پرسشتان را مطرح کنید

خانه » کودکان و تربیت فرزندان » ترس و گریه پسرم
1 امتیاز
Vote Con!

ترس و گریه پسرم

ترس و گریه پسرم

با سلام و احترام
جدیدا پرستار پسر 14 ماهه خود را عوض کردم روز اول مشکلی با پرستار نداشت ولی روز دوم به گفته پرستار به خاطر اینکه لجبازی نکند چند دقیق گریه کرده و بعد بهتر شده بعد از گوش دادن شنود همان روز متوجه شدم دقیقا 2 ساعت تمام گریه میکرده به طوری که نفس کم می آورد و کمی ساکت میشده وو دوباره بغض کرده و گریه میکرد حالا از آن روز به بعد شبها مدام جیغ زده و از خواب بیدار میشه وو به من می چسبد (مادر کودک هستم)مرا راهنمایی کنید قصد شکایت از پرستار را دارم

توسط mahna درکودکان و تربیت فرزندان · پاسخ 3328 روز 20 ساعت 33 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 

پاسخ (3)

 1. 0 votes

  با سلام. از اینکه این سایت رو برای مشاوره انتخاب کردید ممنونیم. بابت تاخیر در پاسخگویی باید ببخشید…

  خوب شاید دلیل گریه ها و بی قراری های کودک دلبند شما این پستار جدید نباشد!!!! شاید هم باشد!!!!! اون پرستار قبلی چه مدتی پرستار کودک شما بوده؟؟؟؟ ببینید اگه بخوایم در رفتن پرستار قبلی صحبت کنیم باید بگم این مقوله ی جابه جا و عوض کردن پرستار کودک اگر بچه شما با ایشون وابستگی پیدا کرده باشه باعث میشه همین قضیه پیش بیاد. یعنی بی قراری و بی تابی کودکتان. و خیلی طبیعی هستش. دلیل این بی قراری ها دوری از فردی است که بهش عادت و وابسته شده بوده.
  اما در مورد پرستار جدید ممکنه همین بی قراری موجب شده بچه گریه کنه. اما خوب می تونم بگم اگه از اون شنودی که گذاشتید هیچ صدا و تلاشی مبنی بر ساکت کردن کودکتان توسط پرستار نشنیدید و واقعا به مدت دو ساعت کودک بدون هیچ توجهی رها شده بوده، باید بگم یه کم سهل لنگاری از طرف ایش/ون صورت گرفته و یا اینکه واقعا روزهای اول بوده و ایشون به لک کودک شما آشنا نشده بودند. با این حال لازمه یه کم سعی صدر داشته باشید و صبوری به خرج بدید. و یک بار دیگه یه وقعیت برای جبرا و امتحان قرار دهید.
  اگر باز سوالی هست در خدمتیم. در غیر این صورت ممنون میشم گزینه پذیرفته شده رو انتخاب بفرمایید

  توسط خانم زهرا عباسی · 3322 روز 14 ساعت 13 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  MAHNA

  خب این نشون میده که از چیزی ترسیده و به همین خاطره که ضمیرناخوداگاهش رو درگیر کرده و ترس شبانه داره … پس بهتره در این مورد به مشاوره کودک مراجعه کنید تا بتونه به شما در درمان این مورد که میتونه در اینده فرد هم تاثیر گذار باشه کمک کنه …

  مشاوره تلفنی با شماره :
  021 – 22354282
  http://www.moshaver.co

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3129 روز 21 ساعت 19 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 3. 0 votes

  مقاله تخصصی کودک : گفتن هیس بلند، برای نوزاد جریان خونی که در رحم مادر می‌شنید را تداعی می‌کند. برای آرام کردن گریه نوزادتان ميتوانيد از صداهای سفید مانند صدای جاروبرقی و سشوار استفاده کنيد.

  توسط مدیریت سایت · 2190 روز 14 ساعت 56 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است