پرسشتان را مطرح کنید

خانه » دسته‌بندی نشده » بکارتم رو از دست دادم!برای ازدواجم باید چه کار کنم؟
0 امتیاز
Vote Con!

بکارتم رو از دست دادم!برای ازدواجم باید چه کار کنم؟

دخترانه

من دختری 20 ساله هستم که سال گذشته اولین سکس زندگیم رو با دوست پسرم تجربه کردم، قبل از سکس میدونستم که پرده حلقوی دارم و اجازه دادم انگشت و کمی از التش رو وارد واژنم کنه! چون فکر میکردم پرده حلقوی پاره نمیشه. بعد از شش ماه رابطمون به هم خورد! و ماه گذشته من به پزشک زنان برای معاینه مراجعه کردم که گفت پردم پاره شده! حالا واقعا ناراحت و پشیمونم. خواب و خوراک ندارم. نگران ازدواجم هستم. تو خانواده ی ما گرفتن گواهی سلامت هنوز هم برای ازدواج لازمه! نمیدونم باید چه کار کنم؟ آخه من اصلا اهل سکس و این چیزا نبودم. خام حرفا و محبتاش شدم که قبول کردم. حالا چه کاری درسته؟ باید به همسر ایندم قبل از عقد جریان رو بگم؟ اگر بگم یا ازدواجمون به هم میخوره و ابروم میره یا باید یک عمر با توهین و تحقیر و بی اعتمادی زندگی کنم. یا اینکه دنبال این باشم که پردمو بدوزم و گواهی جعلی بگیرم ؟که حس میکنم اگه من این کارو کنم یه روزی، یه جایی بالاخره شوهرم ممکنه خیانتی در حقم کنه. تو رو خدا بگید چه کاری عاقلانه تره؟ کدوم نتیجه ی بهتری داره؟ چون من نامادری دارم از ابروم میترسم. نمیخوام کاری کنم که بهونه دستش بدم. لطفا کمکم کنید حالم خیلی بده.

توسط yegane دردسته‌بندی نشده · پاسخ 3274 روز 23 ساعت 23 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 

پاسخ (14)

