پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مشاوره خانواده » روابط جنسی - زناشویی » بی حسی در رابطه جنسی
0 امتیاز
Vote Con!

بی حسی در رابطه جنسی

رابطه_جنسی

من ۱۹ سالمه و یک ماهه ازدواج کردم و رابطه دارم .یک هفته اول فقط درد داشتم و خونریزی بعدش کاملا بی حس شدم .موقع رابطه هیچ حسی ندارم .همسرم تلاششو میکنه و قبلش سعی میکنه کاملا تحریکم کنه. ولی اصلا هیچ حسی ندارم موقع رابطه اگرم باشه یکم درده .واقعا دارم اذیت میشم اینجوری .من متاسفانه چند سال پشت هم به تعداد زیاد در روز خود ارضایی میکردم و نمیدونم اون تاثیر گذاشته یا نه .الان فقط مثل دوران نوجوانی و از خود ارضایی میتونم به ارگاسم برسم .نمیدونم چیکار کنم لطفا راه حل بگین زندگیم بهم نریزه

توسط zohre_b درروابط جنسی - زناشویی · پاسخ 289 روز 20 ساعت 18 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  در هرصورت رابطه همراه با درد و خونریزی که تجربه کرده اید ممکن است که بر شرایط فعلی رابطه شماها تاثیر داشته باشد در کنار اینکه خب اگر شما مدت زمان طولانی خودارضایی داشته اید این موضوع نیز بی تاثیر نیست اما برای بیان هر نظری بهتر است که شرایط جسمی و نوع ارتباط شما توسط متخصص سکس تراپ بررسی شود.
  اینکه بدانید نقطه تحریک و ارضا شدن شما چگونه هست از اهمیت برخودار می باشد چون ممکن است که شما با رابطه وازینال ارضا نشوید و نقطه ارضا شدن شما مثلا نقطه G باشد.
  کلیتوریس که به آن چوچوله نیز گفته می شود، یکی از مهمترین اندام های جنسی زنانه است. در این قسمت از بدن بانوان، اعصاب مختلف و رگ های خونی بسیاری قرار دارند و آن را به یکی از حساس ترین قسمت های بدن آن ها تبدیل ساخته است. کلیتوریس به عنوان مهمترین منشاء میل جنسی در زنان شناخته می شود.
  این گنج پنهان جنسی در بالای واژن جای گرفته است. در بسیاری از موارد پیدا کردن آن حتی برای خود زن نیز سخت است چه رسد به شوهر وی! مشکل اینجاست که چوچوله در بعضی مواقع به صورت کامل در زیر لب های فرج قرار گرفته و به اصطلاح زیر سقفی ایمن مخفی می شود. جالب اینجاست که کلیتوریس در جریان تحریکات جنسی بزرگ شده و بیشتر نمایان می شود.

  توسط مشاور · 288 روز 19 ساعت 14 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است