پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » خودارضایی » ترک خودارضایی
0 امتیاز
Vote Con!

ترک خودارضایی

تگ،۱

با سلام و عرض خسته نباشید من پسری هستم ۱۷ ساله و از ۱۲ سالگی مسائل جنسی رو میدونم و بر اثر نادونی تا چند ماه پیش خود ارضایی میکردم و الان پشیمونم چون حس میکنم خیلی زود انزال شدم راه کاری میتونید بدید ک هم خود ارضایی رو ترک کنم هم زود انزالیم خوب بشه؟

توسط Amirashkan.jv درخودارضایی · پاسخ 511 روز 19 ساعت 37 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما
  در اول اینکه بهتر است از سرزنش کردن خودت خوداری کنی چون هیچ کمکی به بهبود این مشکلات شما نمی کند در کنار آن نیاز است که منظورت از زودانزالی را بدانیم چون زودانزالی بیشتر در روابط جنسی دو نفره معنا پیدا می کند در کنار اینکه اگر منظورت کاهش زمان ارضا شدن می باشد در زمان فعلی که خب به مرور می تواند باعث زودانزالی شود چون تایم زیادی را بر این نیاز اختصاص می دهید .
  زود انزالی به این معنی است، که زمانی که فرد تحت تاثير تحريکات اندک جنسی قرار مي گيرد حتی زمانی که تصمیم به عمل نزدیکی می گيرد، مسيرهای عصبی مرکزی جنسی فعال شده و با سرعت بيشتر، مدت زمان کمتر و با تحريکات جنسی کمتر و با توجه به کاهش آستانه انزال، در مدت زمانی کمتری فرد را به مرحله انزال و ارضای جنسی می­ رساند.
  گاهی حتی قبل از نعوظ کامل آلت تناسلی و اقدام به عمل نزديکی و دخول آلت تناسلی, فرد به مرحله ارضای جنسی می رسد. بدين معنی که قبل از انجام عمل دخول آلت تناسلی فرد به حالت ارضای جنسی و انزال مي­رسد لذا مايع منی و اسپرم داخل مهبل زن وارد نمی­ گردد تا بتواند منجر به حاملگی گردد.
  بیشتر مردها حداقل برای مدت کوتاهی زود انزالی رو در طول زندگیشون تجربه می کنند .
  برای بیشتر مردان این مشکل بصورت دائم نیست و بعد از مدتی خود به خود درمان میشه .
  زود انزالی یا انزال زود رس وقتی مشکل ساز می شود که از حالت موقت خارج شده و در هر بار آمیزش جنسی بیمار به آن دچار شود .
  معمولا انزال زود رس بین 30 ثانیه تا 2 دقیقه بعد از شروع دخول صورت می گیرد .
  در این مسیر شما با ترک و مدیریت خودارضایی و تقویت شرایط بدنی و ورزش و داشتن خواب مناسب می توانید شرایط بهتری را نیز در مسیر انزال تجربه کنید .
  از عواملی که می تواند دز زودانزالی نقش داشته باشد می توان به این موارد اشاره کرد :عدم رسیدن به بلوغ جسمی و جنسی کامل که با توجه به شرایط سن نوجوانی برای شما طبیعی هست، فشار عصبی بخاطر رابطه ی جنسی و یا خودارضایی که می تواند اضطراب زیادی را به همراه داشته باشد ، استرس برقراری رابطه ی جنسی با همسر تازه ازدواج کرده و یا برای شما در آینده یا حتی افسردگی بهتر است که به این موارد نیز توجه کنید در کنار سلامت جسم که از اهمیت زیادی برخودار می باشد.

  توسط مشاور · 511 روز 18 ساعت 28 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است