 1. 0 votes

  سلام دوست عزیز ***

  طبعا شما پس از اين آسيب در وضعيت روحي نامناسبي قرار داريد، اما بهتر است قدري به خودتان آرامش دهيد تا بتوانيد بهترين تصميم را بگيريد، ما نيز دراين مسير شما را ياري مي كنيم و برای این کار از شیوه حل مساله استفاده می نماییم، در این شیوه ابتدا تمامی زوایای مساله مورد بررسی قرار می گیرد و هر راه حلی که امکان داشته باشد، مطرح می گردد، پس از آن فرد تصمیم گیرنده (شما) از میان راهکارهای ارائه شده، با توجه به شرایط و امکانات، بهترین راهکار یا راهکارها را انتخاب می نماید. بنابراین مطالعه دقیق و آگاهی از موارد ذیل، حتما شما را در تصمیم گیری بهتر و خروج از بن بست موجود، یاری خواهد داد :
  1. قطع رابطه با فرد یا افرادی که در این ماجرا شریک بوده اند، اولین و مهمترین گام برای جبران گذشته، کاهش آسیب ها و ساختن آینده خواهد بود، چرا که با ادامه یافتن این روابط، هیچ تضمینی برای عدم تکرار رابطه جنسی وجود ندارد.
  2. رابطه جنسی خارج از چارچوب خانواده یک رفتار غیر شرعی و یک گناه می باشد، که راه خروج از بار معنوی و روحی آن، توبه و بازگشت به سوی پرودگار است. پشیمانی شما از گذشته و عهد بستن با خدای غفار و کریم، برای عدم تکرار گذشته، مرهمی بر آلام روحی شما خواهد بود.
  3. پس از چنین حوادثی باید جانب احتیاط را رعایت کرد، چرا که ممکن است فرد مذکور بخواهد دوباره با شما رابطه داشته باشد و یا اینکه با گفتن ماجرا به دیگران پای آنها را وسط کشیده و آنها نیز بخواهند با تهدید، شما رابطه داشته باشند، یا از شما اخاذی نمایند … اما در چنین شرایطی وجود یک مرد، که محرم اسرار شما باشد و از شما حمایت نماید، می تواند همه ماجرا را ختم به خیر نماید و تنها مردی که این ویژگی ها را دارد، پدر شما می باشد. البته طبیعی است که گفتن این مساله به او بسیار سخت خواهد بود و چه بسا عکس العمل او آنقدر تند و خشن و سخت باشد که حتی فکر کردن به آن شما را به وحشت اندازد، اما پس از آنکه آتش غضب او فروکش نماید، او حامی خوبی برای شما خواهد بود. لبته اگر مطرح کردن این راز با پدرتان در حال حاضر برایتان امکان پذیر نمی باشد، این راهکار را درگوشه ذهنتان نگه دارید و اگر خدای ناکرده چنین موقعیتی برایتان پیش آمد، با اقدام به این راهکار مساله را حل نمایید. همچنین باید به این نکته نیز توجه داشت که این مساله باید در حد یک راز میان شما و او باقی بماند و حتی اگر گمان می کنید مادرتان فرد راز نگه داری نیست، او را در جریان قرار ندهید.
  4. از دست دادن بکارت در اثر یک رابطه جنسی خارج از چارچوب خانواده، طبعا نام شما را از لیست دختران باکره و یا زنان ازدواج کرده، خارج می سازد و شما در حال حاضر نه یک دختر هستید و نه یک زن مطلقه و در چنین شرایطی طبعا از شانس ازدواج بسیار کمی برخوردار هستید؛ بنابراین بهترین کار در این شرایط این است که مردی که با شما رابطه جنسی داشته است را ترغیب به ازدواج با خود نمایید. چنین ازدواجی دو خروجی خواهد داشت، یا شما در کنار یکدیگر احساس خوشبختی خواهید داشت و زندگی را ادامه خواهید داد و یا اینکه به زودی طلاق خواهید گرفت. در هر دوصورت به نفع شما خواهد بود، چرا که یا زندگی مشترک خواهید داشت و یا اینکه پس از طلاق به عنوان یک زن مطلقه از احترام و جایگاه خاص خود برخوردار بوده و امکان ازدواج نیز خواهید داشت.
