پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » خانمی 39 ساله هستم آیا ازدواج با آقایی 64 ساله درست است
2 امتیاز
Vote Con!

خانمی 39 ساله هستم آیا ازدواج با آقایی 64 ساله درست است

اختلاف سنی در ازدواج

خانمی 39 ساله هستم آیا ازدواج با آقایی 64 ساله درست است

توسط 87654321 درازدواج · پاسخ 3278 روز 16 ساعت 55 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 6

 

پاسخ (7)

 1. 1 vote

  سلام دوست عزیز
  ایا اجباری در ازدواج شما وجود داره ؟ این اقا چند تا فرزند دارد ؟

  توسط آقای ص - غفاری · 3278 روز 5 ساعت قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 1 vote

  سلام ممنونم به سوالم پاسخ دادید. در این ازدواج اجباری نیست ولی من از سال 87 مطلقه هستم و بنظر میرسه مورد بهتری برام پیدا نشه.
  این آقا در بدو آشنایی سنشون رو کتمان می کردند و ازبعد از درخواست من برای ارائه شناسنامه اش گفتن که شناسنامشون مشکلی داره که چند ماه دیگه صادر مجدد میشه با پرسش صریح من سنشون رو گفتن. ضمنا گفتن تا حالا ازدواج رسمی و فرزند نداشتن ولی با نامشون که در اینترنت سرچ کردم یه وبلاگی پیدا کردم که صاحب وبلاگ در پرو فایلش که خودشو معرفی کرده تک تک نام خانوادشو برده و در اونجا نام این آقا رو به عنوان پدرش برده و نام دو خواهر و دوبرادرش رو هم بیان کرده ضمن این که تموم نشونیهایی که در معرفی خونوادش گفته مثل شهر سکونت و تولد سال تولد و اصالت قومیتی و ویژگی اخلاقی خونوادگیش حتی چهرش که عکس خودشو گذاشته شبیه این آقا هست. البته گفته که همه خواهر و برادرهاش ازدواج کردند و پدرش تنها در تهران زندگی می کنه.من حالا از نظر منطقی چندتا مشکل پیدا کردم اول این که به صداقت آقا شک کردم ولی خوشبینانه بگم شاید نخواسته من رو درگیر مشکلات قبلیش کنه.
  از وقتی که برای مشاوره ام می گذارید ممنونم

  توسط 87654321 · 3278 روز 3 ساعت 29 دقیقه قبل

  سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 6

 3. 1 vote

  سلام دوست عزیز
  صداقت يکي از بنيادي ترين صفات اخلاقي و در عين حال يکي از اجزاء کليدي در ارتباط اجتماعي انسان است. انسان با تکيه بر صداقت ديگران مي تواند با اطمينان در کنار آنان احساس ايمني کرده و با آرامش، حدود ارتباطي خود را تعيين کند. صداقت در اصل نشانگر صاف و پيش بيني پذيري رفتار ديگران است. به کمک صداقت انسان مي تواند موضع گيري هاي ساده و روشني در مقابل رفتار ديگران داشته باشد. در صورت عدم اطمينان نسبت به صداقت ديگران، انسان به دليل ندانستن واقعيت امر در موضع گيري خود دچار سردر گمي، توقف و گاه حيله گري مي شود با چنين توصيفي صداقت يک اصل ضروري در زندگي زناشويي خواهد بود.
  باید به اندازه کافی تحقیق کنید و تا کاملا مطمئن نشدید عقد نکنید و قبلش هم باید حداقل چند جلسه با هم صحبت کنید تا با افکار همدیگه آشنا بشید.

