پرسشتان را مطرح کنید

خانه » دسته‌بندی نشده » دوستی 10 ساله ، سفر به آمریکا و …
1 امتیاز
Vote Con!

دوستی 10 ساله ، سفر به آمریکا و …

tag 1

دختری هستم با ۳۱ سال سنّ. ۱۰ سال پیش با پسری هم سن خودم آشنا شدم. بنا به دلایلی و رفتن من برای ادامه تحصیل به زنجان رابطمون قطع شد بد ۳سال دوستی‌. ۴ سال پیش دوباره باهم ارتباط گرفتیم و میخواستیم این‌دفعه ازدواج کنیم که تصمیم به رفتن از ایران از جانب من مطرح شد و اونم قبول کرد و هر دو اقدام کردیم برای کانادا! در این احوال من کارم درست شد و اومدم آمریکا. الان ۱۶ ماه که آمریکام. بد ۷ ماه برگشتم ایران دلم می‌خواست بگه بمون زندگی‌ کنیم ولی‌ بیشتر تشویقم کرد که برگردم و درس بخونم و دکتر بشم!

من هم برگشتم ، قرار بود باهم باشیم و اون هم صبر کنه تا بیاد ولی‌ الان ۳،۴ ماهی که افسردگی گرفته، نه میتونه به من آرامش بده نه من هرکاری کردم خوب شد. میگه نمی‌تونه تحمل کنه، نه دلش میاد به من بگه برگرد نه میتونه تموم کنه نه میتونه ادامه بده…

الان از ۳ هفته‌ا‌ی هست که از هم فاصله گرفتیم تا فکراشو بکنه، دارم داغون میشم ما خیلی‌ همو دوست داریم ولی‌ هیچ راهی‌ نیست ، یا باید ۳ سال دیگه صبر کنه تا من سیتیزن بشم براش اقامت بگیرم یا اینکه من بده درسم که ۶سال دیگه تموم می‌شه برگردم، اونم اگه بخواد بیاد اینجا بده ۴ ساله دیگه چه می‌خواد بکنه اینجا؟!!! خیلی‌ نیاز به مشاوره دارم، خیلی‌ تنها شدم . نه می‌تونم برگردم ایران دوباره وسط درسمه، شما چی‌ رهنمییم می‌کنین منو؟

خیلی‌ ممنون

توسط pjafari دردسته‌بندی نشده · پاسخ 3242 روز 18 ساعت 6 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 2

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  سلام. خوبید؟ از اینکه این سایت رو برای مشاوره انتخاب کردید ممنونیم. بابت تاخیری که د ر پاسخگویی به سوالات پیش آمده جدا عذرخواهی می کنیم. اما بریم سر اصل مطلب.
  والا چی بگم. شما خودتون قضیه رو اون قدر کشش دادید و ماجراتونو اون قدر پیچش دادید که اصلا به نظرتون میشه کاری کرد. حالا نمی شد همین جا درس بخونید تو مملکت خودمون که حتما باید می رفتید اونجا. ؟؟؟؟؟؟؟
  البته صلاح مصلحت خویش هر کس خودش داند. به ما چه ربطی داره. ولی خوب اینجاست که باید بگیم یا خدا یا خرما. هر دوتاش با هم نمیشه دیگه. صد دفعه والا گفتیم یه رابطه رو شروع نکنید. شروعش می کنید کشش ندید. این هم از اخرو عاقبتش. شما باید قبل رفتنتون با هم ازدواج می کردید. یا قید خارج و می زدید.
  خودش تو این همه مدت چی کار می کر ده. چرا هیج اقدامی برای خودش نکرده؟ مطمئنید تکلیفش با خودش معلومه. چند چنده با خودش؟
  من تنها مطلبی که می تونم بگم اینه که یه مرد زمانی مرد میشه که خودش بدونه چه جوری گلیمشو از اب بکشه بیرون. خودش اگه طاووسس میخواد باید جور هنودستان به مقصد امریکا رو بکشه. خودش باید یه تلاشی بکنه. اگر هم نمیخواد یا بلد نیست شما رو به خیر و ایشون رو به سلامت. موفق باشید

  توسط خانم زهرا عباسی · 3234 روز 19 ساعت 16 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  PJAFARI

  خب فکر میکنم شما که تونستید این مدت رو تحمل کنید پس میتونید این سه سال رو هم صبر کنید تا بتونید بعد از این همه افت و خیز به هم برسید … در این مورد خودتون مقصرید و چیزیکه خودت میخواستی رو صبر کردی از زبون اون بشنوی و همین غرور در این مواقع است که این مشکلات رو به وجود میاره …پس باید صبر کنید تا این موضوع رو زمان حل کنه ..چون درمانی جز گذشت زمان نیست

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3002 روز 56 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است