  5. اما این امکان نیز وجود دارد که مرد مورد نظر ازدواج با شما را نپذیرد، در این صورت می توانید با تهدید کردن او به فاش ساختن ماجرا و اطلاع دادن به خانواده او یا خانواده خود، یا شکایت کردن، او را وادار به این ازدواج نمایید، حتی می توانید به او بگویید که این ازدواج می تواند یک ازدواج مصلحتی برای حفظ آبروی شما و خانواده تان باشد و قرار بگذارید که پس از مدتی، به صورت توافقی طلاق بگیرید. در این مورد به این نکات نیز توجه کنید: اول، این کار باید به سرعت صورت گیرد، بنابراین وعده هایی که او برای آینده می دهد را نپذیرید، دوم، به هیچ وجه با او قرار ملاقات نداشته باشید و تمام ارتباطاتتان با تلفن باشد، سوم، بهانه های او مبنی بر عدم آمادگی یا عدم رضایت خانواده اش یا تمام شدن تحصیلات، یا بیکار بودن یا … را نپذیرید، چهارم، این کار هزینه مالی کمی دارد، یعنی او فقط باید همراه خانواده اش به خواستگاری شما بیاید و پس از مدتی طبق نظر خانواده ها و بدون مراسم، به عقد یکدیگر در آیید و اگر زندگی ممکن نشد، پس از چند ماه طلاق بگیرید.
  6. مطلب دیگر در این رابطه، بحث ترمیم پرده بکارت مطرح می گردد، که ما جهت آگاهی شما این بحث را مورد بررسی قرار می دهیم:
  – از لحاظ فقهی اکثر مراجع عظام تقلید این عمل را حرام می دانند و فقط برخی از مراجع می فرمایند اگر انجام این عمل برای دختر ضروری باشد، می تواند انجام دهد.
  – از لحاظ قانونی این عمل جراحی مورد تایید قانون نمی باشد، بنابراین انجام این عمل هزینه مالی مشخصی نداشته و هر پزشکی طبق میل خود هزینه می گیرد و انجام این عمل نیز به صورت پنهانی صورت می گیرد.
  – پزشکان متخصص و یا پزشک قانونی در شرایط خاص می توانند تشخیص دهند که پرده بکارت یک دختر ترمیم شده است.
  7. در نهایت اگر شما امکان عمل کردن طبق هیچ یک از راهکارهای ارائه شده را ندارید، در این صورت بهترین کار این است که شما به زندگی روزمره و عادی خود بپردازید؛ تحصیل، هنر، روابط فامیلی، … و هرگاه که خواستگاری برایتان آمد، با بررسی شرایط، نسبت به خواستگاری او پاسخ دهید. در این مورد نیز نکاتی مطرح می باشد :
  – گفتن حقیقت، یعنی اینکه شما باکره نیستید، و اینکار لزومی ندارد.
  – فردی که به دختر بودن و باکره بودن اهمیت زیادی می دهد و سوال می کند، طبعا مورد مناسبی برای شما نخواهد بود و بهتر است که با یک بهانه او را منصرف نمایید، اما اگر فردی، نسبت به مساله بکارت حساس نبود، بهتر است که به خواستگاری او پاسخ مثبت دهید.
  – طبق نظر برخی از مراجع عظام تقلید، اگر عقد بر مبنای باکره بودن باشد، و شوهر پس از عقد بفهمد که دختر باکره نبوده است، شوهر حق فسخ عقد را دارد، اما اگر عقد بر مبنای بکارت نباشد، شوهر حق فسخ را ندارد.
  – برخی از مراجع عظام تقلید، می فرمایند که اگر شوهر صریحا بگوید یا عقد صریحا بر باکره بودن دختر دلالت کند، در این صورت می توان گفت که عقد مبنی بر بکارت بوده و اگر این طور نباشد، عقد بر مبنای بکارت نمی باشد و شوهر حق فسخ ندارد (با توجه به متفاوت بودن نظر مراجع، شما در هر بخش از مساله باید نظر مرجع خودتان را از دفتر ایشان سوال نمایید).
  8. به هر ترتیب اگر شما خواستگاری داشتید که با در نظر گرفتن شرایط به او پاسخ مثبت دادید، پس از آن در هر مرحله ای از مراحل خواستگاری تا ازدواج که احساس کردید، امور به گونه ای دارد پیش می رود که ممکن است ماجرا فاش شود، بهترین کار این است که بدون مطرح کردن ماجرا و با یک بهانه ازدواج را بر هم بزنید، چرا که به هر حال مطرح کردن یک گناه، تبعاتی منفی خواهد داشت، چرا که هم از لحاظ شرعی اعتراف به گناه در نزد غیر خدا صحیح نمی باشد و هم اینکه ممکن است، فرد مذکور پس از آگاهی از راز شما، بخواهد از شما سوء استفاده یا اخاذی نماید.

