌تونین دزد رو هم پیدا کنین؟»

– بله… یک سری دعا هست که ما می‌تونیم با استفاده ازشون دزد رو پیدا کنیم و حتی در مواردی چهره‌اش رو هم ببینیم، ولی نمی‌تونیم بگیم که دزد کی هست، چون باعث فتنه می‌شه و برای خودمون هم دردسرساز می‌شه. فقط یک سری مشخصات ظاهری دزد رو می‌گیم یا این‌که محدوده زندگیش رو می‌گیم تا فرد بتونه بهش نزدیک بشه.

– شما طلسم هم انجام می‌دین؟

– من طلسم رو می‌شکونم… طلسم‌کردن گناه هستش. خیلی‌ها طلسم‌کردن رو بلدن. راه ساده‌ای داره و با استفاده از استخوان کتف گوسفند، به راحتی می‌شه کسی رو طلسم کرد، برای همینه که قصاب‌ها استخوان کتف رو همیشه سوراخ می‌کنن و به مشتری تحویل می‌دن. البته با استخوان کتف سوراخ شده هم می‌شه طلسم رو شکوند؛ خود من هم در مواردی از این روش استفاده می‌کنم، ولی ازتون درخواست می‌کنم هیچ وقت برای طلسم‌کردن کسی اقدام نکنین، چون ممکنه اون طلسم دامن‌گیر خودتون بشه.

قلمش را برداشت و همین‌جور که داشت برایمان توضیح می‌داد، روی کاغذی کوچک چیزهایی می‌نوشت.

– اگر خواستین، روی پوست آهو براتون یک سری دعا می‌نویسم تا از چشم بد در امان باشین، باید آویزونش کنین پشت در خونه، این تنها چیزیه که می‌تونم تضمینش کنم. چون اصل چشم و نظر رو باید پشت پوست آهو نوشت.

بعد از این‌که کارش با زعفران تمام شد، به من گفت از من خوشش آمده و سوالاتم برایش جالب بوده و می‌خواهد به من هدیه بدهد!

با خودنویس، یک سری علامت روی کاغذ نوشت و داد به من و گفت:

– اینو بذار توی ماشینت، خیالت راحت باشه که چشم نمی‌خوری…

دوستم حدود 100 هزار تومان پول داد و خداحافظی کردیم.

دو روز بعدش، با دوستم تماس گرفتم که ببینم به کجا رسید… گفت دستورها را مو به مو انجام داده و منتظر است تا نتیجه بدهد.

توسط مدیریت سایت درمشاوره خانواده · پاسخ 3021 روز 3 ساعت 33 دقیقه قبل

سوال: 43 پذیرفته شده: 1 ( 2% ) | امتیاز: 867

 

پاسخ (14)

 1. 0 votes

  سلام به نظر شما آيا كسي ميتونه بخت يه دختر رو ببنده و يا زندگي زناشويي كسي رو با دعا نويسي خراب كنه؟

  توسط solmaz ahmadi · 3019 روز 9 ساعت 32 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

  • در قران به صراحت در این مورد صحبت شده که توانایی اینکار با توجه به دستوراتی که توسط دو فرشته هاروت و ماروت در اختیار بشر قرار امکان پذیره و برای اون مجازات بدی در نظر گرفته شده ...ولی برای این اعمال قدرت و ریاضت های فراوانی لازمه که از قدرت و توان و حوصله امروز مردم خارجه ...کسی که توجه به خدا وند داشته باشه از جمیع این خطرات محفوظ خواهد بود

   توسط مدیریت سایت - محمدی · 3018 روز 15 ساعت 53 دقیقه قبل

 2. 0 votes

  سلام بله هستند كساني كه بخت ميبندن و زندگي خيلي ها رو خراب ميكنند من يك نفر رو ميشناختم كه كارش همين بود و زندگي خيلي ها رو خراب كرد آخرشم مرد.

  توسط poopak · 3019 روز 9 ساعت 28 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 3. 0 votes

  سلام
  طلسم و جادو هست ولي همش گناهه و كساني كه اين كارو انجام ميدن يه روزي بايد حساب پس .عده اي واقعأ اين كارو بلدن و كار اشتباهيه و يه عده اي هم اداي جادو كردن در ميارن تا به پول برسن كه اينام كارشون اشتباهه

  توسط hanaii · 3019 روز 9 ساعت 22 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 4. 0 votes

  من به اين مسأله اعتقاد ندارم ولي واقعيت اينه كه طبق احاديث طلسم و جادو وجود داره.ولي اون بنده خدايي رو كه طلسم و جادو ميكنند و زندگيش بهم ميريزه و خودش خبر نداره بايد چه كار كنه؟

  توسط maral.m · 3019 روز 9 ساعت 16 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 5

