پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » دختری هستم 25 ساله و مجرد. با مردی آشنا شدم متاهل
1 امتیاز
Vote Con!

دختری هستم 25 ساله و مجرد. با مردی آشنا شدم متاهل

67aF

دختری هستم 25 ساله و مجرد. با مردی آشنا شدم متاهل که به دلیل اینکه زنش خانه را ترک کرده عاشق من شده و حالا که برگشته باز هم مرا عاشقانه می پرستد و خانوادش و همسرش از این موضوع خبر دارند و با من صحبت می کنند من نیز او را خیلی دوست دارم و میخواهم باهاش ازدواج کنم البته بعد از اینکه طلاقش داد. بنظر شما من با او خوشبخت میشوم؟

توسط f1e2r3i4 درازدواج · پاسخ 3258 روز 20 ساعت 34 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 2

 

پاسخ (6)

 1. 2 votes

  سلام دوست عزیز
  انتخاب فرد مناسب برای شروع زندگی که درن با مشکلات اندکی مواجه شوی، از دغدغه های تمام افرادی است که در سن ازدواج به سر می برند. این مسئله در میان دختران که به نوعی در گردونه انتخاب قرار می گیرند و حق انتخاب در میان آنهاوجود ندارد،‌ بیشتر دیده می شود.

  در میان خواستگاران یک دختر مخصوصا کسانی که به نوعی وارد سن تاخیر ازدواج و یا نزدیک به تجرد قطعی هستند، حضور مردانی که طلاق گرفته اند و یا همسر خود را از دست داده اند، بیشتر به چشم می خورد.

  البته تنها این دختران با این مسئله مواجه نیستند، دخترانی که در شرایط زندگی نامناسب به لحاظ اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی به سر می برند و یا در میان خانواده های بزهکار هستند، نیز با این نوع افراد مواجه هستند.

  اما این دختران و زنان در انتخاب خود و یا حتی بعد از شروع زندگی خود با دغدغه ها و مشکلاتی روبرو می شوند
  شناخت علل اینکه فرد طلاق داده و چرا قبلا طلاق گرفته بسیار مفید است، چرا که ممکن است این دلیل برای من امکان وقوع نداشته باشد، گاهی طلاق به دلیل مشکلات فرهنگی، ‌بد حجابی، مادی و غیره بوده است یعنی دلایلی که اصلا برای شما که به عنوان فرد انتخابی بعدی هستید، ‌صدق نمی کند. در نتیجه می توان با دانستن این مسائل انتخاب درستی انجام داد.در چنین ازدواج هایی دغدغه زنان ناشی از مقایسه شدنشان با همسر سابق مرد طبیعی است. شما باید بدانید که حتما در مواردی مورد مقایسه قرار خواهید گرفت. بهتر است قبل از هر گونه انتخابی در مراحل اولیه هر دو نفر باهم به مشاوره بروند تا بتوانند بحران هایی را که در این مسئله ممکن است پیش بیاید را به آنها بشناسانند تا بهتر مسیر را طی کنند اکثر اختلافات بین زوجین طلاق گرفته، حالت دعوا دارد و در دعوا منصفانه نظر دادن بسیار سخت است. بنابراین برخلاف توصیه های رایج، صحبت با زن سابق مرد را راه حل مناسبی نیست و برای ایجاد شرایط یک انتخاب صحیح به دختران توصیه می شود که به مشاور مراجعه کنند تا بر اساس شرایطی که فرد داشته دست به انتخاب صحیح بزنند. اما در مواردی که شرایط تشخیص بسیار سخت می شود به آنها توصیه می شود که شرایط حال را نگاه کنند و بر اساس آن آینده خود را انتخاب کنند. یعنی با توجه به شرایطی که فرد مورد نظر دارد دست به انتخاب بزنند و نگاه نکنند در آینده چه خواهد شد ببینند آیا می توانند با این شرایطی که وجود دارد زندگی کنند.

  توسط آقای ص - غفاری · 3258 روز 3 ساعت 24 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 1 vote

  با سلام
  بابت پاسخ جامع و کامل کمال تشکر را دارم.

  توسط f1e2r3i4 · 3240 روز 20 ساعت 14 دقیقه قبل

  سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 2

 3. 1 vote


  f1e2r3i4,

  در این مورد بهترین راه مشاوره و مشورت حضوریه چون برای شما علت طلاق ایشون و درگیری های زندگی این اقا مشخص نیست …
  از طرفی وقتی خانم ایشون برگشته پس حضور شما میتونه نوعی دخالت در زندگیشون باشه … هر وقت طلاق بینشون جاری شد میتونید در این مورد فکر کنید و حرف بزنید و عمل کنید، ولی در حال حاضر که هنوز طلاقی وجود نداره شما میخوایت برروی خرابه های زندگی فردی خونه بخت خودتو بنا کنی و این مصداق خیانته …

  درضمن برای مشاوره ، به سایت تخصصی مشاوره مراجعه فرمایید .
  http://www.moshaver.co

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3154 روز 22 ساعت 45 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 4. 1 vote

  سلام دختری هستم24 ساله مجرد که حدود 3 سال پیش با مردی آشنا شدم که متاهل بود، در اوایل آشنایی من نمیدونستم که متاهله.بعد که متوجه شدم گفت باهم اختلاف دارن و دارن از هم جدا میشن، من هم زمانی که فهمیدم متاهله چون خیلی بهش وابسته شده بودم و جدا از وابستگیم خیلی دوسش دارم نتونستم ولش کنم ولی شکل رابطمون عوض شد شدیم مثل دوتا دوست که هر چند وقت یکبار حال همو میپورسن.الان تازه فهمیدم که نزدیک به دو ساله که از زنش جدا شده و مدام با من تماس میگیره با اینکه خیلی دوسش دارم ولی نمیخوام دوباره وارد زندگیم بشه نمیخوام دوباره با احساساتم تصمیم بگیرم تازه متوجه شدم که با چند نفر دیگه هم رابطه داشته هر چند کوتاه ولی داشته. خواهش می کنم ازتون کمکم کنید تا یه جوری بهش بگم دیگه به من زنگ نزنه خیلی سخته هر کاری میکنم نمیتونم بهش بگم واقعا دیگه خسته شدم شما یه راهی به من نشون بدید

  توسط Roya.mdi · 3149 روز 10 ساعت 37 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 5. 1 vote


  Roya.mdi,

  رویا خانم بهتون تبریک میگم،بخاطر اینکه تونستید با تمام وابستگی که به ایشون داشتید ، از این رابطه بیرون بیایت … خیلی از افراد نمیتونن و وارد زندگی هایی میشن که بی شباهت به جهنم نیست … در مورد ایشون تنها کاری که میتونید انجام بدید و بسیار بسیار کارساز هست اینه که شماروتو عوض کنی و یا اگه مقدور نیست به ایشون جواب ندی … و هر پیامی هم فرستاده میشه قبل از خوندن پاک کنی … بعد از مدتی ایشون سرد میشه و دست از سر شما برمیداره پپپس نگران نباشید

  درضمن برای مشاوره ، به سایت تخصصی مشاوره مراجعه فرمایید .
  http://www.moshaver.co

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3149 روز 3 ساعت 13 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 6. 0 votes

  خیلی ممنون از لطف و راهنماییتون.

  توسط Roya.mdi · 3149 روز 2 ساعت 42 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است