  خواهر محترم، ما به عنوان مشاور شما، به صورت کلی جوانب مساله را مورد بررسی قرار داده ایم، پس از این، شما باید با دقت و تفکر، در آنچه که گفته شد، و در نظر گرفتن شرایط خاص خودتان، آداب و رسوم و عرف خانواده و شهرتان، بهترین شیوه را در پیش گیرید. البته فراموش نکنید که هميشه بهترين تصميم، راحت ترين تصميم نخواهد بود.

  توسط آقای ص - غفاری · 3274 روز 3 ساعت 26 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  از پاسخ کاملتون ممنونم
  باید عرض کنم که من سه ماه بعد از قطع رابطه با کسی که پرده بکارتمو ازاله کرده متوجه شدم که بکارتم از دست رفته و به دلایلی مثل امکان سو استفاده او بعد از آگاهی از این مسئله نمیتوانم مسئله را با او درمیان بگذارم و مدرکی برای تهدید او هم ندارم. موضوع ازدواج موقت هم نشدنی است.در حال حاضر بیشتر به ترمیم فکر میکنم چون حس میکنم عواقب و مشکلات کمتری دارد. و ابروی خودم و خانواده ام هم حفظ میشود البته اگر همسرم به این موضوع توجه بیش از حد نداشته باشد و برای اطمینان بیشتر شخصا مرا نزد پزشک دیگری نبرد.
  من از شما به عنوان بزرگترم کمک میخوام لطفا بگید کدوم راه دردسر و بی آبرویی کمتر و موفقیت در گذر از این مشکل را به همراه دارد؟

  توسط yegane · 3273 روز 22 ساعت 39 دقیقه قبل

  سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 3. 0 votes

  در اولين گام به يك پزشك متخصص زنان (خانم) مراجعه نماييد، تا او با يك معاينه سطحي، وضعيت شما را مشخص نمايد، يادتان باشد كه اظهار نظر در رابطه با پرده بكارت، يك كار تخصصي است و نظر خود فرد يا افراد عادي در اين زمينه هیچ اعتباری ندارد.
  2. از لحاظ شرعي شما دختری پاک محسوب می گردید، چرا كه هيچ گونه رابطه جنسي نداشته ايد.
  3. گفتن حقيقت به خواستگار، يعني اينكه پرده بكارتتان را از دست داده ايد، و اینکار لزومي ندارد.
  4. خواستگاری كه به پرده بكارت اهميت زيادي مي دهد و پي گير اين موضوع مي باشد، طبعاً مورد مناسبي براي شما نخواهد بود و بهتر است كه با يك بهانه او را منصرف نماييد، اما اگر فردي، نسبت به اين مسأله حساس نبود، بهتر است كه به خواستگاري او پاسخ مثبت دهيد.
  5. به هر ترتيب اگر شما خواستگاري داشتيد كه با در نظر گرفتن شرايط به او پاسخ مثبت داديد، پس از آن در هر مرحله اي از مراحل خواستگاري تا ازدواج كه يقين پيدا كرديد، امور به گونه اي دارد پيش مي رود كه ممكن است ماجرا فاش شود، بهترين كار اين است كه بدون مطرح كردن ماجرا و با يك بهانه ازدواج را بر هم بزنيد، چرا كه به هر حال مطرح كردن يك گناه، تبعاتي منفي خواهد داشت، چرا كه هم از لحاظ شرعي اعتراف به گناه در نزد غير خدا صحيح نمي باشد و هم اينكه ممكن است، فرد مذكور پس از آگاهي از راز شما، بخواهد از شما سوء استفاده يا اخاذي نمايد.
  6. در رابطه با ترميم بكارت نيز جهت آگاهي شما اين بحث را مورد بررسي قرار مي دهيم :
  – از لحاظ فقهي اكثر مراجع عظام تقليد اين عمل را حرام مي دانند و فقط برخي از مراجع مي فرمايند، اگر انجام اين عمل براي دختر ضروري باشد، مي تواند انجام دهد…

  توسط آقای ص - غفاری · 3273 روز 21 ساعت 55 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 4. 0 votes

