پرسشتان را مطرح کنید

0 امتیاز
Vote Con!

تعارض

تعارض

سلام میخواستم بدونم امکان داره که در خواب به کسی تعارض کنن ولی نفهمه!واینکه مثلا منی که فک میکنم مثلا توی خواب با یکی از دوستای داییم که تنها بودیم خیلی خسته بودم خوابیده بودیم تو یه تخت بخوام بدونم بهم تجاوز کرده یانه چطوری باید بدونم که تا حالا به من تجاوز شده یا نه 19 سالمه وپسرم در ضمن این موضوع برام خیلی مهمه ممنون.

توسط shmd درسایر مسایل جنسی · پاسخ 2019 روز 11 ساعت 15 دقیقه قبل

سوال: 3 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (4)

 1. 0 votes

  با سلام به شما دوست عزیز
  تجاوز همجنس از مقعد این امکان وجود دارد که با بیهوش شدن شما این رابطه در خواب اتفاق افتاده باشد که این مساله از دو دیدگاه به آن نگاه کنیم،‌ اگر تجاوز به شما واقعا انجام شده باشد چون تجاوز از راه مقعد بوده با بیهوشی سطحی شما صد در صد متوجه میشدید مگر اینکه دخولی به مقعد شما انجام نشده باشد یا از نگاه دوم شما در بیهوشی عمیق با دارویی بوده اید،‌ که باید باندیشید بعد از بیدار شدن از خواب حالت عادی داشته اید و علائمی از بیهوشی در خود مشاهده کردید یا نه؟
  و در نگاه دوم اینکه آیا شما بعد از اینکه از خواب بیدار شدید احساس سوزش در ناحیه مقعد خود داشته اید؟
  یکی دیگر از تشخیص ها هم این است که آیا شما در روز بعد از به این موضوع مشکوک شدید حالت ارادی جمع شدگی که نشان از پارگی اسفنکتر ها میباشد را از دست داده اید؟
  و اما در پاسخ به اینکه آیا به شما از تجاوز از مقعد رخ داده و دعولی در کار بوده یا نه، یکی از راه هایی که این موضوع را به راحتی تشخیص میدهد پزشک قانونی است که به راحتی از طریق معاینه ناحیه مقعد شما متوجه این موضوع میشوند. چرا که اگر دخولی از مقعد شما رخ داده شده باشد با علائمی همچون از بین رفتن چین های اطراف سوراخ مقعد شما و همچنین تشخیص شل شدگی اسفنکتر های این موضوع تشخیص داده میشود. اگر این موضوع به تعداد دفعات انجام شده باشد پوست مقعد شما سفت تر و چین ها صافتر می شوند.
  اما جواب دیگری که به موضوع شما میتوان داد این است که اگر آن فرد ادعای این موضوع را به شما کرده ممکن است به جهت پریشان کردن شما باشد،‌اگر خودتان وسواس نسبت به این موضوع پیدا کردید اول از همه میتوانید به پزشک قانونی مراجعه نماید و اگر این موضوع فقط یک شک در درون خودتان است و باعث بوجود آمدن اضطراب در شما شده میتوانید با مراجعه به روانشناس یا مشاور جنسی به راحتی این اضطراب را از خود دور نمایید.
  موفق باشید…

  توسط hami07 · 2018 روز 20 ساعت 28 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 3

 2. 0 votes

  با سلام دوست گرامی ببینید اصولا حتی اگر در خواب عمیق هم باشید و فردی به شما تعرض کند متوجه می شوید چون ارتباط در مردان طبیعتا از طریق مقعد است و چون با درد همراه است پس اگر چیزی بوده باشد شما متوجه شدید و حتی اگر رابطه بودن و در خواب ممکنه متوجه نشده باشید این مساله که بعد از ارتباط دچار خونریزی شده باشید و براتون مشل ایجاد شده باشد خوب یک مساله کاملا مشخص است چون اولین ارتباطات در مردان طبیعتا با خونریزی و سوزش همراه است .و خب بحث مدت زمان تنهایی و اینکه ایا از قبل مساله و شوخی تحت عنوان این مساله گفته شده اهمیت دارد چون ممکنه مشغولیت ذهنی شما نسبت به این مساله باعث شده در خواب به این مورد توجه داشته باشید که شاید مساله تجاوز مطرح شده است .چون گاها برخی از خواب ها شفافیتی دارند که فرد تصور می کند اتفاقی واقعی در حالت بیداری رخ داده است .در هر صورت مراجعه به پزشک و معاینه مقعد هم این مساله را مشخص می کند اگر مدت زمان اون مساله تا مراجعه زیاد نگذشته باشد .امیدوارم چنین مساله ای اتفاق نیفتاده باشد چون عوارض روحی و جسمی بسیاری به دنبال خواهد داشت

  در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  44034490
  موفق باشید

  توسط مشاور · 2014 روز 20 ساعت 34 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 3. 0 votes

  hami07,

  ممنون ازتوضیحتون ولی از قبل اصلا در مورد همچنین چیزی به شوخی هم بحث نشده بود ولی وقتی اومدم خونه برام مشغله ی ذهنی شد و اتفاقا لباس زیرم رو هم چک کردم .میشه این خونریزی رو بیشتر توضیح بدید که تا چه حد میشه و اگر همچنین اتفقی افتاده باشه علایم بیشترش چی مشه؟

  توسط shmd · 2006 روز 8 ساعت 34 دقیقه قبل

  سوال: 3 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 4. 0 votes

  hami07,

  ممنونم از نظریاتتون. من مطمعا ام که داروی خواب اور مصرف نکردم ولی در شرایطی بودیم که 7 صبح خوابیدیم و خیلی خسته و 12ظهر با صدای موبایل بیدار شدم و سوزشی هم احساس نکردم.من نمیتونم به پزشک قاونی مراجعه کنم و چطوری از این مطعا بشنم که اسفنکتر ها پاره نشده و پوست کدوم ناحیه سفت میشه و چین ها صاف نیستند .در ضمن از سوی اون هیچ تحدیدی نمیشه و فقط وسواس خودم هست که مشغله ی ذهنی شده و میخوام مطمعا شم چیزی بوده یا نه.

  توسط shmd · 2006 روز 8 ساعت 22 دقیقه قبل

  سوال: 3 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است