پرسشتان را مطرح کنید

خانه » متفرقه » دختری رو دوس دارم و از خیانت بهش عذاب میکشم
0 امتیاز
Vote Con!
حل شده

دختری رو دوس دارم و از خیانت بهش عذاب میکشم

تگ 1

سلام من ی پسر 20 ساله هستم حدود یک سال پیش با دختری آشنا شدم. اوایل ب خاطر بد حجابی و همچنین زیاد اجتماعی بودن احساسم ب اون سرد شد و همین فراار از اون باعث شد ک با نفر دیگری دوست شم الان رابطه من با اون دختر یه سال پیش خیلی خوب شده و همو خیلی دوست داریم و من نمیتونم تحمل کنم ک دارم خیانت میکنم میخوام با دومی تموم کنم اما میترسم از نفرین و آهی ک پشت سرمه از خودم واقعا متنفرم و از ی طرف هم اصلا دلم نمیاد این خیانت ادامه پیدا کنه ب بن بست رسیدم کممکم کنید…….

توسط mahyar درمتفرقه · پاسخ 3396 روز 18 ساعت 43 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 1 ( 100% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes
  پذیرفته شده

  با سلام. از اینکه این سایت را برای مشاوره انتخاب کردیده اید ممنونیم. بابت تاخیر در پاسخگویی هم مغذرت میخوایم.
  خوب اول از همه بهتون تبریک میگیم که به عنوان یه مرد عذاب وجدان چنین مسئله ای هنوز در وجودتون زنده است. احتمالا دعای خیر کسی پشت سرتونه. اما خوب در ادامه باید بگم ماهی رو هر وقت از /اب بگیرید ، میتونید بندازید دوباره تو آب. حالا یعنی چی؟!!! یعنی اینکه اگه میخواید نفرین و حق الناس و اه و …. پشت سرتون نباشه. همون کاری رو که گفتید انجام بدید. یعنی هر رابطه ای که به غلط شکل گرفته رو میشه همون موقع تمومش کرد. و هر ماهی که به اشتباه از آب گرفته شده رو میشه به آب برگردوند. کار سختی هم نیست. فقط کافیه بشینید و حساب و کتاب دنیا و اخرتتون رو داشته باشید . و ببینید چی رو با چی دارید عوض می کنید. مطمئن باشید خیرشو می بینید.
  خوب این از حق الناس. ولی خوب حق الله چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  شما که اینقدر حواستون به حق الناس هست قطعا و مطمئنا حق الله رو هم از یاد نمی برپید. به نظرتون حق خدا در برقراری چنین رابطه ای با نامحرم ادا میشه؟!!! به نظر من که هم حق الناس رو سرو سامان بدید و هم حق الله رو. اینجوری بهتره. عاقبت به خیریشم بیشتره. نفرین و بلا و غیرهم پشتش نیست. مگه آدم چندبار تو این دنیا قراره زندگی کنه. به غیر از اینکه یک بار؟ پس اون یکبار رو خوب و سالم زندگی کنه. بدون گناه و معصیت. هم هوای حق الناس رو دداشته باشه. هم حق الله رو. موفق باشید
  اگر باز سوالی هست در خدمتیم. در غیر این صورت ممنون میشیم گزینه پذیرفته شده رو انتخاب بفرمایید.

  توسط خانم زهرا عباسی · 3388 روز 8 ساعت 51 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است