پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » خودارضایی » خودارضایی
0 امتیاز
Vote Con!

خودارضایی

#خود_ارضایی

سلام دختری 19 ساله هستم و تقریبا دو ساله خود ارضایی میکنم تمایل بس یار شدیدی به مسائل خشونت امیز و روابط ارباب برده bdsm دارم
فکر کردن به این روابط و صحنه های س.ک.س خشن رو نمیتونم کنترل کنم و همیشه قبل خواب تصور این صحنه ها به ذهنم میاد که به خود ارضایی منجر میشه …. حتی از فکر کردن بهشون هم لذت میبرم یا تحقیر شدن کلامی و دیدن یه صحنه خشونت امیز تحریکم میکنه…. نمیدونم باید چیکار کنم ایا این گرایش یه نوع بیماریه که باید درمان بشه؟ برای ترک خود ارضایی باید چیکار کنم پنج ماهه میخوام ترک کنم ولی نمیتونم…..

توسط Lalala درخودارضایی · پاسخ 501 روز 6 ساعت 39 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (3)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  در این مسیر نیاز است که حتما برای بررسی گرایشات جنسی خود به صورت حضوری به روان درمانگر مراجعه داشته باشید در این مسیر در کنار کمک به بهبود گرایشات جنسی شما و شناخت بهتر خودتان کمک می شود تا بتوانید در مسیر ترک خودارضایی و مسیر بهتر برای پاسخ به نیازهایتان پیش بروید.

  درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  021-88472864

  توسط مشاور · 498 روز 12 ساعت 45 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  سلام اقای دکتر من پسری 17 ساله هستم ک درگیر خودارضایی هم هستم مدتی میشه ک من سعی میکنم این کار رو ترک کنم و برای همین این مدت اخیر تا استانه ی ارضا پیش میرفتم اما نمی گذاشتم به لحظه خروج اسپرم برسد و دیگ ادامه نمیدادم من این کارو با دیدن پورن انجام میدادم اما الان وضعیت من ب تازگی تغییر کرده و قتی فیلم تحریک کننده ای میبینم و خودارضایی کامل نمیکنم و وسطش دست میکشم از این کار … بر روی سر و نوک الت تناسلیم مورمور شدن خفیفی رو احساس میکنم و گاهی هم گرفتگی های پی در پی به وسعت کوچک بر روی سر الت تناسلیم و این قضیه برای من همینجور ادامه پیدا میکنه و مورمور شدن پی در پی و اون حس گرفتگی های کوچک در سر الت تا جایی ک ارضا بشم ادامه پیدا میکنه بدون دخالت من و دست زدن به التم و کنترل اسپرمم رو به سختی میتونم انجام بدم و با یه تحریک کوچیک این اتفاق دوباره برای من میفته و جوری شده ک از تحریک شدن میترسم. میخواستم بدونم ک دلیل این اتفاق چیست و ایا مشکل جدی ای هست یا نه و چطور درمان میشه ببخشید ک پیامم طولانی شد و بسیارر ممنون میشم اگر بتونید پاسخ بدید

  توسط poo · 495 روز 16 ساعت 41 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

  • سلام به شما دوست عزیز در این مسیر دقت کنید که شما برای ترک خودارضایی نیاز است که محرک را در اول حذف کنید و از فیلم های پورن و یا عکس و چت و... استفاده نکنید چون استفاده از این محرک ها باعث می شود که شما نیاز جنسی را بیشتر تجربه کنید و خب اینکه تمایل جنسی را بعد از دیدن فیلم تجربه کنید یک امر طبیعی هست . اما دقت کنید که اگر بخواهید خود را در معرض محرک قرار بدهید و بعد جلو ارضا شدن خود را بگیرید این موضوع می تواند بر شرایط بدنی شما تاثیر بگذارد و با توجه به شرایط فعلی بهتر است با متخصص ارولوزیست نیز مشورت بگیرید.

   توسط مشاور · 495 روز 11 ساعت 38 دقیقه قبل

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است