 5. 0 votes

  من شنيدم كسي كه ديگران رو سحر و جادو ميكنه و يا بختشون رو ميبنده .اون شخص جادو گر تا چندين نسل هم خودش و هم فرزندانش روي خوش نميبينند

  توسط tara22 · 3018 روز 19 ساعت 21 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 6. 0 votes

  سلام من تو اين چند سال حدود 50 تا خواستگار داشتم ولي هيچ كدوم پشت سرشون رو نگاه نكردن.يه نفر ميگفت بختتو بستن.به نظر شما درسته؟؟؟من بايد چيكار كنم؟؟؟

  توسط golrang · 3013 روز 18 ساعت 8 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

  • در این موارد اگر صحتی هم باشه همونطور که در قران گفته شده ، کسی در حال حاضر قدرت چنین کاری رو نداره ... برای هر چیزی شرایط /استاد/ و ... نیازه که در حال حاضر کسی وجود نداره ... بهتره توکل بخدا کنید و ارتباط معنوی خودتون رو زیاد تا خداوند در این مورد راهگشای شما باشه

   توسط مدیریت سایت - محمدی · 3013 روز 16 ساعت 27 دقیقه قبل

 7. 0 votes

  خب اين بستگي به اعتقادات شما هم داره مثلأ اگه آدم به يك سنگ هم اعتقاد داشته باشه با اون مشكلش حل ميشه،اتفاق ميوفته،اول از هر چيزي بايد توكلت به خدا باشه.هر كسي زمان بخصوصي براي ازدواجش هست نميشه به زور اين كارو پيش برد

  توسط maral.m · 3013 روز 18 ساعت 3 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 5

 8. 0 votes

  به نظر من اينجور مسائل واقعيت نداره و بيشتر جنبه عوام فريبي داره
  شما بايد سعي كنيد خودتون رو بسنجيد و رفتارهايي رو كه در زمان خواستگاري دارين…نظراتتون درباره ازدواج،نوع نگاهتون به زندگي مشترك،ميزان انتظارتون ازهمسر آينده….و سعي كنيد از مقايسه افراد با همديگه پرهيز كنيد چون خصوصيات شخصي افراد با هم متفاوته.

  توسط ard · 3013 روز 17 ساعت 58 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 3

 9. 0 votes

  سلام دختر 28 ساله اي هستم كه تا حالا خواستگاراي خيلي كمي داشتم كه اونا هم جور نشدن به چند تا دعا نويس مراجعه كردم بهم گفتن بختم بسته شده و دعاهاي بهم دادن ولي اوضاع بهتر نشده.سنگيني دعاها رومه.تو روخدا بگيد من چيكار كنم كاش از اول دنبال اين چيزا نميرفتم خيلي تند و عصبي شدم

  توسط mahaak · 3012 روز 18 ساعت 43 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

  • خب در اولین قدم تمام اون دعاهارو در آبی روان بریزید و بعد رابطه معنوی خودتون رو با خدا بیشتر کنید ... نماز و قران بخونید و مطمئن باشید این دعاها تاثیری روی زندگی شما نخواهد داشت ...از پدر و مادرتون بخوایت تا برای شما دعا کنند که بسیار به اجابت نزدیکه

   توسط مدیریت سایت - محمدی · 3012 روز 18 ساعت 25 دقیقه قبل

 10. 0 votes

  بسته بودن بخت و اينكه كسي بخواد زندگي شما رو تحت تأثير قرار بده اشتباهه.خدادند در اين مورد ذكر كرده كه هيچ كاري به جز با اجازه ي خودش صورت نميگيره.و اين يك امتحان الهي كه ببينيد در مشكلات شما به خدا پناه ميبريد با دست به دامن غير خدا ميشيد

  توسط ard · 3012 روز 18 ساعت 37 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 3

 11. 0 votes

  با سلام دوست گرامی شاید مسائلی همچون بستن و بخت و ..در ادبیات ما مطرح شود و بعضا ریشه دینی هم داشته باشد ولی طبیعتا تا وقتی عقل سلیم باشد این مسائل را نباید بپذیرید به هر حال این را در نظر بگیرید که شاید مساله بستن بخت و …به خاطر این بوده که اون ازدواج و اون فرد به صلاح شما نبوده و خیریتی در این مساله وجود داشته و یا گاها بحث اینکه افراد سخت گیری های در ازدواج دارند مثلا خود شما در مساله ازدواج سخت گیری هایی هم داشتید به هر حال نمی شود همه چیز را به بخت و بستن اتن نسبت داد و به هر فرد سود جویی اعتماد کرد و شرایط استرسی برای خود قرار داد .در هر حال امیدوارم به زودی خوشبختب باشیدد

  در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  02122689534
  موفق باشید

  توسط مشاور · 1944 روز 7 ساعت 7 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است