پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » خود ارضایی
0 امتیاز
Vote Con!

خود ارضایی

خود ارضایی

سلام دختری ۱۹ ساله هستم که از سن ۳_۴ سالگی خود ارضایی می‌کردم. در دوران کودکی همیشه وقتی که استرس داشتم و از موضوعی ناراحت یا عصبانی می‌شدم برای آروم شدن خود ارضایی می‌کردم و مشکلی که دارم اینه که الان با هر چیزی که اعصابم رو خورد می‌کنه تحریک میشم و باید خود ارضایی کنم و متاسفانه با هیچ چیز دیگه ای از نظر جنسی تحریک نمی‌شم، تمایلم نسبت به رابطه جنسی خیلی کم هست واقعا نمی‌دونم چکار باید بکنم اگه کمکم کنین ممنون میشم

توسط BB.A درمسایل جنسی · پاسخ 415 روز 19 ساعت 44 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  دقت کنید که در دوران کودکی خب این رفتار را تکرار می کردید براساس یک عادت لذت بخش و خب موضوع آن با زمان نوجوانی کاملا متفاوت هست اما در زمان نوجوانی خب شما گرایش های جنسی را تجربه می کنید در کنار اینکه از نظر هرمونی و جنسی نیز شرایط بدنی شما با ترشح هرمون ها نیز همراه می شود .
  ممکن است شخص خودارضایی را با استفاده از وسیله خاص یا به روشی خاص انجام دهد و تنها در وضعیت خاصی به لذت جنسی برسد. ممکن است امکان فراهم کردن این شرایط خاص در رابطه جنسی طبیعی وجود نداشته باشد. در نتیجه فرد شرطی شده و تنها در صورت وجود همان شرایط لذت جنسی را تجربه خواهد کرد. پس نمی‌تواند از رابطه جنسی خود لذت کافی را ببرد.در این مسیر نیاز است که سعی کنید که در زمان روبرو شدن با این مشکلات بهتر هست که راحل های جایگزین داشته باشد .
  مثلا ورزش کنید یا موزیک، یا هر رفتار ی که برایت لذت بخش دیگری که برایت وجود دارد می توانید شرایط بهتری را تجربه کنید در کنار اینکه نیاز است که محرک ها و برنامه زندگی شما نیز بررسی کامل شود.

  توسط مشاور · 415 روز 2 ساعت 20 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است