  این مطالب عینا مثل پاسخ قبلیتون بود! ولی من یک کمک خواهرانه یا برادرانه نیاز دارم. کمکم کنید تا یه رآه مناسب برای ایندم داشته باشم، من فکرم خیلی آشفته است. اگر نیاز نیست به خواستگارم حقیقت رو بگم پس چه طور بفهمم براش مهمه یا نه؟ یعنی شما میفرمایید من نه قضیه رو بگم نه برای ازدواج گواهی بگیرم؟ پس اگر بعد از ازدواج بفهمه که باکره نیستم باید چه کنم؟
  لطفا واضح و روشن و راحت موضوع را باز کنید، به کمک دوستانه ی شما نیاز دارم.
  توروخدا جوابی بدید که کارایی داشته باشه.
  درضمن من ماه گذشته به متخصص زنان مراجعه کردم و ایشون گفتند که بکارتم پاره شده.

  توسط yegane · 3273 روز 18 ساعت 45 دقیقه قبل

  سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 5. 0 votes

  . همه حرفام تو این یک خط گفته شده دوست عزیز **از لحاظ فقهي اكثر مراجع عظام تقليد اين عمل را حرام مي دانند و فقط برخي از مراجع مي فرمايند، اگر انجام اين عمل براي دختر ضروري باشد، مي تواند انجام دهد…

  توسط آقای ص - غفاری · 3273 روز 17 ساعت 41 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 6. 0 votes

  از لحاظ روانی قبول کردن این موضوع برای یک پسر که خواستگار من است چه گونه است؟ آیا قبول کردنش راحت است یا سخت و کمتر کسی قبول میکند؟
  اگر تصمیم داشته باشم که حقیقت را به خواستگارم بگویم، البته با کمی تغییرات یعنی نگویم در اثر رابطه جنسی این اتفاق افتاده. بهترین زمان برای گفتن موضوع چه زمانی است؟ یعنی قبل از خواستگاری رسمی و آشنا شدن خانواده ها یا زمان های دیگر؟

  توسط yegane · 3273 روز 4 ساعت 31 دقیقه قبل

  سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 7. 0 votes

  لطفا جواب سوالمو بدین .
  میخوام شما به عنوان یک مرد بهم بگید که دید یک پسر راجع به این قضیه چیه؟
  یعنی اگر قضیه رو بگم با کمی تفاوت، میتونه با این قضیه کنار بیاد یا نه؟
  میتونه بدون در نظر گرفتن این مشکل من دوسم داشته باشه و همه چیز عادی باشه یا نه؟
  با توجه به اینکه من فقط یک بار این اشتباه رو کردم و مثل خیلی از دخترای دیگه از این قضیه سو استفاده نکردم.
  لطفا حتما جوابمو بدید! ممنونم

