پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » با سلام پسری ۲۶ ساله هستم، در سن ۱۰ روزگی غده ای در کمر من جراحی شده که در ان ادرار جمع میشذه!!! و بعد از ان دچار بی اختیاری ادرار شده ام! و حالا در ارضاع شدن هم احساس مشکل میکنم، گاهی بر اثر اضطراب ارضا میشوم، و بیشتر اوقات بدون دست زدن به الت و با فکر کردن، در طول ۳۰ ثانیه ارضا میشوم! ایا این مشکل همان زود انزالی محسوب میشود؟ یا مثل بی اختیاری ادراری از عوارض جراحی بوده؟
0 امتیاز
Vote Con!

با سلام پسری ۲۶ ساله هستم، در سن ۱۰ روزگی غده ای در کمر من جراحی شده که در ان ادرار جمع میشذه!!! و بعد از ان دچار بی اختیاری ادرار شده ام! و حالا در ارضاع شدن هم احساس مشکل میکنم، گاهی بر اثر اضطراب ارضا میشوم، و بیشتر اوقات بدون دست زدن به الت و با فکر کردن، در طول ۳۰ ثانیه ارضا میشوم! ایا این مشکل همان زود انزالی محسوب میشود؟ یا مثل بی اختیاری ادراری از عوارض جراحی بوده؟

زود انزالی

پسری ۲۶ ساله هستم که در سن ۱۰ روزگی یک غده در کمرم جراحی شده! که در آن ادرار در آن جمع میشذه! و بعد از جراحی در حال حاضر دچار مشکل بی اختیاری ادرار شده ام! که دکتر ها گفتند قابل درمان نیست!! و حالا در انزال خودم احساس مشکل میکنم، گاهی بر اثر اضطراب دچار انزال میشوم، و بیشتر اوقات برای انزال نیازی به دست زدن به الت نیست، ودر طول ۳۰ ثانیه با تنها با مشاهده یا فکر کردن به یک جنس مخالف بدون دست ردن به الت ارضا میشوم، ایا این مشکل همان زود انزالی محسوب میشود، یا از عوارض جراحی است؟؟؟

توسط Amy درمسایل جنسی · پاسخ 587 روز 20 ساعت 45 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  در این مورد نیاز است که شما با توجه به زود انزالی به متخصص ارولوژیست مراجعه داشته باشید تا در این مسیر به شما کمک شود تا بتوانید در مسیر بهتری قرار داشته باشید .
  بله این مورد زودانزالی محسوب می شود و نیاز است که شما به کمک متخصص درمان بشوید .

  توسط مشاور · 585 روز 4 ساعت 40 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است