پرسشتان را مطرح کنید

0 امتیاز
Vote Con!

درد هنگام دخول

درد هنگام دخول

با سلام.
من نزدیک به دو سال هست که ازدوا کردم. ولی در تمام این مدت نتونستم رابطه جنسی همراه با دخول را به همسرم هدیه بدم. مشکل من این هست که درد دارم. زمانی که همسرم وارد مرحله دخول میشه، من احساس درد میکنم و ناخودآگاه عضلاتم را منقبض میکنم. ما از روان کننده هم استفاده میکنیم ولی بیشتر اوقات این روان کننده کار رو مشکل تر هم میکنه، چون آلت همسرم مرتب سر میخوره و نمیتونیم راحت ادامه بدیم.
من نزد روان پزشک هم رفتم ولی متاسفانه روش های پیشنهادی ایشون موثر نبود.من قبل از ازدواج رابطه جنسی نداشتم و هیچ تجربه بدی هم در این زمینه ندارم مثل آزار در کودکی یا تجاوز یا مواردی از این قبیل.
البته اضافه کنم که ما نسبت دفعات اول مقداری پیشرفت داشتیم، منظورم این هست که آلت همسرم در ابتدا اصلا وارد نمیشد ولی الان تا اندازه ای وارد میشه. ولی من همچنان درد دارم، احساس میکنم جسم بزرگ و سختی قصد داره وارد بدنم بشه. هر چقدر هم سعی میکنم حواسم رو پرت کنم ، یا تحمل کنم درد رو نمیتونم ادامه بدم.تا به الان تنها دو پازیشن که مرد روی زن قرار میگیره و پازیشنی که زن روی مرد قرار میگیره رو امتحان کردیم ولی نتیجه نداد.
همسرم چیزی نمیگه، خیلی صبوره، حتی میگه ما فقط نیاز داریم بیشترباهم تمرین کنیم ، ولی مشکل این هست که همسرم خیلی سرشون شلوغ هست و خیلی مشغله کاری دارن. برای همین هم خیلی زیاد باهم رابطه نداریم. ولی فکر نمیکنم میلشون تغییر خاصی کرده باشه. متاسفانه من یک بار ایشون رو در حال خود ارضائی دیدم و خیلی حالم بد شد. خیلی حس بدی داشتم .
الان مخصوصا، من خیلی اذیت میشم. چون این فکر رو میکنم که من مشکل دارم که نمیتونم انجامش بدم.من مثل بقیه نیستم که به راحتی انجامش میدن. اضافه کنم که ما عجله ای برای بچه دار شدن نداریم، و هیچ عامل پریشان کننده دیگری هم ندارم که برای این مووع عجله داشته باشم. فقط این موضوع برای من تبدیل به یک معضل بزرگ شده و من واقعا از لحاظ روانی رنج میبرم. از همسرم هم خجالت میکشم که ازش تقاضای رابطه کنم زمانی که نمیتونم ایشون
رو ارضا کنم.
شاید بهتر باشه که این رو اضافه کنم که من و همسرم حدود ۱۴ سال اختلاف سنی داریم، ایشون ۴۸ سال دارند، ولی از نظر خیلی از فعالیتها و جنب و جوش ها و انرژی تفاوت چندانی نداریم و به اصلاح هم پای هم هستیم.
نمیدونم ، گاهی اوقات به فکرم میرسه که بیحس کننده موضعی بگیرم و کار رو انجام بدیم. به هر حال بعد از چند بار انجام دادن واژن قدری بازتر میشه، شاید در اون صورت رات تر بتونیم رابطه داشته باشیم.
این فکر که من نقص دارم و مشکل دارم داره روحم رو میخوره، لطفا راهنمائیم کنین.
ممنونم

توسط mehrabanshakiba درروابط جنسی - زناشویی · پاسخ 1381 روز 13 ساعت 46 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  با سلام خدمت شما دوست عزیز
  به نظر می رسد که شما با مشکل واژینیسموس مواجهه هستید که می توانید با یک سری تمرینات نتایج بهتری بدست آورید تمرینات ورزشی خانه خود انجام دهید و با تکرار حالت جمع و شل کردن عضلات اطراف مهبل خود، تا حد زیادی علائم این بیماری را از بین ببرند.
  تمرینات کیگل که شامل فشرده کردن عضلات به صورت یکنواخت می باشد، هم می تواند در درمان بیماری واژینیسموس در شما بسیار مفید باشد. تمرین کیگل مانند حالتی است که ما برای جلوگیری از جریان یافتن ادرار خود هنگام پر شدن مثانه، از آن استفاده می کنیم، که شامل مراحل زیر می باشد:
  1.: فشار دادن عضلات مهبل است که باید این فشار را برای 2 ثانیه نگه دارید.
  2 : شل کردن عضلات خواهد بود، به خاطر داشته باشید که انجام این حرکات ورزشی باید حداقل بیست بار در روز تکرار شود.

  چند روز که از انجام این حرکات ورزشی و تمرینات کیگل گذشت، شما خودتان می توانید در حین انجام این تمرینات یک انگشت خود را در داخل واژنتان قرار دهید. ایده خوبی خواهد بود که در هنگام قرار دادن انگشت خود در داخل مهبل از ژله روان کننده هم استفاده کنید و یا انجام این تمرینات درمانی را در داخل وان حمام انجام دهید. در این مسیر می توانید از همسرتان نیز کمک بگیرید به یاد داشته باشید که در صورت انجام تمرینات ورزشی و حرکات کیگل در داخل وان حمام، از آب موجود در آن که یک روان کننده طبیعی است، بهره خواهید برد.
  سعی کنید در هنگام قرار دادن انگشت خود در داخل مهبل، حرکات درمانی را سه بار پشت سر هم تکرار کنید. همچنین، می توانید عضلات واژن خود را هم در هنگام قرار دادن انگشت خود منقبض کرده و درباره آزاد کنید.
  سعی کنید با همسرتان در مورد نیاز و رابطه جنسی صحبت کنید و سعی کنید که بجای خودارضایی تا زمان رسیدن به شرایط بهتر از مسیر های دیگر یکدیگر را ارضا کنید .
  در کنار این موارد دقت داشته باشید که هرچقد میزان معاشقه شما بیشتر باشد ترشحات واژنی شما بیشتر می شود که باعث می شود که رابطه برای شما با درد کمتری همراه باشد و در کنار این موارد افکاری که در زمان رابطه در ذهنتان نیز وجود دارد می تواند دی این مسیر تاثیر گذار باشد.
  1. در معاشقه و رابطه جنسی واژن شما ترشحات لازم را دارد؟
  2. دیدگاه شما در مورد رابطه جنسی چگونه می باشد؟
  3. روان پزشک برای شما چه داروهایی تجویز کرده اند؟
  4. تا بهحال به متخصص زنان برای بررسی مراجعه کرده اید؟
  5. پرده بکارت شما هنوز کامل می باشدو نوع پرده بکارتتان مشخص شده است؟

  توسط مشاور · 1381 روز 3 ساعت 15 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است