پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » در مقابل دروغگویی همسرم چه رفتاری داشته باشم
1 امتیاز
Vote Con!

در مقابل دروغگویی همسرم چه رفتاری داشته باشم

''دروغگویی همسرم''

سلام من یک دختر 22 ساله هستم حدود 9 ماهه که ازدواج کردم نامزدم 6 سال از من بزرگتره زیاد بهم دروغ میگه انگار به دروغ گفتن عادت کرده .نمیدونم در مقابل دروغ گفتناش چه رفتاری باید داشته باشم؟چیکار کنم که دیگه بهم دروغ نگه؟ لطفا راهنماییم کنین.

توسط f_v درازدواج · پاسخ 3343 روز 14 ساعت 5 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 

پاسخ (4)

 1. 0 votes

  با سلام . از اینکه این سایت رو برای مشاوره انتخاب کردید، ممنونیم. بابت تاخیر در پاسخگویی باید ببخشید…
  فقط به شما دروغ میگه؟ یا کلا در مواجه با دیگرو ن هم همینطوره؟ مثلا یه نمونه دروغ گفتنش رو برام بگید ببینم. سر چی بود؟ شما ازش چی پرسیدی؟ ایشون چی جواب داد؟ مسئله ای بینتون بوده که باعث عدم اعتماد شما به شوهرتون شده؟ که مثلا شوهرتون برای اینکه مجبور بشه وجهی خودشو پیش شما حفظ کنه مجبور به دروغ گفتن میشه؟ یا اینکه به شوهرتون شکاک هستید؟ زیاد چک اش می کنید؟ ازش خیلی سوال می پرسید؟
  از نظر شما (جدایی از این مسئله ای که بیان کردید) شوهرتون در نظر شما چه جور آدمی است؟ یا یه طور دیگه بپرسم. به نظرتون شوهرتون فکر می کنه که شما در موردش چه جوری فکر می کنید؟ آیا میدونه که قبول اش دارید؟ آیا میدونه که باورش داری؟ آیا میدونه که جایگاه و مقام قابل قبولی پیش شما داره؟
  یه علت دروغگویی برای حفظ شخصیت و شان انسانی است. برای حفظ آبرو است. برای حفظ جایگاهه. یه علت دروغگویی قرار گرفتن در موقعیت ها و یا بعضا در مواجه با افراد شکاک و کنجکاو و جستجو گره…
  علت رو بررسی کنید. در شرایط موجود و در شخصیت خودتان. تا ببینیم ریشه در کجاست؟!!!

  توسط خانم زهرا عباسی · 3337 روز 15 ساعت 6 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 1 vote

  F_V

  خب با وجود اینکه به شما دروغ میگه و برای شما سخته که در این مورد سکوت کنید ولی باید بگم بهترین کار اینکه به روشون نیارید وگرنه در برخورد آینده رفتارهای دیگه ای رو اجرا میکنه … به قول چینی ها نباید در برخورد با چنین افرادی پل پشت سرشونو خراب کرد بلکه به عکس باید اونو از طلا ساخت تا وقتی که خواستید اونارو به عقب برونید با افتخار از روی اون رد بشن وگرنه اگه پل رو خراب کنید دیگه چیزی برای از دست دادن نداره و تا پای جونش در مقابل خواسته اش دفاع میکنه و شمارو میبره … پس بهتره با روشهای غیرمستقیم انزجار خودتونو از این رفتار اعلام کنید .. حداقلش اینه که در مقابل شما لب به دورغ باز نمیکنه ….

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3128 روز 15 ساعت 20 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 3. 0 votes

  سلام.منو همسرم تازه عقد کردیم.هر دومون از همون اول قرار گذاشتیم بهم دروغ نگیم و این طور هم بود ولی چندروز پیش من ازش خواستم عکسای نامزدیمونو برام بلوتوث کنه که گفت ندارم!!!!متوجه شدم دروغ میگه و از خواهرشوهرم غیر مستقیم متوجه شدم که اون هم قبلا عکسارو ازش گرفته و توی گوشی همسرم هست ولی نمیدونم چرا نخواست برای من بفرسته و دروغ گفت.در حالی که منو همسرم خیلی صمیمی هستیم ولی دلیل اینکه دروغ گفت رو نمیدونم.از طرفی میترسم اگه به روش نیاروم دروغهای بیشتری بهم بگه.نمیدونم جیکار کنم.میخام متوجه بشه که من موضوع رو میدونم و دیگه چنین کاری نکنه.لطفا راهنماییم کنید.

  توسط parastooo · 2983 روز 3 ساعت 13 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

  • در چنین برخوردهایی بهتره به طور غیر مستقیم به ایشون ناراحتی خودتون رو گوشزد کنید تا حریمی بین شما و ایشون حفظ بشه ... چون اگر غیر مستقیم عنوان کنید اول با انکار شدید روبرو میشید و بعد دیگه از گفتن دروغهای دیگه ابایی نخواهد داشت ... پس به این مسئله توجه کنید

   توسط مدیریت سایت - محمدی · 2982 روز 3 ساعت 33 دقیقه قبل

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است