پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » خودارضایی » خودارضایی و نگرانی
0 امتیاز
Vote Con!

خودارضایی و نگرانی

خودارضایی

باسلام خدمت تمامی عزیزان
ببخشید مزاحمتون میشم و وقتتون رو میگیرم ولی بنده یک مشکل دارم که واقعا داره دیووونم میکنه و نمیدونم دلیل نگرانی ام جدی هست یا نه.
من ۱۸ سال و ۷ ماهم هست، و از سن ۱۳ سالگی تقریبا دارم خودارضایی میکنم، ولی مشکل من اینه که نحوه خودارضایی کردنم متفاوت هست و من خودم رو با مالیدن آلت به زمین ارضا میکردم و حالا نگران اینم که در آینده وقتی ازدواج میکنم آیا در زمینه ارضا شدن و رابطه به مشکل میخورم یا نه؟
ممنون میشم کمکم کنید.

توسط araziiiiii درخودارضایی · پاسخ 337 روز 20 ساعت 44 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  ببین عزیزم تجربه نیازهای جنسی یک امر طبیعی می باشد اما دقت کنید که اگر بخواهید به هر شکلی به این نیازها پاسخ بدهید و بدون توجه به شرایط سنی و رشدی و یا اسیب های احتمالی خب این مسیر می تواند مشکلاتی را ایجاد کند.
  در هرصورت بهتر است که سعی کنید در کنار احترام به نیازهای جنسی خود به مسیر رشدی و شرایط سنی نیز توجه کنید و سعی کنید که خودارضایی را مدیریت کنید .
  اگر تنها بخواهید به یک شکل ارضا شدن را تجربه کنید و در فانتزی های خود به یک شکل پیش بروید این می تواند در اینده نیز مشکلاتی را ایجاد کند اما اینکه آینده شرایط شما چگونه پیش خواهد رفت را نمی توانیم بیان کنیم اما بهتر است مراقبت از خودتان را انجام بدهید تا از مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

  توسط مشاور · 337 روز 2 ساعت 37 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است