  توسط آقای ص - غفاری · 3278 روز 2 ساعت 2 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 4. 1 vote

  سلام مشاور مهربانم. من تردید دارم به اطلاعات وبلاگ واگه بی صداقتی ایشون رو با جلسات گفتگوی بعدی متوجه شدم بنابه مشورت صحیح و محکم شما از زندگی بی صداقت اون هم در این سن میگذرم. ولی اگه فرض رو به صداقت ایشون بگذاریم و همسر رسمی و فرزند نداشته باشن چطور. سنشون مسئله نمیشه؟ ضمنا ایشون یزدی هست و میگه که پولی و مسکن هم نداره و یکی دوماه دیگه میتونه خونه مناسب اجاره کنه میگه همه داراییش رو بخشش میکنه و اهل خیره و میخواد بکمک مدیریت همسرش کارها و زندگی پراکنده اش رو جمع کنه. درخواست محرمیت موقت در طول این چندوقت رو داره.من توقع مالی زیادی ندارم اگر مسکن متوسطی اجاره کنه راضی هستم ولی نگرانم از این برخوردشون و حالت تعلیقی که داره. روحیات من شفاف و صریحه و با روحیات چند لایه و پیچیده ایشون تفاوت داره. هرچندچون انعطاف پذیر و سازگار هستم از تمرکز به روحیات خودم میگذرم اگه کار صحیح این باشه.چون با شرایط من گزینه انتخاب محدودی وجود داره و من فقط میخواهم که یه زندگی ساده و سالم داشته باشم.به هرحال زندگی با سازگاری و گذشت ساخته میشه ولی در حدود این سازگاری و گذشت تردید دارم.
  ضمنامن در زندگی گذشته ام با بی احترامی و نداری و بدخلقی و روابط پنهانی همسرم میساختم ولی با بالا رفتن سنم طاقت خشونت ایشون رو نیاوردم و از ترس جونم که نه از ترس علیل شدن جداشدم.ملاک اصلی من برای ازدواج نداشتن خشونت شدید خانگی هست.فکر کردم این آقا با این سن شاید خطرناک نباشه نمیدونم این فکرم چقدر واقعی هست.ازدواج قبلیم از سن 17 سالگی تا 33 سالگی بوده و یه دختر که الان 22 سالشه دارم و سرپرستی می کنم. آرزو داشتم همسر نسبتا مناسب داشته باشم و این آقا حضور دخترم رو هم پذیرفتن.
  از زیاده گویی ام معذرت می خواهم و به دلیل این بود که روحیاتم رو بهتر بشناسید تا بهتر راهنماییم کنید و قصد درد دل و خسته کردنتون رو نداشتم.

  توسط 87654321 · 3277 روز 22 ساعت 23 دقیقه قبل

  سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 6

 5. 1 vote

  سلام دوست عزیز

  سعی کنید بیشتر تحقیق کنید تا به صداقتشون پی ببرید در غیر این صورت اگه وجود داشته باشه درازدواج دچار مشکل خواهین شد وضربه سنگینی به شما وفرزندتان وارد خواهد شد واز سلامت روحی وروانی ایشون هم مطلع بشوین واجباری به سریع جواب دادن نیس تحقیقاتتونو انجام بدین تا بهتر مطلع بشوین * در مورد سن در ازدواج دوم اهمیت مسئله به اندازه ازدواج اول نیست.

  توسط آقای ص - غفاری · 3277 روز 21 ساعت 25 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 6. 1 vote

  ممنونم ازتون امیدوارم توان تصمیم خوب رو داشته باشم

  توسط 87654321 · 3277 روز 18 ساعت 2 دقیقه قبل

  سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 6

 7. 1 vote

  87654321

  راستش اگه فقط و فقط میخوایت با شخصی ازدواج کنید و انتظارات دیگه ای در زندگی ندارید پس میتونید در این مورد فکر کنید …چون این اختلاف سن میتونه رو خیلی از موارد زندگی شما تاثیر داشته باشه .. چون در دهه 40 که شما در مرحله فعالیت جنسی هستید ایشون در مرحله افول این حس بسر میبره و میتونه برای شما خلاء زیادی داشته باشه و باعث ایجاد مشکل کنه … پس بهتره فارغ از اینکه اییشون در چنین سنی زن و بچه داشته باشه و آیا با اطلاع باشه یا نباشه به این موارد شخصی در مورد خودتون بیشتر فکر کنید

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3137 روز 6 ساعت 35 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است