پرسشتان را مطرح کنید

خانه » متفرقه » ترنسم
0 امتیاز
Vote Con!

ترنسم

ترنسم

سلام من از بچگی کلا پسرونه بودم، مدرسه دخترونه هم به زور فرستادنم ،با بچه ها اصلا نمیتونستم بازی کنم ولی با پسرا راحتر بودم ، به دخترا حس داشتم ولی به پسرا اصلا،باچندین پسر دوست شدم تا ببینم حل میشه اما اونا واقعا مثل دوستم بودن میرفتیم میچرخیدیم اما هرگز هیچ حسی نداشتم ورابطم باپسری نداشتم اما با هر دختری ارتباط میگرفتم بعد چند سال رهام میکرد وازدواج میکرد کلی ضربه خوردم ازین بابت.در اخر تصمیم گرفتم ازدواج کنم شایدم حسم عوض میشد ازدواج کردم چهارسال زندگی کردم شوهرمم مثل دوست برام بود واقعا تو هرشرایطی کمکش میکردم،اما تو رابطه جنسی همش نقش بود برای شوهرم, خودمو مشغول کار ورزش موسیقی نقاشی کردم وقت ازاد نداشتم اصلا کلا ولی حسم مرده بود شوهرمم مثل دوستم بود برام، ولی اونم اذیتم میکرد خیلی ایرادا داشت تصمیم به جدایی گرفتم چون زندگی برام عذاب شده بود ،واون شوهرم هم ادم خوبی نبود وگرنه میموندم وتحمل میکردم اون زندگیو چون واقعا خیلی از دخترا ضربه خورده بودم نمیخاستم باز شکست بخورم راضی میشدم بمونم باهاش وخودمو مشغول کار کنم تاروزام بگذره ،ولی جدا شدم،اشتباه بود ازدواجم گاهی تصمیم به خودکشی میگیرم ولی فکر اینکه مادر پدرم غصمو بخورن نمیزاره اینکارو کنم.الان با دختری اشنا شدم اما فکر اینکه باز ولم کنه چند سال دیگه بره داغونترم میکنه میگم کاش همون تنها بمونم دچار افسردگی شدم

توسط Hf درمتفرقه · پاسخ 325 روز 17 ساعت 9 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  قابل درک هست که سالها درگیری با این احساسات برای شما با فشار روحی زیادی همراه شده است اما دقت کنید که وارد شدن به پروسه های دوستی و یا ازدواج برای شما راحل نیست در هرصورت در اولین گام بهتر است که شما احساسات و هویت جنسی خودتان را بهتر بشناسید در این حالت می توانید برای ادامه مسیر تصمیم گیری داشته باشید .
  با توجه به توضیحات شما بله احتمال ترنس بودن هست اما این تنها یک احتمال می باشد و نیاز است که شما به صورت حضوری به روان درمانگر و روان پزشک مراجعه کنید تا بتوانیم در این مسیر به شما کمک کنیم در شرایط بهتری بتوانید مسیر رشدی خود را ادامه بدهید.
  به زبان ساده بخواهیم این موضوع را توضیح بدهیم این است که در واقع جسم او با روحش انطباق ندارد. نشانه‌های ملال جنسیتی معمولا از سه الی چهارسالگی بروز می‌کند. مثلا پسری که دلش می‌خواهد بازی‌های دخترانه انجام دهد. تعداد زیادی از خانواده‌ها این نشانه‌ها را نادیده می‌گیرند تا اینکه بالاخره خود فرد در نوجوانی متوجه می‌شود که با دیگران متفاوت است و گرایش‌های متفاوت با جنسیتش دارد.
  گروه متنوعی هستند که شامل افرادی که می خواهند بدن جنس مقابل را داشته باشند و یا افرادی که احساس می کنند بین جنسیت ها قرار دارند و یا کسانی که لباس هایی را می پوشند که به طور سنتی متعلق به جنس مقابل است اما همان هویتی را دارند که مطابق جنسیت بدو تولدشان است . بر خلاف باور عمومی اکثر افراد ترنس جراحی تناسلی ندارند و برخی از آن ها تمایلی به این کار ندارند و برخی دیگر توانایی پرداخت هزینه های آن را ندارند اما در هرصورت مسیر شناخت و بررسی هویت جنسی و پاسخ به سوالات ذهنی که سالها شما را درگیر کرده است کمک می کند که شما بتوانید مسیر رشدی خودتان را انتخاب کنید بدون اینکه بخواهید به خودتان آسیب بزنید .
  درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  021-22354282

  توسط مشاور · 325 روز 4 ساعت 1 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است