  توسط yegane · 3272 روز 4 ساعت 43 دقیقه قبل

  سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 8. 0 votes

  من دیروز یه سوال پرسیدم ولی هنوز جواب ندادید
  لطفا حتما جوابمو بدید! ممنونم

  توسط yegane · 3272 روز 4 ساعت 38 دقیقه قبل

  سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 9. 0 votes

  چرا جواب سوال منو نمیدین؟
  مگه تعداد سوالات که میتونیم بپرسیم محدودیت داره

  توسط yegane · 3271 روز 4 ساعت 45 دقیقه قبل

  سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 10. 0 votes

  با سلام و خسته نباشید. سوالی داشتم خدمتتون اگه لطف کنین راهنماییم کنین واقعا ممنون میشم. من چند سال پیش با یه آقایی آشنا شدم و بعد اینکه با هم صحبت کردیم و همدیگه رو شناختیم تصمیم به ازدواج گرفتیم. تو اولین رابطه ای که داشتیم (البته کامل) چون من نه هیچ دردی حس کردم و نه حتی یک قطره خون اومد ایشون اینجوری برداشت کردن که من قبلا رابطه داشته م در صورتی که هیچ وقت نداشتم و رابطه م با ایشون اولین رابطه م بود سر همین مساله دچار اختلاف شدیم من اصرار کردم بریم دکتر ولی قبول نکرد گفت من خودم دیدم دیگه، دکتر میخواد بگه چی؟ خلاصه هیچ جور حرفمو در این زمینه باور نکرد آخر سر هم گفت باشه بیخیالش ولی این مساله تا آخر عمرم واسم سوال میمونه. همدیگه رو دوست داشتیم واسه همین رابطه مون تا دوسال ادامه پیدا کرد ولی اون هرچند وقت یه بار باز اون موضوع رو پیش میکشید و میگفت که واسه ش سواله قصد ایشون واسه ازدواج جدی بود خانواده ش رو هم در جریان گذاشته بود اما من واقعا دیگه تحملمو سر این باور نکردن از دست دادم و رابطه رو تموم کردم و جوری هم تموم کردم که امکان بازگشت دوباره صفره. خودمم هرگز دکتر نرفتم واسه معاینه. یعنی واسم اهمیتی نداشت چون بعد اون ماجراها دیگه هرگز قصد نداشتم با هیچ مردی ارتباطی داشته باشم در واقع باور هیچ مردی رو باور نداشتم تصمیم گرفته بودم هرگز ازدواج نکنم. اما الان نظرم عوض شده و میخوام ازدواج کنم. الان تو شهرستانم تمام دکترها و ماماهای اینجا آشنان نمیتونم واسه معاینه مراجعه کنم حالاحالاها هم امکان رفتن به شهر بزرگ رو ندارم. بنظرتون چیکار کنم؟ تکلیف من چیه؟

  توسط mahsajalilvand1 · 2515 روز 21 ساعت 12 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

  • امان از این همسران بیسواد و نااگاه که به خودشون زحمت نمیدن کمی تحقیق کنن که یکی از انواع بکارت در زنان نوع حلقوی و ارتجاعیه ... بهتون توصیه میکنم اگر از گذشته خودتون اطمینان دارید برای اینکه یک بار برای همیشه این شبهه رو از بین ببرید با متخصص و یا پزشکی قانونی در این مورد خیال ایشون رو راحت کنید در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید دفتر قیطریه: ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه دفتر سعادت آباد: ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه دفتر شریعتی: ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

   توسط مدیریت سایت · 2515 روز 18 ساعت 51 دقیقه قبل

 11. 0 votes

  واقعا ممنون از پاسخ سریعتون. تو سوال قبلی هم خدمتتون عرض کردم که رابطه رو جوری تموم کردم که امکان بازگشت صفره یعنی دیگه باور کردن یا نکردنش هیچ فرقی نمیکنه نه به حال من نه به حال اون. بعد هم تقریبا دو سال از پایان رابطه مون گذشته و من از ایشون بیخبرم شاید ازدواج کرده باشن خبر ندارم. الان اگه من بخوام با کس دیگه ای غیر از ایشون ازدواج کنم در این مورد راهنمایی میخوام ازتون اگه لطف کنین.

  توسط mahsajalilvand1 · 2515 روز 17 ساعت 52 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 12. 0 votes

  سلام خسته نباشید ایا ترمیم با لیزر وجود داره؟
  و اینکه هزینه ترمیم بکارت چقدر میشه؟

  توسط matyoow · 2302 روز 17 ساعت 34 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 13. 0 votes

  چیکار کنم شوهرم نفهمه باکره ام

  در زمان قبل یا بعد پریود که خونریزی دارید رابطه جنسی داشته باشید.
  اگر به دکتر زنان بروید او خواهد فهمید یا اگر پزشکی قانونی برود می فهمد

  صداقت بهترین چیز است ولی آیا می دانید

  30درصد دختران در بدو تولد باکره نیستند

  20درصد دختران بخاطر دوچرخه سواری، اسب سواری و امثال آن بکارت خود را از دست می دهند

  توسط مریم · 887 روز 1 ساعت 10 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است