پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » بی میلی جنسی
0 امتیاز
Vote Con!

بی میلی جنسی

جنسی

سلام. من سه ماهه ازدواج کردم با شوهرم هفته ای دو بار رابطه داریم. اما من از روز اول از رابطه داشتن خوشم نمیومد اما کم کم که بهش حس پیدا کردم وقتی لباس تنش هست تحریک میشدم که با هم رابطه داشته باشیم اما وقتی لباسش رو در میاره میلی ندارم باهاش سکس کنم اما انجامش میدم. همسرم رابطه از مقعد رو دوست داره اما من درد دارم و نمیزارم. یا دوست داره من براش ساک بزنم یا یه سری جیزایی از من میخواد که من اصلا خوشم نمیاد و اصلا از رابطه با من رضایت نداره اما چون منو دوست داره تحمل میکنه. و یکی از مسائل دیگه اینه که من با دخول ارضا نمیشم و هر نوعی رو که امتحان کردیم من ارگاسم نشدم و چون قبل ازدواجم یکسال خود ارضایی میکردم بهم میگه بخاطر خود ارضاییت هست. الان نمیدونم باید چیکار کنم واقعا به مشکل خوردم. لطفا راهنماییم کنید.

توسط pari72 درمسایل جنسی · پاسخ 2010 روز 23 ساعت 11 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  با سلام

  دوست عزیز ببینید چون خودارضایی ذهنی صورت می گیرد یعنی با تصورات بدون محرک بیرونی و با دست و مالش فرد به لذت می رسد بنابریان رابطه دخول فرد را ارضا نمی کند و بهتره در این زمینه همسرتون همراهی داشته باشند اولا اینکه اباید هر دو در مورد مسائل و نوع رابطه ای که مایلید داشته باشید اگر شما از رابطه مقعدی اذیت می شوید باید با ایشون صحبت کنید چون وقتی در رابطه حالت اجبار و رفع تکلیف شکل می گیرد دیگر لذتی برای شما ایجاد نمی شود و این خودش شروع مشکلات است و یا رابطه دهانی اگر هر دو مایلید برای هم انجام دهید ولی اگر فردی حس چندش و بدی به او دست می دهد باید از روش های دیگری بهره ببرد .
  بهتره حتما با روانشناس متخصص سکس تراپ صحبتی داشته باشید چون انواع پوزیشن ها و مقدماتی برای رابطه است که اکثرار تصور می کنند که می دانند و مطلع هستند ولی متاسفانه اطلاعاتی وجود ندارد بنابراین بهتره در این مورد اطلاعاتی بدست اورید .
  این مساله قابل حل است و مقدماتی لازم است که حتما با مراجعه برای شما توضیح می دهند و جای نگرانی وجود ندارد

  در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  02122689534
  موفق باشید

  توسط مشاور · 2010 روز 13 ساعت 52 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است