پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » جلوگیری از خیانت
0 امتیاز
Vote Con!

جلوگیری از خیانت

تریسام

سلام، من یه پسر ۱۹ ساله هستم که با یه دختر هم سن ۵ سال میشه که رابطه دارم و یک سال میشه که رابطه جنسی داریم. اون علاقه شدیدی به تریسام ام اف اف داره و خیلی دوست داره تجربش کنه اما نمیخواد اینکارو با من بکنه. به من گفته که بخاطر تریسام به من خیانت نمیکنه ولی مطمعن نیستم. چیکار باید بکنم؟

توسط Arsha درمسایل جنسی · پاسخ 657 روز 6 ساعت 45 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  احساسات و نیازهای هردوی شما قابل احترام می باشد اما بهتر است دقت بیشتری به شرایط سنی و رشدی هردویتان داشته باشید تمرکز بر این روابط در سنین شما می تواند با آسیب های زیادی و کاهش تمرکز از مسیر اصلی در این سنین برای شماها همراه شود در کنار اینکه روابط در سنین شماها عموما هیجانی می باشد به امید اینکه اینده شبیه خیالات شما باشد و بعد ازدواج کنید در صورتی که آینده قابل پیش بینی نیست و بهتر است برای ازدواج زمانی تصمیم گیری شود که شماها در همان شرایط مناسب قرار دارد .
  این نوع گرایشات به روابط سه نفره نیاز به بررسی دقیق دارد و می تواند بخاطر دیدن فیلم های پورن و خیالپردازی های ذهنی خود این خانم شکل گرفته باشد اما موضوع مهم این است که هیچ تضمینی در این مورد وجود ندارد اگر فرد احساسات و نیازهای خود را به درستی نشناسد و در این مسیر برای بررسی و سازمان دهی به این احساسات اقدام نکند و در این مورد بهتر است شما نیز وارد اینگونه روابط نشوید برای اینکه به شما خیانت نشود چون در اول اطمینانی وجود ندارد که حتما این خانم این کار را می کند و دوم اینکه این روابط می تواند برای هردوی شما مشکلات بیشتری را از نظر جسمی و درگیری های روابط و آسیب هایی در گرایشات جنسی به همراه داشته باشد .

  توسط مشاور · 656 روز 14 ساعت 12 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است